Prečo by ste mali opravovať pokazenú techniku ​​namiesto nákupu nového?

Nič netrvá večne, vrátane technológie. Bez ohľadu na to, či vám gadget vypadne, vyleje na neho vodu alebo sa opotrebuje, elektronika bude nakoniec potrebovať výmenu alebo opravu. Rozhodnutie, či opraviť alebo vymeniť svoju technológiu, môže byť dosť ťažké rozhodnutie. Veľkou otázkou je, či by ste si mali kúpiť nový alebo ho opraviť? Možno sa pýtate, či je oprava možnosťou, pretože možno nemáte možnosť získať nový modul gadget. Niekedy má zmysel opraviť staré a spoľahlivé zariadenie, aby ste si výhody užili dlhšie. Tu sú dôvody, prečo by ste mali opravovať okrem výmeny technológie.

Prečo by ste mali opravovať pokazenú techniku ​​namiesto nákupu nového?

  • Nie každá nová technológia je inováciou

Väčšina ľudí si namiesto opravy staršieho zariadenia zvolí kúpu nového telefónu, iPadu alebo počítača; To by však malo platiť iba vtedy, ak je najnovším modulom gadget inovácia. Nie každý nový modul gadget bude inováciou. Od prírody to môže vyzerať lepšie, pretože získate jedinečný a nepoužitý predmet, ale softvér môže byť už existujúci. Tiež sa vám nemusí páčiť aktualizácia novej technológie, pretože to nemusí byť vaša preferencia.

Nová technológia môže byť technicky aj špecificky lepšia, ale nezabúdajte, že používanie elektroniky je viac než len špecifikácie. Oprava môže tiež slúžiť ako prostriedok, ktorý vám pomôže opraviť vašu technológiu. Toto je väčšinou použiteľné v elektronike, ako sú počítače a prenosné počítače, ktorú je možné aktualizovať menšími opravami vrátane nákupu náhradných dielov vysokej kvality, ako sú pamäťové karty, nové procesory a pevné disky. Počítače sú zastarané iba vtedy, ak majú staršie telá, ale ich účinnosť je rovnaká ako v najnovšej verzii, keď sú funkcie aktualizované a moderné. Preto pre elektroniku znamená aktualizácia opravu systému pridaním nových komponentov.

Úspora peňazí je potrebná pre každú rodinu, väčšinou v období, keď je ohrozená globálna ekonomika. Keďže ekonómovia ľuďom radia, ako ušetriť peniaze, môžete tiež začať osobnú stratégiu, ktorá vám pomôže chrániť svoje financie. Povedzme, že žijete v Arlingtone v Texase a potrebujete opravu mobilného telefónu. Nákup nového by bol drahý a technickí odborníci na https://retechit.com/locations/arlington-tx by poradili pri hľadaní certifikovaného technika na opravu telefónu. Jeden z najúčinnejších spôsobov, ako ušetriť peniaze, je recyklácia technológie prostredníctvom opráv. Nákup novej technológie je vo väčšine prípadov veľmi nákladný a môže vám natiahnuť finančné svaly. Oprava telefónu alebo prenosného počítača môže byť jedinou ekonomickou možnosťou, keď sa nachádzate vo finančnej tiesni.

  • Šetrnosť k životnému prostrediu

Ochrana životného prostredia sa stáva novou normou v našom každodennom živote, pretože ľudia sa obávajú vplyvu nepriaznivých environmentálnych podmienok. V súčasnej dobe je úlohou každého občana obývajúceho Zem, aby zaistil, že uznateľne prispejú k ochrane životného prostredia. Jeden zo spôsobov, ako sa zúčastniť na procese konzervovania, je zabrániť vyhadzovaniu starých technológií a ich nahradzovaniu novými. Namiesto toho veda odporúča opravy ako stratégiu ochrany životného prostredia.

Táto stratégia je účinná po zistení, že predčasne uložené staré technológie sú jedným z najväčších zdrojov znečistenia životného prostredia v dôsledku špecifických výrobných komponentov. Výroba nových telefónov má škodlivé účinky na životné prostredie kvôli množstvu oxidu uhličitého, ktorý sa vytvára a uvoľňuje do ovzdušia. Správy ukazujú, že ľudia používajú oveľa viac, ako vyžadujú, a preto výroba ďalších pomôcok nemusí byť potrebná.

Fotografický kredit: Unsplash

Väčšina miniaplikácií je dodávaná so zárukou, ktorú môžete použiť na opravu starého zariadenia inak, ako keby ste vynaložili viac peňazí na nákup nového modulu gadget. Pred rozhodnutím o kúpe sa oplatí skontrolovať, či je vaša záruka stále platná; ušetrí vám to peniaze. Pokiaľ je záruka stále platná, vo väčšine prípadov necháte váš prístroj bezplatne opraviť výrobcom. Využitie záruky vám tiež pomôže pochopiť, aký pravý je predajca, a pri novej technológii sa na nich môžete spoľahnúť pri novej technológii.

Technológia by mala trvať dlhšie, aby vám umožnila získať späť finančné prostriedky, ktoré ste použili na nákup. Okrem toho by mala trvať dlhšie, aby vám umožnila získať maximálny úžitok z hľadiska trvania a nákladov, než sa pokazí. Niektoré z vašich techník sú dosť nákladné a môžu sa poškodiť skôr, ako od nich získate maximálnu hodnotu. Ak chcete získať maximálnu hodnotu, pokúste sa opraviť poškodené moduly gadget. Niekedy sa technológia pokazí skôr, ako dosiahnete časové a nákladové výhody, a pri takýchto príležitostiach je potrebné vykonať opravy, aby ste sa vyhli nákladom na nákup novej technológie.

Pri opravách technológie sa môžete rýchlo poučiť od osoby, ktorá opravy vykonáva. Je jednoduchšie sa učiť od osoby, ktorá vykonáva technické opravy, ako čítať príručky dodávané so samotnou technikou. Oprava vám poskytne viac skúseností, pretože vám pomôže naučiť sa prakticky pristupovať k technickým problémom, a nie v závislosti od používateľskej príručky zistiť viac o opravách. S dobrými pozorovacími a pamäťovými schopnosťami stačí pozvať osobu, ktorá vykonáva opravy, najmenej dvakrát, alebo trikrát potom budete schopní problém vyriešiť sami. Učenie sa od odborníka na technické opravy vám tiež pomôže znížiť náklady na technické opravy, ako napríklad náklady na pracovnú silu, pretože potrebujete iba nové náhradné diely alebo ďalšie položky potrebné na opravy?

Vedeli ste, že oprava pokazenej elektroniky trvá kratšie, než si vo väčšine prípadov ísť kúpiť novú? Väčšina pomôcok bude potrebovať približne maximálne 3- 4 hodiny na opravu. To znamená, že si ušetríte hodiny od uviaznutia v obchodoch výrobcu a opäť doma s nastavením nového zariadenia a výmenou všetkých vašich informácií zo starého prenosného počítača alebo telefónu. Oprava zaručí bezpečnosť obsahu uloženého vo vašom starom spotrebiči a ušetrí vám veľa času.

Oprava vašej pokazenej techniky má nespočetné množstvo výhod, ktoré by ste mali využiť. Sú to skvelé skúsenosti, najmä ak máte rodinných príslušníkov alebo priateľov, ktorí môžu potrebovať zariadenie používať. Je ich veľa ako zálohy a tiež ich môžete predať a zarobiť pár dolárov pre svoje potreby. Konečné rozhodnutie, či si kúpite nové zariadenie alebo opravíte staré, závisí výlučne od vás; zvážte svoje možnosti.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2RbRWxd