Predstavte si všetky skutočnosti, ktoré spoločnosť PS5 ponúka, a ENORME!

Prevezmite hlavnú hru, urobte si fotografiu a vyskúšajte si PlayStation 5 aparát na internete.

Predstavte si skutočnú PS5 de @MrProWestie

PlayStation 5 é ENORME!

Falta apenas um mês até que a Sony traga oficialmente a tão aguardada consola para o mercado. Existujúce videá a fotografie PS5Väčšina snímok a dimenzií bežnej hudby od spoločnosti Sony patrí k veľkým.

Hracia stanica 5 (foto 4Gamers)

Ako si môžete predstaviť, môžete si pozrieť hlavné herné platformy z Taiwanu a ja si môžem vybrať, čo sa stane a čo sa stane obrovskou hrou PlayStation. 5. Všetky vykonávané povolenia môžu mať za následok zoskupenie vplyvov a vplyvov, ktoré môžu mať vplyv aj na situáciu.

Štyršesť publikovaných fotografií z PS5 na vertikálnej pozícii. O službe Blogger potvrdzujeme, že máte rozmery 390 x 104 x 260 mm a približné rozmery. 4,5 kg.

Yuki Hayashi povedal:

Ovládače DualSense (foto 4Gamer)

Súvisiace články: Patentovaná registrácia spoločnosti Samsung Galaxy Buds à prova d’água que podem ser usados ​​para nadar

Hayashi tambem fez comentários sobre os novos controladores DualSense. Všetky možnosti sú zospodu a všetky sú spojené s prírodným poľom, ktoré sú spojené s DualShock. 4. Všetky dostupné veľkosti sú vybavené mnohými textúrami, ako sú textúry, textúry a textúry rôznych typov. Apesar de tudo, os controladores são confortáveis ​​de segurar.

Väčšina dostupných PS5 má k dispozícii 12 novembrových štatistík z Japonska, Mexika, Mexika, Austrálie, Novej Zeleniny a Coreie do Sul, z ktorých väčšina pochádza z 19. a 19. novembra.

Chcete aktualizovať viac?