Praktick├ę obr├ízky Huawei P40 Pro sa objavuj├║ s dostato─Źn├Żm predstihom pred spusten├şm

Spolo─Źnos┼ą Huawei vyhl├ísi s├ęriu Huawei P40 26. marca. Zatia─ż ─Źo ned├ívno predstaven├Ż telef├│n P40 Lite bol telef├│nom vy┼í┼íej strednej triedy, posledn├ę spr├ívy odhalili, ┼że zostava telef├│nu P40 obsahuje telef├│ny ako P40, P40 Pro a P40 Pro PE (Premium Edition). T├Ż┼żdne pred spusten├şm, Digit├ílne trendy m├í spolo─Źn├ę praktick├ę sn├şmky skorej prototypovej jednotky telef├│nu s├ęrie P40. Aj ke─Ć sa zd├í, ┼że je P40 Pro, DT uv├ídza, ┼że ide o P40.

V publik├ícii sa uv├ídza, ┼że namiesto zna─Źky Huawei a Leica je v skorom prototype modelu Huawei P40 uveden├ę k├│dov├ę ozna─Źenie Polarie a Blink. Sl├║chadlo m├í esteticky pr├şjemn├Ż dizajn, preto┼że jeho sklenen├í zadn├í ─Źas┼ą plynulo zapad├í do kovov├ęho r├ímu a vyd├íva okr├║hle rohy.

Praktick├ę obr├ízky Huawei P40 Pro sa objavuj├║ s dostato─Źn├Żm predstihom pred spusten├şm 1

Ve─żkos┼ą zariadenia je takmer rovnak├í ako u modelu P40 Pro. M├í tla─Źidl├í fyzickej hlasitosti a nap├íjania. Spodn├Ż okraj telef├│nu m├í port USB-C a ch├Żba mu 3Zvukov├Ż konektor 0,5 mm. Absencia tradi─Źn├ęho sn├şma─Źa odtla─Źkov prstov nazna─Źuje, ┼że je vybaven├Ż ─Ź├şta─Źkou odtla─Źkov prstov na obrazovke. Publik├ícia tvrd├ş, ┼że do modrej verzie smartf├│nu je zna─Źn├í h─║bka, ktor├í je vidite─żn├í na obr├ízkoch, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii.

Nastavenie kamery zariadenia m├í tri senzory vertik├ílne naskladan├ę. Spodnou ─Źas┼ąou je objekt├şv so zoomom periskopu. Hovor├ş sa, ┼że nastavenie trojit├ęho fotoapar├ítu obsahuje 52-megapixlov├Ż objekt├şv, 40-mgeapixelov├Ż sn├şma─Ź a 8-megapixelov├Ż teleobjekt├şv. Popri tom je to ─Ćal┼í├ş modul, ktor├Ż obsahuje sn├şma─Ź ToF (Time of Flight), dierku mikrof├│nu a LED blikanie. Rovnako ako predch├ídzaj├║ci model, aj Huawei mohol spolupracova┼ą s Leicou pre fotoapar├íty s├ęrie P40.

Praktick├ę obr├ízky Huawei P40 Pro sa objavuj├║ s dostato─Źn├Żm predstihom pred spusten├şm 2

Publik├ícia nezdie─żala ┼żiaden obraz prednej strany smartf├│nu. Uv├ídza sa v ┼łom v┼íak, ┼że telef├│n m├í zakriven├║ obrazovku. Ak chcete viac obr├ízkov telef├│nu, m├┤┼żu ─Źitatelia nav┼ít├şvi┼ą zdrojov├Ż odkaz.

Zatia─ż ─Źo publik├ícia vol├í vy┼í┼íie uveden├ę zariadenie ako Huawei P40, v skuto─Źnosti sa zd├í, ┼że ide o telef├│n Huawei P40 Pro. Predch├ídzaj├║ce spr├ívy odhalili, ┼że P40 Pro m├í ┼ítyri zadn├ę kamery a zakriven├Ż displej, zatia─ż ─Źo P40 je vybaven├Ż trojit├Żmi zadn├Żmi kamerami a plochou obrazovkou. O─Źak├íva sa, ┼że pr├ęmiovej┼íia Huawei P40 Pro PE si vypo┼żi─Źiava displej od Huawei P40 Pro a na zadnej strane je vybaven├í penta-objekt├şvom. Aby bolo mo┼żn├ę rozl├ş┼íi┼ą medzi t├Żmito tromi zariadeniami, ni┼ż┼íie je zahrnut├í gal├ęria obr├ízkov. Obsahuje vyte─Źen├ę omietky telef├│nov P40, P40 Pro a P40 Pro PE.

Ak├Ż je v├í┼í n├ízor na dizajn smartf├│nu Huawei P40 Pro? Pode─żte sa s nami o svoje my┼ílienky zverejnen├şm koment├írov ni┼ż┼íie.

(Zdroj)