Prečo sú hry sociálnych médií pre vaše podnikanie veľký biznis

<img class = "alignright native-lazyload-js-fallback" style = "margin-left: 5px; margin-right: 5px;" title = "social media like" alt = "social media like” bredd = ”190 ″ höjd =” 166 ″ lastning = ”lat” src = ”https://www.socialmediaexaminer.com/images/how-to-pose. Png ”> Spoločenské hry sotva majú 3 rokov a a spoločnosti ako Zynga majú zarábať 500 000,00 dolárov za deň! A vaša značka môže mať úžitok z horúceho trhu.

„Dobre, som ohromený. Čo je to spoločenské hry a kde hrám?

Sociálne hry sa na prvý pohľad príliš nelíšia od tradičných online hier. Oba typy sa zameriavajú na pútavú zábavu pre široké publikum, s jednoduchými mechanizmami a relatívne krátkymi hernými obdobiami. Na rozdiel od tradičných hier sa však sociálne hry distribuujú prostredníctvom sociálnych médií a existujúcich vzťahov s ostatnými používateľmi prostredníctvom systémov pozvánok, správ, správ medzi používateľmi a platených nákupov.

Spoločenské hry umožňujú hry vytvorte jedinečný obsah a postavy kliknutím na existujúcu sociálnu sieť hráča, Táto sociálna DNA urobila hry ako Crazy Planets, Mafia Wars a Farmville veľmi úspešnými.

Zdroj: Information Solutions Group

Podľa správy Inside Virtual Products: The Future of Social Gaming 2010 existuje Tri hlavné prvky hry alebo služby by sa mali považovať za sociálne:

    Sociálne grafické údaje sú súhrnným profilom odhalených preferencií, ako sú vaši priatelia, záujmy, demografické údaje a informácie o životnom štýle. Hra by mala byť neformálna a navrhnutá na krátke trvanie, vysokofrekvenčný pákový efekt a krátke návštevy. Hry sa zvyčajne hrajú zadarmo s príjmami z virtuálneho tovaru.

Aj keď existuje veľa druhov spoločenských hier, je dobré ich zoskupiť do štyroch základných kociek.

# 1: Správa a simulácia zdrojov

Hráči sú zodpovedný za riadenie zdrojov na dosiahnutie konkrétneho cieľa, niečo vopred určené, S obmedzenými zdrojmi musia hráči robiť dôležité rozhodnutia.

Príkladom je farma, kde pestujete chutné ovocie a zeleninu a chováte rozkošné zvieratá na vlastnej farme. Watblog uvádza, že FarmVille má úžasných 82,4 milióny aktívnych používateľov a viac ako 23,9 milión Facebook Aplikácia fanúšik.

# 2: hazard

Sociálne hry napodobňujú populárne príklady v skutočnosti, okrem toho, že sa hry hrajú s digitálnymi dolármi a nie s menami. Prípadne môžete zbierať body a vyhrať cenu, ESPN Cash Streak má viac ako 3 Podľa Johna A. Walsha, prezidenta a generálneho riaditeľa ESPN je milión hráčov denne a je športovým gigantom sedemmiestny

Hotovosť: sedemmiestne víťazstvo pre ESPN.

# 3: opatrný

Umožňujú používateľom postarať sa o domáceho maznáčika alebo avatara, ako napríklad v Nintendogs alebo Tamagotchi. Tento typ hry spĺňa špecifické emocionálne potreby a podporuje zdravé rodičovstvo a sociálnu interakciu.

# 4: Príležitostné alebo arkádové

Tetris, Scrabble, Super Seal a Blitz Bejeweled sú dobrými príkladmi populárnych arkádových hier, ktoré sa teraz hrajú na sociálnych médiách.

Denne hrá Bejeweled Blitz viac ako 100 miliónov používateľov.

Bavte sa zbieraním známok kombináciou tvarov v známke Super Stamp.

„Kto má na to čas okrem detí?“

Sociálne hry dozrievajú rýchlo av súčasnosti zahŕňajú mnoho demografických skupín. Dospievajúci a starí rodičia si užívajú hry od Farmville po Mafia Wars, trávia nekonečné hodiny s ostatnými hráčmi a potom zverejňujú body, ktoré môžu vidieť všetci.

Podľa Summitu sociálnych hier 2009 bolo 50% preč Facebook Hráči majú viac ako 25 rokov a ženy presahujú mužov, respektíve 56% až 44%. Na samite bolo 100 hier s najmenej 100 000 hráčmi, 30 hier s 1 000 000 a viac 3 hry s viac ako 10 000 000 používateľmi!

Spoločnosť MSN Games uvádza, že 40% jej príležitostných herných zákazníkov sú absolventmi vysokých škôl alebo viac, 25% má v práci profesionálnu alebo vedúcu úlohu a 55% má príjem domácnosti 50 000 dolárov alebo viac.

Už to nie je len pre deti – priemerný americký hráč má 30 rokov. Zdroj: Industry Gamers

„Ako zarobiť peniaze na sociálnych médiách?“

Aj keď niektoré hry sú stále založené na tradičných reklamných modeloch, rastie počet tvorcov hier Vyskúšajte nové spôsoby, ako zarobiť peniaze na svoje úsilie a úspešne, Je to často rečová hra, kde sa vývojári zameriavajú na jednoduchý dizajn, ktorý je podporovaný stimulmi prostredníctvom pokroku a odmien.

Zdieľanie play-off je však vždy jednoduché.

Aby mohli vývojári využívať výhody ústneho prejavu, mali by sa zamerať na vytváranie dynamických názvov hier, ktoré obsahujú schopnosť budovanie sociálneho kapitálu na podporu práv; výsledkové tabuľky, ktoré zhromažďujú štatistiku, výsledky, hodnotenia používateľov; a prístup k nástrojom, ktoré zlepšujú zdravie. Facebook uľahčuje získanie slova pomocou funkcií ako Facebook spája public2stream, oznámenia a „páči sa mi“ so stránkou, ako aj s ďalšími funkciami zdieľania.

Avšak, byť populárny neznamená, že vyhráte, pokiaľ nemáte dlhodobú stratégiu výnosu. CNET nedávno informoval, že hráči aktívne nakupujú, aby zlepšili svoje herné zážitky, pričom bezplatné hry pripravujú cestu na speňaženie.

Podľa interných virtuálnych aktív sú stratégie speňažovania zvyčajne jednou z nasledujúcich možností:

Vzostupný trend s prisľúbeným rastom. Virtuálne produkty sú novým svätým grálom pre herných dizajnérov, ktorý umožňuje vývojárom zarobiť peniaze z produktov, ktoré technicky neexistujú, Virtuálne produkty zahŕňajú položky v hre, napríklad vylepšenia, príslušenstvo pre avatar alebo ozdobné predmety, ktoré si používatelia kupujú v hre.

Virtuálny tovar predstavuje viac ako 90% všetkých príjmov generovaných poprednými svetovými vývojármi spoločenských hier, Návrhári optimalizujú používateľské prostredie prostredníctvom hier, úloh a ďalších úloh, bez obáv z nákladov alebo nevyužitého inventára. Niet divu, že sú tak populárne.

Prieskum trhu spoločnosti VGMarket s videohrami sponzorovaný spoločnosťou PlaySpan

Reklama vo hrách sa vo svete virtuálnej zábavy dostáva pomaly, ale rovnomerne do popredia a sponzorstvo prémiovej značky tiež rastie miernym, ale stabilným tempom. Vývojári sociálnych hier sa doteraz zameriavali oveľa viac na vytváranie malých škálovateľných virtuálnych modelov založených na produktoch ako na vytváranie hier určených na uvádzanie značiek na trh.

Zdroj: Microsoft Advertising

Hry s bielymi štítkami sa vytvárajú raz, potom sa individuálne a licencované stále a znova. Vývojár môže vytvoriť aplikáciu zameranú na zábavu, zatiaľ čo okraje hry zostanú pre značku otvorené. To umožňuje vývojárom predávať svoje hry spoločnostiam, ktoré môžu nájsť zaujímavé nové spôsoby, ako osloviť, rozšíriť alebo predať svojmu publiku.

Prečo by mali značky začať preskočiť do priestoru spoločenských hier?

Názov hry je viac očí a viac zapojenia značky. Spoločnosti ako Arkadium zakladajú tento trend. Ako sa uvádza na webovej stránke, „Arkadium vytvára inovatívne herné riešenia pre spotrebiteľské značky, reklamné agentúry, online hráčov a všetky spoločnosti, ktoré chcú rozšíriť svoju prítomnosť. Naše hry oslovujú milióny ľudí vo všetkých demografických skupinách prostredníctvom najpopulárnejších online destinácií. "

Ich zoznam klientov je pôsobivý a obsahuje niekoľko podrobných svedectiev klientov, ako je AARP. Ako som povedal, „po uvedení na trh bola prevádzka v priemere priemerná 4,5 miliónov návštev, čo predstavuje nárast o 294 percent. "

Hra AARP: Mah Jongg Dimensions (6).

Aká je budúcnosť spoločenských hier?

Je jasné: hry sa stávajú komunitou a komunita sa stáva hrou. Firma je vynikajúcim príkladom, keď sa odznaky sociálneho kapitálu distribuujú alebo odomykajú na základe správania v režime offline. Foursquare využil výhody 1,8 milióny používateľov a podľa neho sa hovorí o infúzii hotovosti.

Hranie v Číne je väčšie ako reklamy alebo vyhľadávanie, čo by mohlo vysvetliť investíciu spoločnosti Google od 100 do 200 miliónov dolárov v spoločnosti Zynga, jednej z vedúcich spoločností v oblasti spoločenských hier. Dokonca aj zoznam najlepších piatich hier appdata.com vykresľuje pozoruhodný obraz rastu spoločenských hier.

Stačí sa pozrieť na rok 2009 a prvú polovicu tohto roka a je ľahké zistiť, kam smerujeme.

Používatelia sociálnych hier 2009

Poker Texas HoldEm: 7.324.970 Drž ma: 5455 522 Pet Society: 4.965,532 WHTBB: 3, 703 659 narodeninových kariet: 3582 843

Používatelia sociálnych hier v roku 2007 2010

farma: 73852787 Karta k narodeninám: 32 330 476 Svet sveta: 31 129 788 Happy Aquarium: 27 506 324 Fishville: 24 957 268

Sociálne médiá menia hru. Ovplyvňuje to, kto hrá, spolu s tým, kedy a kde to robia. Vzhľadom na vírusový aspekt ovplyvňujú sociálne siete aj vývoj hier a ich dlhovekosť.

Podľa spoločnosti Zynga je úspech spoločnosti asi tromi faktormi:

    Schopnosť prilákať nových používateľov. Príležitosť na vytvorenie záväzkového cyklu Prístup k otvorenému komunikačnému kanálu.

Úspech hry závisí od platforiem Facebook za dobrú vôľu jej vývojárov.

Ste sociálny hráč?

Ak ste niekedy spočítali stúpencov, správy, komentáre alebo ste dokonca poslali reťazový list s dobrou karmou, vy, môj priateľ, ste pravdepodobne „vinní“.

Ak vy Twitter, prepojiť, zakopnúť alebo Digg, zdieľať, merať, zbierať záložky … Ak ste vytvorili avatar, požadované upozornenie na správy, udalosti, komentáre atď., podľa definície ste sociálnym hráčom.

Hráte spoločenské hry? Uvažovali ste o vytvorení hry pre svoje podnikanie? Do poľa nižšie zanechajte komentár.