Pre─Źo je prenos spr├ív v mojom syst├ęme Android zak├ízan├Ż: Ako m├┤┼żem opravi┼ą?

Pre─Źo je prenos spr├ív v mojom syst├ęme Android zak├ízan├Ż: Ako m├┤┼żem opravi┼ą? 1

U┼ż ste niekedy nemohli posla┼ą spr├ívu na va┼íom zariaden├ş s Androidom? Viem, ┼że v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov dnes pova┼żuje funkciu textov├Żch spr├ív za zastaran├║. D├┤vod je ten, ┼że existuj├║ lep┼íie mo┼żnosti, ako je WhatsApp. St├íle existuje ve─ża pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş uprednost┼łuj├║ textov├ę spr├ívy na svojich telef├│noch s Androidom. T├íto pr├şru─Źka je pravdepodobne ur─Źen├í pre t├Żch, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ aplik├íciu na odosielanie spr├ív od spolo─Źnosti Google alebo aplik├íciu na zasielanie spr├ív na telef├│ne.

V tejto pr├şru─Źke v├ís uvediem, ako probl├ęm vyrie┼íi┼ą, ke─Ć v syst├ęme Android je odosielanie spr├ív zak├ízan├ę jednotkou. D├┤vodov m├┤┼że by┼ą ve─ża. Spolu s rie┼íeniami som uviedol d├┤vody. Pou┼ż├şvatelia v├Ą─Ź┼íinou nie s├║ technick├Żmi nad┼íencami, tak┼że nepoznaj├║ ani jednoduch├ę rie┼íenia. Rie┼íenie probl├ęmov, ktor├ę som tu uverejnil, bude ├║─Źinn├ę pre pou┼ż├şvate─żov spr├ív pre Android aj pre spr├ívy (pre ka┼żd├ę zariadenie s Androidom).

Odosielanie spr├ív je zak├ízan├ę

pr├şbuzn├Ż | Najlep┼íie tapety WhatsApp pre v├í┼í smartphone

Pre─Źo je v mojom syst├ęme Android zak├ízan├ę odosielanie spr├ív

Po─Ćme sa najprv pozrie┼ą na niektor├ę be┼żn├ę hriechy, ktor├ę sp├┤sobuj├║, ┼że aplik├ícia na odosielanie spr├ív nefunguje spr├ívne.

D├┤vody, pre─Źo spr├ívy nefunguj├║

Probl├ęm s pripojen├şm na internet Chyba v aplik├ícii AppClutter v pam├Ąti cache pre pr├şjemcu Pr├şjemca zablokoval va┼íe ─Ź├şslo. Re┼żim letu je v zariaden├ş akt├şvny. Mo┼żno sa karta SIM nezmest├ş na dr┼żite─ża, ─Źo vedie k nedostato─Źnej dostupnosti v sieti. Pok├║┼íate sa zada┼ą ─Ź├şslo pr├şjemcu?

Opravte probl├ęm so spr├ívou vypnutou na zariaden├ş Android

Hore uveden├ę s├║ r├┤zne d├┤vody, ktor├ę ved├║ k nefunk─Źnosti aplik├ície Spr├ívy. Pozrime sa teraz na rie┼íenie.

Skontrolujte svoje pripojenie k internetu

Jedn├Żm z najbe┼żnej┼í├şch probl├ęmov, ktor├Ż m├┤┼że sp├┤sobi┼ą tento probl├ęm, je nespr├ívne pripojenie k internetu. Informujte sa u in├Żch aplik├íci├ş na va┼íom smartf├│ne, ktor├ę vy┼żaduj├║ pripojenie na internet, aby fungovali. Ak in├ę aplik├ície nefunguj├║, pravdepodobne je na internete v├Żpadok nap├íjania. M├┤┼żete bu─Ć chv├ş─żu po─Źka┼ą, alebo kontaktova┼ą podporu v├í┼ího ISP.

Niektor├ş pou┼ż├şvatelia tie┼ż udr┼żiavaj├║ svoje zariadenie v letovom re┼żime a nesk├┤r ho zabudn├║ vypn├║┼ą. Ak vysk├║┼íate spr├ívy v re┼żime letu, nebude fungova┼ą nikde, preto┼że nie je k dispoz├şcii ┼żiadna sie┼ą. Tak┼że pozor na to.

Vlo┼żili ste SIM kartu spr├ívne?

Ak karta SIM nie je spr├ívne vlo┼żen├í do z├ísuvky na kartu SIM, niekedy sa sie┼ą tohto poskytovate─ża nezobraz├ş. Tak┼że nebudete m├┤c┼ą robi┼ą ┼żiadne spr├ívy ani vola┼ą.

M├║drym krokom je vybratie slotu na kartu SIM, vybratie karty SIM a opatrn├ę a spr├ívne vlo┼żenie sp├Ą┼ą. Potom skontrolujte, ─Źi sa sie┼ą na dom├ícej obrazovke zobrazuje spr├ívne.

Soci├ílne m├ędi├í | Je mo┼żn├ę skontrolova┼ą niekoho star├ęho? Instagram Pr├şbehy anonymne

Aktualizujte aplikáciu na odosielanie správ

M├┤┼żu existova┼ą dva scen├íre. V aplik├ícii na odosielanie spr├ív sa vyskytla chyba z d├┤vodu nejakej chyby pri v├Żvoji. V opa─Źnom pr├şpade, ak ste pou┼ż├şvate─żom verzie beta, je pravdepodobn├ę, ┼że ste narazili na chybu. M├┤┼że ├şs┼ą napr├şklad o to, ┼że na va┼íom zariaden├ş s Androidom nebude mo┼żn├ę odosla┼ą spr├ívu. Ak chcete tento probl├ęm vyrie┼íi┼ą, mus├şte skontrolova┼ą, ─Źi s├║ pre aplik├íciu k dispoz├şcii nov├ę aktualiz├ície softv├ęru. Ak je k dispoz├şcii, nain┼ítalujte ho okam┼żite.

├Źs┼ą do Hra─Źk├írstvo AppTap on hamburgarmeny > stla─Źte Moje aplik├ície a hrySkontrolujte zoznam aplik├íci├ş ─Źakaj├║cich na prijatie aktualiz├ícieAktualiz├ícia spr├ív na opravu odosielania spr├ív je nespr├ívne zak├ízan├íAk s├║ k dispoz├şcii spr├ívy, mala by sa zobrazi┼ą aj mo┼żnos┼ą aktualizova┼ą, Kliknite na┼ł.

Ak m├íte k dispoz├şcii najaktu├ílnej┼íiu verziu aplik├ície na odosielanie spr├ív, pom├┤┼że v├ím to bezchybne fungova┼ą.

Va┼íe ─Ź├şslo bolo zablokovan├ę

Niekedy, ke─Ć konflikt ega zach├ídza pr├şli┼í ─Ćaleko alebo ste pr├şli┼í zvedav├ş na nie─Ź├ş ┼żivot, va┼íe ─Ź├şslo skon─Ź├ş v zozname blokovan├Żch. Ak teda osoba, ktorej sa sna┼ż├şte posla┼ą textov├║ spr├ívu, zablokovala va┼íe ─Ź├şslo, va┼ía spr├íva sa nikam nedostane. M├┤┼żete sk├║si┼ą in├ę telef├│nne ─Ź├şslo, ktor├ę m├íte.?

Ak je zasielanie spr├ív zak├ízan├ę, vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą aplik├íci├ş

Do─Źasn├ę s├║bory niekedy vytv├íraj├║ v pam├Ąti aplik├ície ve─ża neporiadkov. V─Ćaka tomu sa aplik├ícia spr├íva ─Źudne. Preto m├┤┼że sp├┤sobi┼ą, ┼że aplik├ícia na odosielanie spr├ív nebude fungova┼ą. Preto mus├şte vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą v aplik├ícii na odosielanie spr├ív.

├Źs┼ą do nastavenie > Aplik├ície a upozorneniaKnock on Zobrazi┼ą v┼íetky aplik├íciePosu┼łte zobrazenie nadol na spr├ívy, otvorte ho. Teraz stla─Źte Ukladac├ş priestor a vyrovn├ívacia pam├Ą┼ąvyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą aplik├ície na odosielanie spr├ív─Äalej stla─Źte Vymaza┼ą obsah pam├Ąte a Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ąOkam┼żite re┼ítartujte zariadenie

Existuje nieko─żko pr├şjemcov?

─Żudia ─Źasto menia svoje ─Ź├şslo alebo ho deaktivuj├║. Pokus o volanie alebo odoslanie ak├ęhoko─żvek typu spr├ívy na tak├ęto ─Ź├şslo nefunguje v├┤bec. Mus├şte sa preto uisti┼ą, ┼że ─Ź├şslo osoby, ktorej sa sna┼ż├şte posla┼ą spr├ívu, je akt├şvne alebo nie.? Ak u┼ż ─Ź├şslo nepou┼ż├şvaj├║, spr├íva nebude doru─Źen├í. Va┼ía spr├íva bude pravdepodobne ozna─Źen├í ako nedoru─Źen├í s ─Źerven├Żm v├Żkri─Źn├şkom.

Ak pou┼ż├şvate spr├ívny k├│d krajiny

Ak sa pok├║┼íate posla┼ą spr├ívu niekomu v inej krajine, ako je t├í va┼ía, pred ─Ź├şslom mus├şte uvies┼ą pred─Ź├şslie pr├şslu┼ín├ęho k├│du krajiny. Napr├şklad India m├í k├│d krajiny 91. Ak ste v USA a chcete niekoho informova┼ą prostredn├şctvom be┼żnej textovej spr├ívy, mus├şte pred skuto─Źn├ę ─Ź├şslo umiestni┼ą predponu +91. V opa─Źnom pr├şpade sa nebudete m├┤c┼ą pripoji┼ą ani odosla┼ą spr├ívu. M├┤┼żete Google zada┼ą k├│d krajiny pre r├┤zne krajiny na svete.

Odinštalujte a znova nainštalujte správy

Je to jedna z posledn├Żch mo┼żnost├ş, ktor├║ m├┤┼żete sledova┼ą. Odstr├í┼łte spr├ívy odin┼ítalovan├şm a in┼ítal├íciou najnov┼íej verzie z Obchodu Play. Urobte to, iba ak v┼íetky ostatn├ę opravy, ktor├ę som zverejnil vy┼í┼íie, nefungovali.

UNINSTALL

Len dlho stla─Źte spr├ívy appodin┼ítalovanie spr├ív na opravu odosielania spr├ív je zak├ízan├ęcvaknutie Uninstall alternat├şvne

inštalácia

Tak to je, chlapci. Toto s├║ v┼íetky kroky na rie┼íenie probl├ęmov, ktor├ę m├┤┼żete podnikn├║┼ą na vyrie┼íenie probl├ęmu, ke─Ć je v zariaden├ş Android zak├ízan├ę odosielanie spr├ív. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky, obr├í┼ąte sa na n├ís v sekcii ni┼ż┼íie. D├║fame, ┼że tento sprievodca vyrie┼íi va┼íe probl├ęmy s aplik├íciou Spr├ívy.

─î├şta┼ą ─Ćalej,