Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Predaj Red Dead Redemption 2 v Steam pred mesiacom prekonali epické hry

Trhový analytik Superdata uviedol, že spustenie internetu Červené mŕtve vykúpenie 2 Spoločnosť Steam ďaleko predbehla digitálny predaj prostredníctvom platformy Epic Store Store, platformy, ktorá mala prístup k exkluzívnemu uvedeniu na trh, spolu so spoločnosťou Rockstar Launcher, o mesiac skôr.

Podľa ich údajov sa predali v novembri 406 000 kópií Red Dead Redemption 2 v obchode Epic Games Store, a toto číslo sa v decembri viac ako zdvojnásobilo, čo sa zhoduje s vydaním jeho verzie pre Steam, čo spôsobilo, že titul prekonal prekážku jedného milióna predaných kópií.

Červené mŕtve vykúpenie 2 740x387 0

Superdata tomu pripisuje tento rast veľa používateľov sa rozhodlo čakať mesiac kúpiť hru na Steam, a to je obzvlášť pôsobivé, ak vezmeme do úvahy silné problémy, ktoré mala Red Dead Redemption 2 počas jeho uvedenia na PC pomocou sťažnosti na zlý výkon, že ste nemohli spustiť hru a tak ďalej. Napriek tomu sa viac ako pol milióna PC hráčov zdržalo vstupu do obchodu Epic Games Store alebo do Rockstar Launcher a čakalo na spustenie Steam.

Napriek tomu 1 miliónov kópií sa zdá byť veľmi málo keď konzoly PlayStation 4 a Xbox One sa už hromadí predalo sa viac ako 17 miliónov kópií s rokom výhod, ale aj keby sa tieto údaje o predaji uchovávali každý mesiac na počítači, nebude možné sa dokonca priblížiť k číslam hodeným konzolami.