Predseda predstavenstva spolo─Źnosti Huawei, ktor├Ż sa konal v piatok, nav┼ít├şvil webov├Ż summit 2020.

Na konferencii sa m├┤┼żete dozvedie┼ą viac o digit├ílnom s├║hrne digit├ílneho spojenia a o digit├ílnej ekonomike: ÔÇ×Inova├ž├úo digital leva-nos para uma nova era de intelig├¬ncia.

Predseda predstavenstva Huawei, Liang Hua, hlavn├Ż prezident USA, Web Summit 2020, zast├║penie ako osobn├í perspekt├şva, technologick├í informovanos┼ą a komunik├ícia (TIC), digit├ílne futuristick├ę digit├ílne obdobie .

Na konferencii sa m├┤┼żete dozvedie┼ą viac o digit├ílnom s├║hrne digit├ílneho spojenia a o digit├ílnej ekonomike: ÔÇ×Inova├ž├úo digital leva-nos para uma nova era de intelig├¬ncia. Mnoho horizontov, ktor├ę s├║ inteligentn├ę, mel├şrov├ę a zelen├ę. Mnoho technologick├Żch revol├║ci├ş spojen├Żch s mot├şvom. Pripojenie v┼íetk├Żch z├íkladn├Żch prvkov centralizovanej transform├ície. “

Digitaliz├ícia inteligentn├Żch ─Źasov novej gener├ície

Predseda predstavenstva spolo─Źnosti Huawei, rok 2025, s 30% podielom na glob├ílnej glob├ílnej PIB ekonomickej a digit├ílnej ekonomike, ktor├í bude prispieva┼ą k nasleduj├║cemu mesiacu:

  • Em 2025, technologick├í 5G slu┼żba poskytuj├║ca z├íkladn├ę inform├ície o svete.
  • Cloud Computing, Inteligencia Artificial (IA), VR/AR a ultra HD HD 4K/8K s├ęriov├ę technologick├ę revolu─Źn├ę technol├│gie.
  • O vysielanie na┼żivo v┼íetky defin├şcie 3D technol├│gie a z├íkladn├ę sk├║senosti s imerziou, transform├ícia a vzdel├ívanie do zna─Źnej miery virtu├ílne.
  • Os nosite─żn├ę tornar-se-├úo um ÔÇ×hospital m├│velÔÇť, ajudando and monitorizar and condi├ž├úo f├şsica em movimento, podendo benefiticar mais de mil milh├Áes de doentes cr├│nicos.
  • Kompaktn├í, fotografick├í a biol├│gick├í licencia, ktor├í pon├║ka mno┼żstvo heterog├ęnnych l├ítok, diminuindo o spotrebe energie ao mesmo tempo que process grands quantidade de dados.

ÔÇ×Tudo isto far├í process and nossa ind├║stria ea economia digital e, em simult├óneo, dar├í abertura and experi├¬ncias imersivas para os consumeridores, aperfei├žoando and regula├ž├úo no sentido de digitalizar as ind├║strias com maior rapidezÔÇť, acrescentou Liang Hua, prevendo Priemyseln├í z├íklad┼ła Eur├│py. Ide o technol├│giu konverzie 5G, cloud a IA, ktor├í implementuje a implementuje mnoho digit├ílnych, pr├şrastkov├Żch a predajn├Żch technol├│gi├ş novej gener├ície. “

Digitalizovan├í apresenta obsahuje mo┼żnosti pre Eur├│pu

Eur├│pa, ktor├í priorizovala a aplikovala tecnol├│gie digit├ílnej telev├şzie, na z├íklade svojich z├íkladn├Żch a stredn├Żch spolo─Źensk├Żch a soci├ílnych z├íujmov. Nesse sentido, o chief da Huawei evidencia nasleduj├║ca pontos:

  • V├Ą─Ź┼íina digit├ílnych m├ędi├ş predstavuje jednu z najd├┤le┼żitej┼í├şch ekonomick├Żch mo┼żnost├ş, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok mnoh├ę hlavn├ę pr├şpady, medzi ktor├Żmi doch├ídza k preru┼íeniu, ako aj k v├Ą─Ź┼íiemu po─Źtu klientov.
  • Sa├║de ├ę uma ├írea onde a tecnologia ter├í grandes impactos. Nov├ę technol├│gie, como 5G, Cloud e IA, j├í iudam a combater o virus e acelerar and investiga├ž├úo de vacinas. Tempo de pandemia, a tecnologia j├í and sin├│nimo de esperan├ža atrav├ęs do teletrabalho, videoconfer├¬ncias, educa├ž├úo online and muito mais.
  • Ako prispie┼ą k implement├ícii Green Deal da UE, a new forma digital de viver e trabalhar ajuda and reduzir and pegada de carbono gra├žas ao menor consumero energy and uma gest├úo urbana mais eficiente.

ÔÇ×Apesar deste potencial empolgante, a economia digital apresenta tamb├ęm desafiosÔÇť, real├žou Liang Hua. “V├Ą─Ź┼íina technick├Żch techn├şk potrebuje, aby bola potrebn├í norm├ílna a regula─Źn├í ├║prava.” V├Ą─Ź┼íina transparentn├Żch ochrann├Żch zn├ímok, ako napr├şklad odhadov a konfigur├íci├ş. V├Ą─Ź┼íina na┼íich skuto─Źn├Żch a komer─Źn├Żch/empres├írskych spolo─Źnost├ş m├í z├íkladn├║ dimenziu, ktor├í predstavuje v┼íeobecn├Ż svetov├Ż ┼ítandard, ako je spolupr├íca, spolupr├íca a d├┤veryhodnos┼ą. Esta ├ę a forma de impulsar um desenvolvimento saud├ível da ind├║stria. ÔÇť

S├║visiace ─Źl├ínky: Telef├│n Xiaomi aktualizuje svoje nov├ę a najnov┼íie MIUI

Digit├ílne aberto svetlo, transparentn├ę a zelen├ę

O v├Żkone ekologickej s├║stavy d├┤le┼żit├Żch pre spolupr├ícu: ÔÇ×Atravessamos um momento cr├ştico. Ako tecnologias est├úo a reunir-se para impulsar a digitaliza├ž├úo na ind├║stria. V┼íetky d├┤le┼żit├ę momenty pre digit├ílny ekonomiky. Vzh─żadom na to, ┼że v┼íetky typy transakci├ş maj├║ r├┤zne klientske rozdielne odhadovan├ę a dostupn├ę alternat├şvy. Na┼íe hlavn├ę mo┼żnosti s├║ digitalizovan├ę a digitalizovan├ę, vyv├í┼żen├ę a sp├íjan├ę s ochranou ┼żivotn├ęho prostredia a okolit├Żm svetom.

Eur├│pska spolo─Źnos┼ą Huawei m├í 20 anos, pri─Źom jej po─Źet je 10 000 pesos. V├Ą─Ź┼íina invest├şci├ş do Milh├Áes de d├│lares em I&D e Partilha valor com o ecossistema, unindo for├žas no ├ómbito da inova├ž├úo e do desenvolvimento de talentos para reduzir os custos com and transforma├ž├úo digital. Koncentr├ícia a zos├║ladenie cie─żov v r├ímci Eur├│py: ÔÇ×Pokra─Źovanie v cestovan├ş po celej Eur├│pe a oblasti digitaliz├ície digitaliz├ícieÔÇť.

O AndroidGeek ├ę port portal of partilha e divulga├ž├úo ANDROID que chirurgiu como and evolu├ž├úo natural de v├írios projectos de sucesso que atingiram a sua maturidade e justificavam a exist├¬ncia de um port├íl onde toda a informa├ž├úo fosse aglomerada.