Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Predobjednávky bezdrôtových ovládačov pre Xbox Series X začínajú modrou farbou

Predobjednávky bezdrôtových ovládačov pre Xbox Series X začínajú modrou farbou 1

Od tohto týždňa spoločnosť Microsoft otvárala objednávky na ďalšiu generáciu v oficiálnom predaji bezdrôtového ovládača pre Xbox. Bezdrôtový ovládač Xbox v modrej farbe Shock Blue je úplne nový. Toto je „živý odtieň, ktorý ešte nikto nevidel [official Microsoft-made] ovládač. “ Aby bolo jasné, dnes hovoríme o novej sérii bezdrôtových ovládačov pre Xbox 2020 a ďalších, vyrobených pre konzoly Xbox Series X a Windows 10.

Predobjednajte si bezdrôtový ovládač Xbox pre konzoly Xbox Series X, S a Windows 10 sa začne 22. septembra 2020 o 8:00 „vášho miestneho času“. Spoločnosť Microsoft navrhla „vo vašom miestnom čase“ a konkrétnejšie „8:00 PDT v USA“. Možno budete chcieť skúsiť 8:00 miestneho času ALEBO 8:00 PDT … podľa toho, čo je pre vás skôr.

Bezdrôtové ovládače Xbox budú k dispozícii v obchodoch v troch farbách v balíkoch radičov PC 10. novembra 2020. To bude dátum vydania nového nabíjateľného akumulátora + kábla USB-C, vyrobeného špeciálne aj pre tento nový ovládač.

Systém nabíjateľnej batérie umožňuje novému bezdrôtovému ovládaču Xbox „úplné nabitie“ v spodnej časti 4 hodiny „pred, po alebo počas hrania“. To je nejaké záhadné nabíjacie kúzlo.

Bezdrôtový ovládač Xbox bude k dispozícii za rovnakú štartovaciu cenu ako pôvodný bezdrôtový ovládač pre Xbox za 59,99 USD. Tento ovládač bude fungovať na konzolách Xbox Series X, Xbox Series S a Windows 10 počítačov.

Súčasne s novým ovládačom bude k dispozícii aj balík dobíjacích batérií + káblov USB-C za 24,99 USD. Balík kábla a batérie bude dodaný súčasne s ovládačom, 10. novembra 2020.

AKTUALIZÁCIA: K dispozícii bude aj „Bezdrôtový ovládač Xbox + bezdrôtový adaptér pre Windows 10 ”balík je k dispozícii súčasne s ostatnými štartovacími balíčkami. To je predobjednávka začínajúca 22. septembra, všeobecná dostupnosť 10. novembra.

Od 14. októbra 2020 bude Xbox Design Lab offline. Do roku 2021 nebude možné od spoločnosti Microsoft zakúpiť žiadne ďalšie ovládače Xbox Design Lab. Spoločnosť Microsoft zatiaľ neoznámila konkrétny dátum opätovného uvedenia na trh pre konzolu Xbox Design Lab. Objednávky uskutočnené do 13. októbra budú stále vybavené.