Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Predstaví sa OPPO 5 alebo 6 Telefóny v Indii do októbra

SpolońćnosŇ• OPPO ned√°vno vydala v Indii tri nov√© zariadenia za posledn√© tri mesiace a nebude sa spomańĺovaŇ•. Medzi najnovŇ°ie inov√°cie patr√≠ stredn√Ĺ sortiment OPPO K3, vlajkov√° lońŹ OPPO Reno a Reno 10x Zoom a lacn√Ĺ OPPO A9. V ned√°vnej spr√°ve 91mobiles sa uv√°dza, Ňĺe OPPO pl√°nuje vydanie 5 alebo 6 nov√© smartphony na indickom trhu od roku Diwali 2019. Ak je spr√°va spr√°vna, ońćak√°va sa, Ňĺe OPPO zobraz√≠ jedno nov√© zariadenie kaŇĺd√Ĺ mesiac aŇĺ do konca okt√≥bra – zańćiatku novembra, keńŹ sa v Indii oslavuje festival Diwali.

Publik√°cia tvrd√≠, Ňĺe inform√°cie poch√°dzaj√ļ z ‚Äěpriemyseln√Ĺch zdrojov‚Äú. Nov√© smartphony s√ļ distribuovan√© vo vŇ°etk√Ĺch rozpońćtov√Ĺch rozsahoch a uspokoja ich Ň°irok√© publikum. Predaj smartf√≥nov na indickom trhu sa rozr√°stol pońćas Diwali. Nie je prekvapuj√ļce, Ňĺe spolońćnosŇ• OPPO vyuŇĺila pr√≠leŇĺitosŇ• na propag√°ciu svojich v√Ĺrobkov v s√ļlade s ńćasov√Ĺm r√°mcom.

Identita zost√°vaj√ļcich smartf√≥nov nebola zverejnen√°. Predpoklad√° sa, Ňĺe spadaj√ļ do s√©rie OPPO A a K. OPRO Find X sa tieŇĺ m√īŇĺe vyv√≠jaŇ•. Toto je luxusn√° moŇĺnosŇ• zaloŇĺen√° na Rene alebo minulorońćnej vlajkovej lodi. Aj keńŹ je tieŇĺ moŇĺn√©, Ňĺe OPPO m√īŇĺe pre Indiu spustiŇ• √ļplne nov√Ĺ zoznam.

҆pecifik√°cie OPPO K3

Ned√°vno predstaven√Ĺ OPPO K3 6,5palcov√Ĺ displej AMOLED s rozl√≠Ň°en√≠m 1080 x 2340 pixlov s ochranou skla Gorilla Corilla 5, M√° vstavan√Ĺ skener odtlańćkov prstov. Smartf√≥n je vybaven√Ĺ osemjadrovou ńćipovou sadou Qualcomm Snapdragon 710, ku ktorej je pripojen√Ĺ 8 GB RAM a 128 GB vn√ļtornej pam√§te.

K3 beŇĺ√≠ na OS Android Pie Color OS 6, Je vybaven√Ĺ 3765 mAh bat√©riou s podporou 20 W VOOC r√Ĺchleho nab√≠jania 3,0, Cena OPPO K3 je pribliŇĺne 247 USD a d√° sa z√≠skaŇ• za pribliŇĺne 218 USD prostredn√≠ctvom propagańćn√Ĺch pon√ļk.

oppo k3

҆pecifik√°cie OPPO A9

Rozpońćet smartphone OPPO A9 je 6,5Palcov√Ĺ displej AMOLED s rozl√≠Ň°en√≠m 1080 x 2340 pixelov a pon√ļka pomer obrazovky k telu 90,7%. Dod√°va sa s ochranou Gorilla Glass 5, Smartphone je vybaven√Ĺ osemjadrov√Ĺm procesorom MediaTek Helio P70 v kombin√°cii s procesorom 6 GB RAM a 128 GB vn√ļtornej pam√§te. OPPO A9 z√≠skava rozŇ°√≠riteńĺnosŇ• aŇĺ na 256 GB.

Smartphone je v zadnej ńćasti vybaven√Ĺ dvojitou kamerou, s hlavn√Ĺm 16-megapixlov√Ĺm objekt√≠vom a 2- sn√≠mańć hńļbky megapixelov. Zariadenie je vybaven√© 16-megapixlov√Ĺm fotoapar√°tom. Funguje to na Androide 9,0 Kol√°ńć zaloŇĺen√Ĺ na Color OS 6 a je nap√°jan√Ĺ z bat√©rie 4020 mAh s technol√≥giou r√Ĺchleho nab√≠jania VOOC 3,0, OPPO A9 je v Indii k dispoz√≠cii za ~ 225 dol√°rov.

(Zdroj)

Predstav√≠ sa OPPO 5 alebo 6 Telef√≥ny v Indii do okt√≥bra 1 Nańć√≠tava sa … Predstav√≠ sa OPPO 5 alebo 6 Telef√≥ny v Indii do okt√≥bra 2