Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pravda alebo nepravda: Stratí Nicole Kidman vlasy?

Pravda alebo nepravda: Stratí Nicole Kidman vlasy? 1

Niektoré médiá nedávno uviedli, že Nicole Kidman stráca vlasy. Presnejšie povedané, bolo povedané, že má na vlasoch parochňu, ktorá jej stenčila. Môžeme však povedať, že to nie je pravda. Tieto médiá uviedli, že má veľa problémov so svojím manželstvom s Keithom Urbanom. Po týchto obvineniach sa žiadne z týchto médií nehovorilo o špecifikách ich manželského problému, okrem jedného.

Za účelom získania dôveryhodnosti tohto príbehu sú anonymným zdrojom, ktorý je blízko páru. Podľa tohto zdroja Nicole zúrivo stráca vlasy, pretože vždy to bola jedna z vecí, ktoré sa jej najviac páčili, a že si myslí, že z toho dôvodu bude zničená jej kariéra. Neskôr v článku bolo povedané, že má parochňu na pokrytie svojej straty.

Pravda alebo nepravda: Stratí Nicole Kidman vlasy? 2Zdroj: Týždenne

Ten istý článok neposkytol žiadny dôkaz o svojich tvrdeniach. Naopak, Nicole Kidman bola videná pri propagácii druhej sezóny Televízna show, ktorá ju hrá, sa volá Big Little Liars, v Kalifornii. A z toho, čo sme videli, nič nenasvedčuje tomu, že by stratila vlasy. Navyše herečky PR uviedli, že článok bol jednoducho nepravdivý a že jeho časť nie je pravdivá.

Môžeme si byť istí, že to nie je pravda. Na rozdiel od článku, ktorý pravdepodobne tvoril ich zdroj, hviezdna PR toto tvrdenie verejne poprela. Môžeme tiež povedať, že toto nie je prvýkrát, čo médiá v tejto nepravdivej správe zacieľujú na Nicole Kidmanovú. Asi pred šiestimi mesiacmi bolo oznámené, že sa rozhodla, že chce rozvod s manželom Keithom Urbanom.

Pravda alebo nepravda: Stratí Nicole Kidman vlasy? 3

Zdroj: smooth.com.au

Skutočným príbehom je, že spolu majú šťastný život a že ich manželstvo je dosť pevné. Ďalší slávny časopis zacielil na Nicole svojím článkom, ktorý to povedal ona a Keith práve pripravujú tretie dieťa, dúfajúc, že ​​prekonajú problémy, ktoré sa objavili v ich manželstve v poslednom čase. Ako sme povedali, majú veľmi dobrý vzťah a sú spolu šťastní.

Navyše Nicole oznámila, že ona a ona Keith rozhodnúť, že nechcú viac detí a že sú s dvoma celkom spokojné. Môžeme povedať, že tieto obvinenia, ktoré vznikli z určitých časopisov alebo online médií, ich manželstvo vôbec nepoškodili. To je niečo, čo je možné vidieť na ich obrázkoch online alebo keď sa objavujú pri verejných príležitostiach.

Keď vo svojom článku alebo novinkách pomenujete nevysledovateľné a nekontrolovateľné zdroje, vždy existuje priestor na podozrenie. Toto nie je odporúčané. Skôr alebo neskôr sa pravá pravda skĺzne a všetci čitatelia budú vedieť, že ste do svojich článkov nepísali pravdu. Môžeme určite povedať, že v správach nie je žiadna pravda Nicole Kidman stráca vlasy a nosí parochne. To je skutočnosť.

Zdroj: gossipcop.com