Pre─Źo by ste si mali do svojho syst├ęmu Android in┼ítalova┼ą hry Sudoku

Sudoku je hra s ─Ź├şslami, ktor├í je po desa┼ąro─Źia ve─żmi popul├írna. Cestuj├║ci sa ─Źasto stret├ívaj├║ s h├ídankami alebo cestuj├║cimi, ktor├ş rie┼íia numerick├ę siete na letisk├ích. ─îi u┼ż v papierovej alebo digit├ílnej podobe, t├íto hra st├íle zah┼Ľ┼ła mili├│ny ─żud├ş na celom svete, ale je to viac ne┼ż len zabijak ─Źasu.

Dnes m├┤┼żeme hra┼ą sudoku na papieri alebo mobiln├Żch zariadeniach. Existuje ve─ża hier typu Sudoku Logick├í hra Sudoku, a noviny st├íle obsahuj├║ puzzle v sekcii z├íbavy. Je tu dokonca aj toaletn├Ż papier Sudoku! Toto s├║ hlavn├ę v├Żhody hier pre smartf├│ny, ktor├ę ur─Źite ocen├şte.

Poriadok a mier

Pri na┼íich ru┼ín├Żch a ru┼ín├Żch ┼żivotoch mus├şte ─Źasto relaxova┼ą. Hra Sudoku pon├║ka ├║┼żasn├Ż sp├┤sob, ako odvr├íti┼ą pozornos┼ą od vec├ş, ktor├ę v├ís ob┼ąa┼żuj├║. Odd├Żchnite si od ru┼ín├ęho sveta a nau─Źte sa logiku ─Ź├şseln├Żch sekvenci├ş.

Stres, ktor├Ż neust├íle po┼íkodzuje na┼íe fyzick├ę a du┼íevn├ę zdravie. Mnoho hr├í─Źov Sudoku sa st├íva s├║─Źas┼ąou ich ka┼żdodennej rutiny pr├íve preto, ┼że im umo┼ż┼łuje ochladi┼ą sa. To im umo┼ż┼łuje vr├íti┼ą sa k svojim povinnostiam a povinnostiam s viacn├ísobnou energiou.

Nenechajte si ujs┼ą 5 Nulov├í hra MB zauj├şmav├ę pre Android

Udr┼żujte svoj mozog vo forme

Aj ke─Ć neexistuj├║ presved─Źiv├ę vedeck├ę poznatky, ─Źasto sa hovor├ş, ┼że Sudoku pom├íha ─żudsk├ęmu mozgu zosta┼ą zdrav├Żm. Americk├í asoci├ícia Alzheimerovej choroby dokonca naz├Żva Sudoku ÔÇ×mys─żovou hrouÔÇť s potenci├ílom na zn├ş┼żenie rizika Alzheimerovej choroby. Niektor├ş vedci uviedli presved─Źenie, ┼że h├ídanky spojen├ę s ment├ílnou stimul├íciou m├┤┼żu tie┼ż zn├ş┼żi┼ą riziko demencie v starobe.

Sudoku pon├║ka bezpe─Źn├Ż ├║nik

Niekedy jednoducho chceme v┼íetko uzavrie┼ą. ─î├şslo puzzle je to, ─Źo poskytuje po┼żadovan├Ż ├║tek, ─Źo n├ís odv├ídza od tvrdej pr├íce a ka┼żdodenn├ęho ┼żivota. T├íto z├íbavn├í hra sa d├í hra┼ą kdeko─żvek a kedyko─żvek, a preto je to forma ├║niku, ktor├í je r├Żchla a ne┼íkodn├í.

Sudoku je z├íbava pre v┼íetky vekov├ę kateg├│rie

Deti, dospievaj├║ci, dospel├ş a seniori – ka┼żd├Ż si u┼żije rie┼íenie logickej hry Sudoku. Existuj├║ vari├ície hry, ktor├ę s├║ vhodn├ę pre v┼íetky vekov├ę kateg├│rie a ├║rove┼ł zlo┼żitosti je ─Źasto mo┼żn├ę upravi┼ą. Dokon─Źenie sudoku Sudoku v jednej aplik├ícii vyvol├íva pocit ├║spechu a ovl├ídnutia a uspokojuje na┼íe ego.

T├íto hra m├┤┼że by┼ą pou┼żit├í ako vzdel├ívac├ş materi├íl, ktor├Ż u─Ź├ş logick├ę zru─Źnosti a rie┼íenie d├┤le┼żit├Żch probl├ęmov. Ak m├íte radi hry, ktor├ę pon├║kaj├║ rekrea─Źn├║ hodnotu spolu s mozgov├Żmi cvi─Źeniami, nenechajte si ujs┼ą 5 Najlep┼íie logick├í hra pre toto zariadenie Android.

Vysun├║┼ą ÔÇ×u┼ín├ę ─ŹervyÔÇť

Tento v├Żraz sa vz┼ąahuje na zauj├şmav├ę, ale znepokojuj├║ce piesne, ktor├ę v├ím neust├íle zvonia v hlave proti va┼íej v├┤li. Pod─ża odborn├şkov z Western Washington University, pomerne n├íro─Źn├í hra Sudoku sprev├ídzan├í opakovanou skladbou pom├íha v├Żskumn├ęmu subjektu r├Żchlo a efekt├şvne zabudn├║┼ą na noty. Hoci tieto ved─żaj┼íie ├║─Źinky nie s├║ inovat├şvne, m├┤┼żu by┼ą u┼żito─Źn├ę.

Sudoku je vo v┼íeobecnosti omnoho viac ne┼ż len hra. Umiest┼łovanie ─Ź├şsel v usporiadanom porad├ş m├┤┼że by┼ą n├ívykov├ę, ale tento druh z├ívislosti je pre na┼íu myse─ż zdrav├Ż a u┼żito─Źn├Ż. Tak┼że nabud├║ce budete chcie┼ą unikn├║┼ą probl├ęmom n├í┼ího zhonu, odpo─Źin├║┼ą si a zlo┼żi┼ą puzzle.

Ak sa v├ím p├í─Źi Sudoku, odpor├║─Źame v├ím so svoj├şm Androidom hra┼ą nasleduj├║cu hru Sudoku, ktor├í je k dispoz├şcii zadarmo na adrese Google Play Store,

T├íto aplik├ícia je jednou z najviac s┼ąahovan├Żch hier Sudoku, preto je popul├írna. Sk├║ste sa s nami podeli┼ą o to, ─Źo si o tom mysl├şte!

Pre─Ź├ştajte si ni┼ż┼íie: 5 ─Żahk├ę z├ívodn├ę hry do 50 rokov MB