Pravda o „6G“

Vidím ich vyskakovať čoraz viac. Možno aj ty. Odvážne titulky, ktoré vám hovoria „zabudnite na 5G“. A pripravte sa – uhádli ste – Siete 6G!

Listy, konferencie a ďalšie informácie o hedžových fondoch Q3 2020

Zdroj: The Wall Street Journal

Zdroj: CNN Business

Chcem byť úplne jasný: V tomto bode, neexistuje nič také ako „6G“. Jednoducho neexistuje. Mám podozrenie, že nejaký obchodník vymyslel výraz 6G, aby upútal pozornosť.

Asi to funguje. Čoraz viac sa mi zobrazujú reklamy na „siete 6G“. Včera som dostal e -mail s názvom: „Ako zarobiť šťastie na 6G.“ Títo chlapci sú nehanební.

Pozrite sa, čo nazývajú „6G“, je iba nasadenie skutočného 5G. Nič, čo by sa vzdialene podobalo 6G, neuvidíme na 10 rokov na úplnom minime.

Čína tvrdí, že plánuje zaviesť siete 6G v roku 2030. Spoločnosť Samsung vo svojom nedávnom „bielom dokumente“ uviedla, že taktiež očakáva masovú komercializáciu okolo roku 2030.

To je jedno. Všetko je to len „hluk“, čo je veľkým rozptýlením od skutočnej príležitosti, ktorá je v 5G práve k dispozícii. Napriek tomu, že je to už roky nadnesené, 5G ešte nie je ani v „prvej smene“.

Sme len pár zahrievacích prednášok k tomu, čo nazývam „Veľká inovácia“

Musíte si uvedomiť, že toto nie je vaša bežná aktualizácia. Nie je to nič ako skok, ktorý sme videli z 3G na 4G.

Všetky vzrušujúce inovácie, o ktorých dnes toľko počúvate: samoriadiace autá, diaľková robotická chirurgia a internet vecí sa bez 5G nezaobídu. Nielen to, hovoríme o úplne nových mobilných sieťach, ktoré sú až 100 -krát rýchlejšie ako tie, ktoré máme dnes.

Budeme potrebovať nespočetné množstvo nových antén, káblov z optických vlákien, satelitov a ďalších sieťových zariadení potrebných na rozšírenie signálov 5G mimo centra miest. A malé filtre, ktoré sú súčasťou samotných telefónov.

Úplné rozšírenie 5G siete bude trvať desaťročia. 5G je obrovský podnik. V podstate musíme zmeniť svet. Ľudia si neuvedomujú 4G stále rastie – a to sa začalo pred viac ako 10 rokmi!

Inovácia na 5G je jednou z najväčších udalostí nášho života. Ale teraz je ešte veľmi skoro. V skutočnosti sme práve získali dôkaz, že tento rozmach sa skutočne len začína.

Apple nedávno oznámil svoje prvé telefóny iPhone 5G

Toto je obrovský moment pre celý mobilný priestor. To preto, že raz Apple vstupuje do hry, je to znak toho, že sa veci chystajú vo veľkom zrýchliť.

Kedy Apple predstavil prvý iPhone napr. smartphones bol tu už roky. Popularita však explodovala až potom Apple vstúpil na trh.

To sa pravdepodobne stane teraz s 5G smartphones. Ako povedal jeden zasvätený pracovník mobilného priemyslu na výzvu, ktorej som sa zúčastnil začiatkom tohto mesiaca: „Apple pre každú novú generáciu bolo vždy neskoro. Ale akonáhle prídu, naozaj to ukáže, že toto je teraz skutočné. “

Pozrite sa, pravdou je, že iba malé percento ľudí skutočne vlastní plne funkčné telefóny 5G.

V minulom roku veľa ľudí boli uvedení do omylu. V hornom rohu svojich telefónov videli malú ikonu „5GE“. Ale 5GE nie je naozaj 5G.

Rovnako ako „siete 6G“, aj „5GE“ – skratka pre 5G Evolution – je len klamlivým klamstvom o značke. Je to jednoducho mierne rozšírená sieť 4G maskovaná ako 5G.

Tu je to dôležité: počet fungujúcich telefónov 5G sa má začať explodovať. Pozrite sa, ako veľmi má počet celosvetových 5G pripojení vyskočiť v roku 2021. Odtiaľ sa už ide na preteky.

Zdroj: CCS Insight

Mnoho ľudí sa teraz pýta, ako to všetko koronavírus ovplyvňuje.

Koronavírus nespomalil pokrok 5G

Keď je svet zablokovaný, bezdrôtoví operátori vynakladajú veľké peniaze na modernizáciu svojich sietí, aby sa pokúsili držať krok s rastúcou premávkou.

Pravdou je, že nemajú na výber. Keďže je práve teraz viac ľudí online ako kedykoľvek predtým, naše bezdrôtové siete sú tlačené na hranu.

Majte na pamäti, že využitie dát v týchto sieťach sa už zdvojnásobovalo každý rok a pol pred všetkou touto návštevnosťou. Teraz dosiahli svoje limity. Stručne povedané, svet potrebuje 5G viac ako kedykoľvek predtým.

Ako profitovať z boomu 5G

Ak vás zaujíma, ako využiť tento boom, vlastniť budeš dobre Defiance Next Gen Connectivity ETF (FIVG). Vlastní kôš spoločností 5G.

Ale kvôli výbušným ziskom 500%a viac chcete vlastniť malé disruptory, ktoré posunú 5G na „ďalšiu úroveň“. Pamätajte si, čo som povedal predtým: Vo Veľkej inovácii máme stále čo robiť. A musí byť postavených veľa dôležitých komponentov. Hovorím o anténach, satelitoch, malých filtroch, ktoré sú súčasťou samotných telefónov.

Spôsobuje to veľký rozmach spoločností v počiatočnom štádiu, ktoré sa chopili príležitosti vyrobiť tieto veci. Tam sa dnes najviac sústredím.

Veľkí rušitelia: 3 Prelomové akcie nastavené na zdvojnásobenie vašich peňazí “

Získajte moju najnovšiu správu, kde odhaľujem svoje tri obľúbené akcie, ktoré vám poskytnú 100% zisky, pretože narúšajú celé odvetvia. Získajte bezplatnú kópiu tu.

Článok Stephen McBride

Related Articles

Back to top button