Prechod zvierat: Vydanie nov├ęho horizontu: po aktualiz├ícii 1,1,2, Hr├í─Źi sa nem├┤┼żu pripoji┼ą k serveru

Prechod zvierat: Vydanie nov├ęho horizontu: po aktualiz├ícii 1,1,2, Hr├í─Źi sa nem├┤┼żu pripoji┼ą k serveru 1

Spolo─Źnos┼ą Nintendo vyvinula a vydala videohru na simul├íciu ┼żivota s n├ízvom Animal Crossing: New Horizons, ktor├í je piatym hlavn├Żm titulom s├ęrie Animal Crossing. Hra bola pr├íve vydan├í Nintendo Switch platforma 20. marca 2020. Spolo─Źnos┼ą ned├ívno vydala nov├║ aktualiz├íciu aktualiz├íci├ş v1.1,2 for Animal Crossing: Nov├ę hry Horizon, ktor├ę pon├║kaj├║ ve─ża opr├ív a vylep┼íen├ş ch├Żb. Teraz po novej aktualiz├ícii horizontu 1,1,2 patch, hr├í─Źi sa nem├┤┼żu pripoji┼ą k serveru.

De┼ł New Horizon Bunny Day sa kon├í vn├║tri hry a bude k dispoz├şcii 12. apr├şla 2020. Tak┼że ktor├Żko─żvek hr├í─Ź, ktor├Ż m├í z├íujem, m├┤┼że v tejto ┼ípeci├ílnej udalosti, ktor├í prich├ídza iba raz ro─Źne, prinies┼ą viac a viac polo┼żiek. V Apr├şli 2, Animal Crossing: Nov├ę servery Horizon boli vypnut├ę z d├┤vodu ├║dr┼żby novej aktualiz├ície opr├ív. Cel├Ż protokol zmien n├íjdete ni┼ż┼íie:

Prechod zvierat: Vydanie nov├ęho horizontu: po aktualiz├ícii 1,1,2, Hr├í─Źi sa nem├┤┼żu pripoji┼ą k serveru

Prechod zvierat: New Horizon 1,1,2 – N├íplasti

V┼íeobecn├ę aktualiz├ícieOpraven├Ż probl├ęm, ke─Ć sa zviera, ktor├ę ste sa chceli pres┼ąahova┼ą z in├ęho ostrova, nepohybuje, a zost├ívaj├║ci pozemok, ktor├Ż mu bol pridelen├Ż, sa presunie na predaj a neob├Żvan├Ż. Ako bude tento probl├ęm vyrie┼íen├Ż v relevantn├Żch ulo┼żen├Żch ├║dajoch: Po aktualiz├ícii softv├ęru na Ver. 1,1.2 predan├Ż pozemok bude k dispoz├şcii a nov├ę zviera sa tam bude m├┤c┼ą op├Ą┼ą pohybova┼ą.Pozn├ímka: ┼Żia─ż, zviera, ktor├ę bolo p├┤vodne pozvan├ę, aby sa v ─Źase, ke─Ć sa vyskytol probl├ęm, pres┼ąahovalo na v├í┼í ostrov, sa nevr├íti na svoj p├┤vodn├Ż ostrov a nebude sa realizova┼ą ani jeho pl├ín presun├║┼ą na v├í┼í ostrov. Opraven├Ż probl├ęm, ke─Ć po┼żiadavka Toma Nooka na z├ístupcu rezidenta o n├íjdenie miesta pre nov├Żch obyvate─żov zmizla. Ako sa tento probl├ęm vyrie┼íi v pr├şslu┼ín├Żch ulo┼żen├Żch ├║dajoch: Po aktualiz├ícii softv├ęru na Ver. 1,1,2, ak je ostrov rozvinut├Ż do ur─Źit├ęho bodu (Nookova Cranny je u┼ż vo v├Żstavbe alebo je dokon─Źen├í), nabud├║ce, ke─Ć hru hr├í predstavite─ż bytovej v├Żstavby, sa spust├ş po─Źas ┼ípeci├ílneho vysielania ostrov a ┼ípeci├ílna udalos┼ą sa spust├ş ─Ćalej. probl├ęm, ke─Ć po odstr├ínen├ş obyvate─ża nie je mo┼żn├ę premiestni┼ą jeho dom a / alebo in├ę stavby. Ako bude tento probl├ęm vyrie┼íen├Ż v postihnut├Żch ulo┼żen├Żch ├║dajoch: Po aktualiz├ícii softv├ęru na Ver. 1,1,2, bude mo┼żn├ę op├Ą┼ą po┼żiada┼ą o presun t├Żchto ┼ítrukt├║r. Opraven├Ż probl├ęm, ke─Ć sa pri pou┼żit├ş l├şstkov Nook Miles ako vstupenky na z├íhady Mystery Tour a n├íkupu predmetu od spolo─Źnosti Wilbur odpo─Ź├ştaj├║ Nook Miles a Bells. Boli vykonan├ę ─Ćal┼íie ├║pravy na zlep┼íenie hern├ęho z├í┼żitku.

Prechod zvierat: Vydanie nov├ęho horizontu: po aktualiz├ícii 1,1,2, Hr├í─Źi sa nem├┤┼żu pripoji┼ą k serveru

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, je ne┼í┼ąastn├ę, ┼że sa ve─ża hr├í─Źov nem├┤┼że pripoji┼ą k serveru New Horizon po nain┼ítalovan├ş najnov┼íej verzie v1.1,2 aktualiz├ícia opravy. Zatia─ż ─Źo niektor├ş hr├í─Źi dostan├║ chybov├ę k├│dy 2219-3997, ke─Ć sa prip├íjaj├║ k internetu na Animal Crossing: New Horizon. N├║tenie zatvori┼ą alebo stiahnu┼ą aktualiz├íciu probl├ęm tie┼ż nevyrie┼íi.

V s├║─Źasnosti existuje ofici├ílne slovo, ktor├ę Nintendo v tejto veci st├íle spom├şna. Pravdepodobne je to v┼íak kv├┤li karant├ęnnemu efektu COVID-19, ke─Ć hru behom nieko─żk├Żch hod├şn sp├║┼í┼ąa v├Ą─Ź┼í├ş po─Źet hr├í─Źov alebo k tomu m├┤┼że d├┤js┼ą aj kv├┤li ├║dr┼żbe servera.

Dovtedy zosta┼łte naladen├ş pre ─Ćal┼íie inform├ície.