Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pre─Źo by vzdel├ívacie in┼ítit├║cie mali vybera┼ą softv├ęr online priamo

V pr├şpade poru┼íenia pand├ęmie-Covid-19, ktor├í je v├Ą─Ź┼íia ako ┼żivot, sa dnes zd├í, ┼że robi┼ą tradi─Źn├ę sk├║┼íky, predstavuje v├Żznamn├║ v├Żzvu.

Ale v─Ćaka online stup┼łov├ęmu softv├ęru nemusia vzdel├ívacie in┼ítit├║cie strati┼ą sp├ínok a c├şti┼ą sa bezmocn├ş. Online diplomov├Ż softv├ęr je naprogramovan├Ż presne v s├║lade s potrebami vzdel├ívac├şch in┼ítit├║ci├ş a jeho pou┼ż├şvanie je jednoduch┼íie.

softv├ęr na sk├║┼íku online

├Ü┼żasn├ę vlastnosti platformy online prieskumu

Predstavte si, ┼że softv├ęr vytv├íra sk├║┼íobn├ę papiere s├ím? A to aj v priebehu nieko─żk├Żch min├║t? ├üno, to je sila online akademick├ęho softv├ęru. Nielen to, sk├║┼íka vytv├íra eseje sp├┤sobom, ktor├Ż je p├║tav├Ż a dokonca vyz├Żva ┼ítudentov, aby prem├Ż┼í─żali hlboko a ┼íiroko.

Medzi ─Ćal┼íie funkcie patr├ş

    Softv├ęr sa ─żahko pou┼ż├şva Vyh├Żba sa mo┼żnosti podv├ídzania po─Źas sk├║┼íky. Pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu ot├ízok – viac textov├Żch ot├ízok a ot├ízok zalo┼żen├Żch na obr├ízkoch, vypl┼łte pr├ízdne t├ęmy, bezplatn├ę texty a ot├ízky t├Żkaj├║ce sa videa a zvuku. Vytvorte tie┼ż banku ot├ízok so zoznamom z├íkladn├Żch ot├ízok. Na vytvorenie diplomov├Żch pr├íc m├┤┼żete dokonca pou┼żi┼ą banku na osobn├ę ot├ízky. M├┤┼żete dokonca nastavi┼ą pravidl├í ├║spe┼ínosti a zlyhania, po─Źet pokusov jednotliv├ęho pou┼ż├şvate─ża a kroky na kontrolu odpoved├ş. Na konci nastavte ─Źas sk├║┼íky.

Pri vykon├ívan├ş online sk├║┼íky sa parametre zoh─żad┼łuj├║

#1, Subjekt├şvna alebo objekt├şvna sk├║┼íka

#2, látky

#3, otázky Navigácia

#4, Obtia┼żnos┼ą

#5, ─Źasomera─Ź

#6, Negat├şvne ozna─Źovanie

#7, Zachyti┼ą fotografiu kandid├íta

#8, v├Żsledky lie─Źby

Ako funguje softv├ęr na sk├║┼íku?

Online prieskumov├Ż syst├ęm je v porovnan├ş s tradi─Źn├Żm softv├ęrom pomerne pohodln├Ż, praktick├Ż a vhodn├Ż pre s├║─Źasn├ę ─Źasy. Pre jedn├ęho sa d├í ─żahko nain┼ítalova┼ą na vykon├ívanie sk├║┼íok. ─Äal┼íia vec je, ┼że m├í upravite─żn├Ż zdrojov├Ż k├│d, ─Źo znamen├í, ┼że si ho m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą pod─ża svojich po┼żiadaviek. Tieto dve neuverite─żn├ę v├Żhody z neho robia najv├Żhodnej┼í├ş sp├┤sob online hodnotenia.

Ur─Źite existuj├║ vynikaj├║ce rie┼íenia pre vysoko┼íkolsk├Ż softv├ęr s ─Ćal┼í├şmi funkciami. Dopyt po bezplatn├Żch slu┼żb├ích je v┼íak v├Ą─Ź┼í├ş ako to, ─Źo platil na trhu.

Pou┼ż├şvatelia softv├ęru prieskumu

Nasleduj├║ce in┼ítit├║cie pou┼ż├şvaj├║ rie┼íenia pre vysoko┼íkolsk├Ż softv├ęr

    Univerzity, ┼íkoly, vysok├ę ┼íkoly, vzdel├ívacie in┼ítit├║ty vykon├ívaj├║ GRE, CAT, GATE at─Ć. ┼át├ítne slu┼żby, in┼żinierske slu┼żby, ┼żeleznice at─Ć. Spolo─Źnosti a spolo─Źnosti, ktor├ę vykon├ívaj├║ kampane, aby zistili, ─Źi sa kandid├íti aktualizovali s├║─Źasnou technol├│giou Kr├ítkodob├ę testy s pridanou hodnotou, pri ktor├Żch sa vykon├ívaj├║ online prieskumy

V├Żhody softv├ęru pre online v├Żskum

#1, ┼átudenti sa m├┤┼żu z├║─Źastni┼ą sk├║┼íok pri ┼í├ílke k├ívy

U┼ż ┼żiadna hor├║─Źka! U┼ż ┼żiadne bolesti hlavy! V skuto─Źnosti m├┤┼żu ┼ítudenti robi┼ą sk├║┼íky bez stresu na ┼í├ílke k├ívy a doma. ┼átudenti vo vzdialen├Żch oblastiach m├┤┼żu by┼ą navy┼íe ─żahko vystaven├ş na sk├║┼íky

#2, Zni┼żuje administrat├şvnu z├í┼ąa┼ż

Softv├ęr online stup┼ła v├Żrazne zn├ş┼żil administrat├şvne n├íklady. ┼Żiadna tla─Ź diplomov├Żch pr├íc, ┼żiadna rezerv├ícia miest na sk├║┼íky, ┼żiadny n├íbor sk├║┼íobn├Żch pracovn├şkov at─Ć. Pod─ża ┼ít├║di├ş sa administrat├şvne n├íklady m├┤┼żu zn├ş┼żi┼ą takmer o 50 – 60%. Okrem toho m├┤┼żete ─żahko vykona┼ą rozsiahle sk├║┼íky. A ak sa ma p├Żtate, ─Źi sa na rovnakom papieri m├┤┼że objavi┼ą osoba na Filip├şnach a osoba na Bl├şzkom v├Żchode? Odpove─Ć je ├íno. A tie┼ż v ich jazyku. A to v┼íetko nestoj├ş ve─ża.

#3, Zah┼Ľ┼ła v┼íetky typy ot├ízok

Softv├ęr online, ktor├Ż pon├║ka viac mo┼żnost├ş, od esej├ş a┼ż po probl├ęmy so ┼ít├Żlom hry a ─Ćal┼íie, umo┼ż┼łuje integrova┼ą v┼íetky mo┼żn├ę form├íty. Odborn├şk v odbore m├┤┼że n├íjs┼ą in├║ met├│du na ur─Źenie, ako ┼ítudent porozumie z├íkladom. To v┼íetko v─Ćaka online stup┼łov├ęmu softv├ęru!

#4, Ve─żmi bezpe─Źn├ę, ale jednoduch├ę

Doklady vy┼żaduj├║ vysok├║ bezpe─Źnos┼ą. Okrem toho s├║ ulo┼żen├ę v siln├Żch izb├ích. Nie viac. Doklady m├┤┼żu by┼ą naprogramovan├ę tak├Żm sp├┤sobom, aby ich mohli otvori┼ą iba ├║─Źastn├şci testu. Viac ako ─Źoko─żvek, s├║ to ve─żmi bezpe─Źn├ę syst├ęmy, ktor├ę maj├║ ve─żk├║ jednoduchos┼ą.

#5, nezne─Źis┼ąuj├║ce

Preto┼że sa nepou┼ż├şva papier, nemus├şte skon─Źi┼ą stromy, aby ste dostali viac papiera. To znamen├í, ┼że k odles┼łovaniu ned├┤jde v papierov├Żch n├ízvoch. Nie je to dos┼ą dobr├Ż d├┤vod na prechod na online prieskumn├Ż syst├ęm?

Niektor├ę zadarmo najlep┼í├ş stupe┼ł softv├ęr rie┼íenie:

#1, TCExam

TCExam je po─Ź├şta─Źov├Ż syst├ęm hodnotenia otvoren├ęho zdroja. Toto rie┼íenie online sk├║┼íky sa d├í pou┼żi┼ą na vykon├ívanie kv├şzov, testov a prieskumov online. Je nez├ívisl├Ż na platforme, jazykovo nez├ívisl├Ż, syst├ęm naprogramovan├Ż tak, aby podporoval v┼íetky ┼ítandardy a smernice W3C.

#2, Edu Expressions

Tento online stupe┼ł syst├ęm je ur─Źen├Ż pre spolo─Źnosti v┼íetk├Żch tvarov a ve─żkost├ş. ├üno, vyplatila sa, ale potom je dobr├ę online prieskumy u─żah─Źi┼ą. Vyvinut├ę spolo─Źnos┼ąou Zuxus Business Solution Pvt. Ltd. je to vstavan├í mobiln├í aplik├ícia pre syst├ęmy s Androidom.

#3, Papier Hala

Papershala je op├Ą┼ą popul├írny online v├Żskumn├Ż program, ktor├Ż dokonale zapad├í do potrieb kou─Źovacieho in┼ítit├║tu, ktor├Ż sl├║┼żi na vykon├ívanie online pr├íc poskytuj├║cich okam┼żit├ę v├Żsledky a dokonca aj anal├Żzu ┼ítudentov. Tento softv├ęr je cenovo dostupn├Ż, tak┼że sa dokonale hod├ş k po┼żiadavk├ím mal├Żch ├║stavov a je ide├ílnym n├ístrojom na vykon├ívanie okam┼żit├Żch online sk├║┼íok.

Potom s├║ tu popul├írne bezplatn├ę online sk├║┼íobn├ę programy, ako napr├şklad Think Exam, Test Press, Edbase, QuizCV a ─Ćal┼íie.

Trh s v├Żskumn├Żmi rie┼íeniami ka┼żd├Żm d┼łom rastie a ke─Ć┼że Coronvirus nevykazuje ┼żiadne zn├ímky bielenia, m├┤┼że iba zv├Ż┼íi┼ą tlak. A ak si vyberiete univerzitn├ę softv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőrie┼íenia s pokro─Źilou technol├│giou hodnotenia, m├┤┼żete si by┼ą ist├ş, ┼że m├┤┼żete robi┼ą v┼íetky druhy sk├║┼íok jednoducho a ─żahko.

Jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch v├Żhod tohto softv├ęru je to, ┼że uch├ídza─Źi bud├║ m├┤c┼ą sk├║┼íku absolvova┼ą kdeko─żvek na svete. V─Ćaka vzdialen├ęmu pr├şstupu na internet a nepreniknute─żn├Żm bezpe─Źnostn├Żm opatreniam maj├║ port├íl pr├şstup v┼íetci recenzenti. To znamen├í, ┼że ktoko─żvek m├┤┼że vytv├íra┼ą e-xamy odkia─żko─żvek.

Nie je preto ┼żiadnym prekvapen├şm, ┼że mnoho univerz├şt, spolo─Źnost├ş a organiz├íci├ş sa vyd├íva na cestu e-xamom.