Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Prečo je EE sieť, ktorú by ste si mali zvoliť pre 5G

Prečo je EE sieť, ktorú by ste si mali zvoliť pre 5G 1

Dá sa bezpečne povedať, že je tu 5G. Možno si pamätáte, že tu bolo od začiatku roku 2019, keď sa prvé pokrytie začalo objavovať v Spojenom kráľovstve, ale rok 2020 sa cíti ako skutočné povodie.

Výrobcovia bežných telefónov, ako je Samsung, začali robiť to, aby sa dostali na najrýchlejšiu sieť vážne, čím sa zabezpečí, že čoraz viac ľudí to skutočne urobí, a to tak, že uvoľní viac telefónov, ktoré sa dokážu pripojiť, a rozsah výberu vyzerá, že sa s čas. Akonáhle si však vyberiete svoj 5G telefón, možno si nebudete istí, pre ktorú sieť je to potrebné.

EE je sieťou číslo jedna v Spojenom kráľovstve z nejakého dôvodu a jej pokrytie 5G sa neustále rozširuje, takže sme si mysleli, že by bolo rozumné uviesť niekoľko dôvodov, aby ste sa rozhodli pre EE 5G.

1, Spoločnosť EE bude mať do marca 5G vo viac ako 70 mestách

Pokiaľ ide o novú sieť, ako je 5G, je jednoznačne dôležité mať rozsiahle pokrytie alebo čo najrozšírenejšie. Spoločnosť EE ponúka rýchlosť 5G už takmer rok a je odhodlaná ponúkať sieť čo najširšie.

Jeho cieľom je, aby sieť bola funkčná a fungovala vo viac ako 70 rôznych mestách po celej krajine do marca tohto roku a je na dobrej ceste k dosiahnutiu tohto cieľa. To znamená, že sa budete môcť pri pohybe po krajine spoľahnúť na dosiahnutie čo najrýchlejších rýchlostí, čo vám pomôže s produktivitou, ak pracujete na cestách, alebo na relaxáciu a pripojenie, ak nie.

2, Už nikdy nebudete musieť starať o ukladanie do vyrovnávacej pamäte

Stojí to za pripomenutie toho, čo je tak dobré na 5G, a na zvýšenú rýchlosť, ktorú si budete pri jeho používaní užívať. Keď streamujete obsah vo vysokom rozlíšení, zaistí okamžité načítanie a keď budete v prevádzke, skutočne stabilné pripojenia. Jednou z veľkých výhod v skutočnosti bude, keď ste v rušných oblastiach – 5G sa nebude dusiť, ako to môžu pomalšie siete, a uistite sa, že netrpíte, keď ste obklopení inými ľuďmi, ktorí používajú internet.

3, Pretože EE 4G je super rýchly, keď nie ste v oblasti 5G

O sieti EE je však to, že je vynikajúce, aj keď nepoužívate 5G – a to je stále skvelé pre používateľov 5G. Každý tak často je pravdepodobné, že budete niekde, kde ešte nie je pokrytie 5G. V týchto prípadoch však jednoducho spadnete na 4G EE, ktorý je stále najrýchlejší v krajine, a na sieť, ktorú spotrebitelia už roky milujú svojou rýchlosťou.

4, Brilantné doplnky

Jedným z inteligentných plánov EE je spôsob, ako ísť s 5G za naše peniaze, pretože v rámci balíka získate výhodu výmeny, aby ste sa uistili, že vyťažíte maximum zo svojho plánu bez toho, aby ste rýchlo vyčerpali všetky svoje údaje. každý mesiac. Môžete si vybrať balík na streamovanie, ktorý vám umožní používať podobné video aplikácie YouTube, Netflix a Amazon Premiestnite video bez použitia akýchkoľvek pridelených údajov alebo si vyberte balík BT Sport, ktorý vám umožní sledovať vyraďovacie kolá Ligy majstrov.

Alebo, ak ste veľký hráč, mali by ste radšej ísť do herného balíčka, ktorý vám umožní hrať veľké hry ako Pokémon Go a FIFA Mobile s bezplatnými dátami. Nech si vyberiete čokoľvek, určite získate pekný bonus. Tu si môžete vyskúšať škálu plánov 5G Smart SIM spoločnosti EE.

Table of Contents