pred Facebook Pracovn├Ż port├íl so zv├Ą─Ź┼íen├şm?

Pokia─ż ide o online videokonferencie, Zoom sa stal s├║─Źas┼ąou mnoh├Żch pracov├şsk a organiz├íci├ş a dokonca ho prekonal Skype, ale Facebook Port├íl, zariadenie navrhnut├ę ┼ípeci├ílne pre videohovory, si v poslednej dobe z├şskalo na popularite.

Ale ako presne to funguje? A existuje sp├┤sob, ako pou┼ż├şva┼ą Zoom s Facebook Port├ílov├ę zariadenie? V tomto ─Źl├ínku sa bli┼ż┼íie pozrieme na Zoom a Facebook Port├íl a zistite, ─Źi existuje sp├┤sob, ako m├┤┼żu spolupracova┼ą.

S├║ to Zoom a Facebook Kompatibiln├ę s port├ílom?

Ak ste ned├ívno prehliadali obchod s technick├Żmi potrebami alebo webov├║ str├ínku, mo┼żno ste videli elegantn├Ż dizajn Facebook Zariadenia port├ílu. Na rozdiel od v├í┼ího po─Ź├şta─Źa, tabletu alebo telef├│nu nemus├şte na pou┼ż├şvanie port├ílu s┼ąahova┼ą ┼żiadny softv├ęr ani aplik├ície. V┼íetko je za─Źlenen├ę.

To znamen├í, ┼że nem├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą funkciu Pribl├ş┼żi┼ą Facebook Portal. Pokia─ż ide o Zoom a Portal, zatia─ż s├║ to iba konkurenti. A neexistuje n├íznak, ┼że sa ─Źoskoro zmen├ş. V skuto─Źnosti, Facebook sa sna┼ż├ş nahradi┼ą Zoom v nastaven├ş kancel├írie, ─Źo je v├Żvoj, ktor├Ż bude zauj├şmav├ę sledova┼ą.

Zatia─ż Facebook Port├íl je fantastick├ę zariadenie, ktor├ę m├í doma, aby vylep┼íilo z├í┼żitok z videohovorov. Ako ale vol├íte cez port├íl? Facebook Nem├í jednu, ale dve popul├írne aplik├ície na odosielanie spr├ív.

WhatsApp je s├║─Źas┼ąou Facebook skupina, to je tie┼ż Messenger, Obe aplik├ície sa dod├ívaj├║ zak├║pen├ę Facebook Port├ílov├ę zariadenie. A s├║ rovnako popul├írne a ┼íiroko pou┼ż├şvan├ę v medzin├írodnom meradle.

┼Żiv├ę vysielanie webin├íra o pribl├ş┼żen├ş Facebook

Ak chcete objavi┼ą sp├┤sob, ako pou┼ż├şva┼ą Zoom s Facebook platforma, existuje spojenie, ktor├ę m├┤┼żete presk├║ma┼ą. Ale s n├şm to nem├í ni─Ź spolo─Źn├ę Facebook Port├ílov├ę zariadenie. ─îo m├┤┼żete urobi┼ą, je streamovanie webov├Żch semin├írov alebo stretnut├ş pribl├ş┼żi┼ą va┼íim Facebook str. Takto to funguje:

 1. Ke─Ć sa pripravujete na spustenie webin├íra Zoom, kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×ViacÔÇť v dolnej ─Źasti okna.
 2. Vyberte ÔÇ×Live onÔÇť Facebook"Option.
 3. Zoom otvor├ş v├í┼í webov├Ż prehliada─Ź. Prihl├íste sa do svojho Facebook ├║─Źet a ude─żova┼ą povolenie na pribl├ş┼żenie.
 4. Na nasleduj├║cej str├ínke m├┤┼żete:
  1. zme┼łte n├ízov svojho webin├íra
  2. vyberte, kde sa m├í webin├ír zverejni┼ą
  3. kto m├┤┼że vidie┼ą webov├Ż semin├ír
 5. Kliknite na mo┼żnos┼ą ÔÇ×Go LiveÔÇť.

Zoom otvor├ş ten spr├ívny Facebook na ktorej sa v hornej ─Źasti okna zobraz├ş ─Źerven├í ÔÇ×┼żiv├íÔÇť ikona. Odtia─ż m├┤┼żete ovl├ída┼ą webin├ír Zoom. M├┤┼żete zastavi┼ą ┼żiv├ę vysielanie, sledova┼ą stream na Facebooku a odkaz Kop├şrova┼ą stream.

Ke─Ć je aktivovan├Ż webov├Ż semin├ír Zoom Facebook, sa za─Źne prehr├íva┼ą aj na va┼íom zariaden├ş. Odpor├║─Źa sa zn├ş┼żi┼ą hlasitos┼ą, aby ste predi┼íli ┼íumu v pozad├ş. Upozor┼łujeme, ┼że v├í┼í stream sa bude po─Ź├şta┼ą ako pripojenie prehliada─Źa webov├ęho semin├íra.

A ─żudia, ktor├ş sleduj├║ v├í┼í webov├Ż semin├ír Facebook nie s├║ to ist├ę ako ├║─Źastn├şci va┼íich stretnut├ş Zoom. Bez oh─żadu na to, ko─żko ├║─Źastn├şkov je vo webin├íri Zoom, m├┤┼że ich pripoji┼ą iba hostite─ż Facebook str├ínku na pribl├ş┼żenie. Je to celkom jednoduch├Ż postup, ale pravdepodobne je dobr├ę sk├║si┼ą ho aspo┼ł raz, k├Żm ho uvediete do prev├ídzky.

zoomom

Volá sa z Facebook portál

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, m├┤┼żete pou┼żi┼ą a Facebook Port├ílov├ę zariadenie na pr├şstup k WhatsApp alebo Messenger ├║─Źet, aby ste mohli telefonova┼ą. Prv├í vec, ktor├║ si treba zapam├Ąta┼ą, je, ┼że volania na port├íl bud├║ fungova┼ą, iba ak m├í v├í┼í kontakt Facebook ├║─Źet alebo pou┼żite WhatsApp.

Hovory m├┤┼żete prij├şma┼ą z port├ílu na v┼íetk├Żch zariadeniach port├ílu, ale aj na akomko─żvek zariaden├ş, ktor├ę podporuje tieto dve aplik├ície na videohovory. Pokia─ż ide o webov├ę prehliada─Źe, podporuj├║ prehliada─Ź Chrome a Opera iba prehliada─Źe Chrome a Opera Messenger funkcia hovoru Okrem toho mus├şte by┼ą vy aj osoba, ktorej vol├íte, v ─Źase hovoru online.

Ak chcete uskuto─Źni┼ą hovor, m├┤┼żete hovori┼ą s Facebook Port├íl priamo. M├┤┼żete jednoducho poveda┼ą: ÔÇ×Hej, port├íl, zavolaj otcovi.ÔÇť A ke─Ć ste pripraven├ş ukon─Źi┼ą hovor, m├┤┼żete poveda┼ą: ÔÇ×Dobr├Ż de┼ł, port├íl, ukon─Źi┼ą hovor.ÔÇť Hlasov├í funkcia je moment├ílne k dispoz├şcii iba v angli─Źtine na americk├Żch trhoch. USA, Ve─żkej Brit├ínii a Kanade.

Facebook  Port├íl pribl├ş┼żenia ├║lohy

Zoom a Facebook Port├íl samostatn├Żmi sp├┤sobmi

Jedin├Ż sp├┤sob, ako uvid├şte Zoom a Facebook V s├║─Źasnej dobe spolupracuje prostredn├şctvom funkcie Live Streamovanie na┼żivo. A aj ke─Ć si na┼íiel cestu do mnoh├Żch domov, Facebook je to sila, s ktorou je potrebn├ę po─Ź├şta┼ą.

Je e┼íte pr├şli┼í skoro vedie┼ą, ─Źi tieto dve spolo─Źnosti bud├║ spolupracova┼ą a ─Źi sa Zoom stane s├║─Źas┼ąou softv├ęru za─Źlenen├ęho do port├ílu. Pre t├║to chv├ş─żu ka┼żd├Ż rob├ş svoju vlastn├║ vec a je len na v├ís, ktor├║ si vyberiete.

U┼ż ste vysk├║┼íali Zoom alebo Facebook Port├íl predt├Żm? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii ni┼ż┼íie.