Predajné dovolenky v službe Google Play zahŕňajú filmy od $6, knihy za $5 alebo menej a viac

Tento rok je takmer u konca a spoločnosť Google praje všetkým príjemnú dovolenku s určitými predajmi v službe Google Play. Filmy, televízne sezóny, knihy, komiksy, aplikácie a ďalšie sú veľmi zľavnené. Prebiehajú všetky kampane 2 Január, takže si ich môžete uložiť pre všetky darčekové karty, ktoré môžete získať.

Z filmov si môžete vypožičať vybrané filmy od 99 centov do 10,99 dolárov (normálna cena je $6). Niektoré z možností zahŕňajú Ocean’s 8, Tag, Crazy Rich Asians, The Artist of Disaster, Gravity, Food Inc. a No Country for Old Men. Môžete si tiež kúpiť vybrané filmy za $50,99 – 11,99 dolárov (normálna cena je 20 dolárov), napríklad John Wick, Jurský svet: Fallen Kingdom, Ready Player One, Jumanji: Vitajte v džungli, Deadpoole a The Greatest Showman.

Google Play obsahuje aj niekoľko kníh a seriálov za $5 alebo menej, vrátane 100 vecí, ktoré úspešní ľudia robia, Star Wars: Darth Vader Zv. 1, Batman: Úplné ticho, vražda na Orient Express a myši a muži. Niektoré zvukové knihy sú tiež zľavnené, napríklad Mortal Engines za 10 dolárov a Krampus za $5,

Keď idete na televízne programy, môžete si kúpiť celé sezóny s vybranými reláciami za 15 dolárov alebo menej – bežná cena je 20 – 30 dolárov. Niektoré z možností sú lekári v sezóne 11, pokiaľ ide o sezónu 15 dolárov 1 v Atlante za 10 dolárov za sezónu 1 Hra o tróny za 15 dolárov.

Nakoniec má Google Play niekoľko ďalších náhodných propagačných akcií, napríklad 15 dolárov za prvé tri mesiace HBO Now, mesiac TuneIn Premium za 40,99 dolárov (zľava 50%) a $ $5 keď utratíte 20 dolárov za aplikáciu alebo hru. Posledný nemusí byť k dispozícii pre všetkých – prejdite nadol domovskú stránku aplikácie Google Play, kým neuvidíte žltý banner.