Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Prečo je Samsung a20 tak lacný a cenovo dostupný?

samsung a20 prečo tak lacný

Ak hľadáte nový telefón, pravdepodobne už nejakú dobu porovnávate rôzne modely. To môže byť veľmi stresujúce, najmä pre ľudí, ktorí sa do technológií tak veľmi nezapájajú. Ak je váš rozpočet obmedzený a chcete si kúpiť telefón zo stredných radov, je pravdepodobné, že ste si všimli Samsung A20.

Tento telefón sa javí ako slušný a má všetky základné vlastnosti kvalitného smartfónu. Keď ste videli jeho cenu, pravdepodobne ste boli ešte viac vzrušení. Možno sa však čudujete, prečo je tak lacný. Mali by ste o tom niečo vedieť?

Prečo tak lacné?

Spoločnosť Samsung má rôzne modely pre rôzne typy zákazníkov. Vedia, že každý má iné potreby. Má vymyslené modely pre geekov. Má telefóny, ktoré stoja malé šťastie, hoci niektoré z nich môžu nahradiť profesionálny fotoaparát alebo dokonca počítač.

Na druhú stranu, niektorí ľudia radšej míňajú peniaze na iné veci. Samsung A20 má všetko, čo priemerný užívateľ potrebuje za veľmi prijateľnú cenu. To neznamená, že je to zlý telefón; jednoducho to nie je najvyššia kvalita. Špičková kvalita stojí veľa a spoločnosť Samsung sa to nesnažila skryť.

Poďme sa dozvedieť viac o Samsung A20.

samsung a20 tak lacný

Je tu pre každodenných používateľov

Tento model vyzerá veľmi krásne a elegantne. Ľahko sa používa a je v ruke pekný. Každý skúsený užívateľ smartfónu si však všimne rozdiel medzi týmto a drahším modelom.

Môžete fotografovať, uskutočňovať hovory, uskutočňovať videokonferencie, používať sociálne médiá atď. Svoj obľúbený televízny program môžete dokonca vysielať na svojom A20. Pravdepodobne sa vám nebude páčiť rozlíšenie obrazovky, ale o tom si povieme neskôr. Tento telefón je zameraný na ľudí, ktorí používajú svoje telefóny na komunikáciu a zábavu.

Nebudú sklamaní, pretože softvér je celkom dobrý, batéria je vynikajúca a sieť funguje dobre.

Ak však musíte telefón používať na prácu, úpravy fotografií alebo ak chcete hrať hry s vysoko kvalitnou grafikou, nemusí to byť pre vás najlepšia voľba. To isté platí pre tých, ktorí potrebujú vo svojich telefónoch uložiť veľa videozáznamov alebo iných veľkých súborov.

Nízke rozlíšenie displeja

Samsung A20 je dodávaný s rozlíšením HD +, ktoré je výrazne menšie ako väčšina moderných smartphones, Nie je to netolerovateľné, ale je to jeden z dôvodov, prečo spoločnosť Samsung dokázala ponúknuť tento model za takú konkurenčnú cenu.

Obrazovka nie je dostatočne ostrá a text môže byť nejasný. To je obzvlášť nepríjemné, ak trávite veľa času v telefóne alebo ak si na ňom musíte prečítať veci súvisiace s prácou. Ak ste skutočne citliví, môžete mať bolesti hlavy.

Ak chcete telefón používať na úpravu fotografií, pravdepodobne budete sklamaní. V takom prípade vám odporúčame zvoliť si model s lepším rozlíšením. Spoločnosť Samsung má mnoho takýchto modelov a ich ceny nie sú také vyššie.

Nedostatok pamäte

To, čo niekto považuje za málo pamäti, je veľmi individuálne. Povedzme však, že ak ste zvyknutí na telefón s primeranou úložnou kapacitou, môže sa vám stať, že Samsung A20 nebude chýbať. Tento model je dodávaný s natívnym úložiskom 32 GB. Ak máte veľa rôznych aplikácií alebo máte veľa videí, nemusí to pre vás stačiť.

Pamäťovú kartu si samozrejme môžete kedykoľvek kúpiť a tento problém vyriešiť. K dispozícii je tiež možnosť ukladať svoje položky v službe Internet Cloud. Nakoniec môžete ukladať prebytočné médiá do prenosného alebo stolného počítača.

Priemerná kamera

Aj keď nás vlastnosti tohto fotoaparátu pozitívne prekvapili, zaznamenali sme aj niektoré problémy. Spoločnosť Samsung vynakladá veľa úsilia na vylepšenie fotoaparátu pri každom novom modeli, niektoré sú však stále lepšie ako iné. Model A20 nepatrí medzi najlepšie modely spoločnosti Samsung v tomto odbore.

Máme tu spoľahlivú 13MP zadnú kameru s ďalšou širokouhlou 5MP strelcom.

Pokiaľ ide o fotografie za denného svetla, sú takmer dokonalé. Dobrá práca, Samsung! Fotografie urobené vo vnútri sú však trochu sklamaním. Zdá sa, že na vytvorenie dôstojnej fotografie potrebuje fotoaparát dokonalé osvetlenie. Veci na pozadí nie sú vždy viditeľné a niekedy môžu byť neprirodzene rozmazané.

Bohužiaľ, situácia s prednou kamerou je ešte horšia. Ak si chcete vziať krásny selfie, budete musieť ísť vonku a čakať na ideálne svetlo. Neboli sme spokojní s kvalitou selfies braných do interiéru, ešte menej s tými, ktoré boli brané v noci.

Chceme zdôrazniť, že tento model by pravdepodobne nevyhovoval milovníkom fotografie. Navyše, ak ste nadšení pre rast Instagram profil a chcete zverejňovať vysokokvalitné fotografie, tento model nie je pre vás tou pravou voľbou.

samsung a20

Čas na rozhodnutie

To je všetko, ľudia. Preto je model Samsung A20 cenovo dostupný. To však neznamená, že prestane fungovať alebo zlyhá. Vôbec nie. Je to veľmi spoľahlivý telefón a bude vám slúžiť roky.

Čo si myslíte o Samsungu? Galaxy A20? Zvážili by ste to, a ak nie, čo bolo prerušením obchodu? V časti s komentármi sa môžete podeliť o svoj názor.