Prečo je v Správcovi zariadení čierna šípka?

Prečo je v Správcovi zariadení čierna šípka? 1

Ak ste jeden Windows používatelia, môžete naraziť na čiernu šípku. Čiernu šípku môžete vidieť vo všetkých verziách Windows v Správcovi zariadení. Nie je obmedzená na žiadne konkrétne Windows operačného systému a pre niektorých používateľov sa môže zdať mätúce. Čo je to čierna šípka a čo o nej potrebujete vedieť?

Čo je Správca zariadení?

Správca zariadení riadi pripojené zariadenia k počítaču. IN Windows, môžete svoje zariadenia usporiadať a spravovať pomocou ovládacieho panela. Správca zariadení je podkategória v ovládacom paneli. Je to dialóg, ktorý monitoruje zariadenia. Zobrazuje všetky atribúty pripojených zariadení.

Kde nájdete čiernu šípku

Čierna šípka predstavuje spôsob komunikácie o zdravotnom postihnutí zariadenia. To znamená, že je spojené s určitým stavom.

Čierna šípka sa zobrazí vedľa zariadení v dialógovom okne Správca zariadení. Môžete si myslieť, že sa to zdá v prípade hardvérovej krízy, ale nenechajte sa vystrašiť čiernu šípku. Zdá sa, že iba oznamuje deaktivované zariadenia.

Ak zariadenie nefunguje správne alebo nie je kompatibilné s vaším systémom. Váš počítačový systém ho deaktivuje. Čierna šípka vás informuje o aktuálnom stave kompatibility zariadenia a umožňuje vám preskúmať životaschopné riešenie problémov s nekompatibilitou zariadenia.

Pri riešení problému čierna šípka zmizne.

Ako odstrániť čiernu šípku

Čierna šípka vás upozorní na deaktivované zariadenia. Čiernu šípku môžete odstrániť aktiváciou zariadenia.

Ak zariadenie čelí problémom s kompatibilitou, vedľa zariadenia sa zobrazí výkričník. Aj keď to povolíte, vedľa zariadenia sa zobrazí žltý výstražný symbol. Tieto symboly zobrazujú rôzne kódy správy zariadení. Ak čierna šípka zobrazuje chybu Code 22, znamená to, že určité zariadenie je deaktivované.

Deaktivované zariadenie nemusí správne fungovať. Musíte ho povoliť v správcovi zariadení. Ak zariadenie naďalej funguje, zvážte ďalšie parametre. Skontrolujte ovládače zariadení a systémové dosky. Uistite sa, že tieto vedľajšie funkcie pracujú v súlade s jednotkou. Nekompatibilný ovládač zariadenia a nefunkčná podporná karta sa skončia so zariadením.

Čo sa stane, keď vyskúšate všetky možné riešenia problému so zariadením, ale zariadenie stále nefunguje?

Dobrou správou je, že nemusíte investovať do novej jednotky. Namiesto toho vyberte svoje zariadenie zo Správcu zariadení. Reštartujte počítač a znova pridajte zariadenie. Windows pridá do vášho zariadenia. Zobrazí sa výzva na pridanie nového zariadenia. Pridajte ovládače zariadení alebo môžete iba aktualizovať staré ovládače.

Výhody a nevýhody použitia Windows 10

CHÝBAŤ Windows je stále najbežnejším operačným systémom na planéte. Výhody použitia Windows bola kedysi meraná v porovnaní s konkurenčnými operačnými systémami pre stolné počítače, ako sú MacOS alebo Linux, ale v súčasnosti hrozí, že systém Android bude mať lepšie výsledky.

výhody

– Všestranný – Produktívny – Bezpečný – Dobré domáce aplikácie

nevýhody

– Veľký a ťažký – Zdroj ťažký – Vyvinutý pre klávesnicu a myš

Môžete si kúpiť USB disk Microsoft Windows 10 Domáce vydanie a pripojte sa k miliónom používateľov na celom svete na platforme, ktorá sa považuje za priemyselný štandard.


Microsoft Windows 10 Hem