Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pracujete z domu? Tu s├║ 6 Bezplatn├ę n├ístroje na spolupr├ícu, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu

Pracujete z domu? Tu s├║ 6 Bezplatn├ę n├ístroje na spolupr├ícu, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu 1

S rast├║cimi obavami z vypuknutia koronav├şrusu COVID-19 za─Źali r├┤zne pracovisk├í pou─Źi┼ą zamestnancov, aby pracovali z domu, aby sa zabr├ínilo mo┼żn├ęmu ┼í├şreniu a infekcii. Niektor├Żm osob├ím v┼íak m├┤┼że by┼ą pr├íca na dia─żku trochu ┼ąa┼żk├í kv├┤li obmedzen├ęmu doh─żadu, t├şmovej komunik├ícii a smerovaniu.

REKLAMA

Aby sme v├ím s t├Żm pomohli, tu s├║ 6 n├ístroje na spolupr├ícu, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą pri spravovan├ş va┼íich projektov, ├║loh a komunik├ície pri vzdialenej pr├íci. Najlep┼íie zo v┼íetk├ęho je, ┼że tieto aplik├ície a platformy s├║ vo─żne pou┼żite─żn├ę.

Trelly

Pracujete z domu? Tu s├║ 6 Bezplatn├ę n├ístroje na spolupr├ícu, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu 2

Vyvinut├ę spolo─Źnos┼ąou Atlassian Software, Trelly je webov├Ż n├ístroj na riadenie projektov, ktor├Ż v├ím pom├íha sledova┼ą a organizova┼ą ├║lohy pomocou vizu├ílnych tab├║─ż. Tento syst├ęm je in┼ípirovan├Ż tvorbou zoznamov v ┼ít├Żle Kanban, ─Źo je met├│da, ktor├í vizualizuje poh─żad na priebeh a proces od za─Źiatku do konca. Cie─żom spolo─Źnosti Kanban je riadi┼ą pr├ícu vyv├í┼żen├şm po┼żiadaviek s dostupnou kapacitou.

S programom Trello m├┤┼żete vytv├íra┼ą pracovn├ę dosky, ktor├ę sa daj├║ pres├║va┼ą medzi nieko─żk├Żmi st─║pcami. Tieto st─║pce zah┼Ľ┼łaj├║ stavy ├║loh, ako napr├şklad ├Ülohy, Prebiehaj├║ce, Hotovo a je mo┼żn├ę ich ─Ćalej prisp├┤sobi┼ą, aby vyhovovali va┼íim pracovn├Żm met├│dam. Tento n├ístroj sa be┼żne pou┼ż├şva na spr├ívu nehnute─żnost├ş, spr├ívu softv├ęrov├Żch projektov, ├║─Źtovn├şctvo at─Ć.

T├şmy spolo─Źnosti Microsoft

Pracujete z domu? Tu s├║ 6 Bezplatn├ę n├ístroje na spolupr├ícu, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu 3

T├şmy spolo─Źnosti Microsoft je zjednoten├í platforma, ktor├í integruje chat na pracovisku, videokonferencie, ako aj zdie─żanie a ukladanie s├║borov. Umo┼ż┼łuje miestnym a vzdialen├Żm pracovn├şkom spolupracova┼ą na obsahu v re├ílnom ─Źase na viacer├Żch zariadeniach vr├ítane notebookov, tabletov a telef├│nov.

T├şmy okrem toho, ┼że pon├║kaj├║ t├şmy zalo┼żen├ę na chate, umo┼ż┼łuj├║ pou┼ż├şvate─żom vytv├íra┼ą r├┤zne kan├íly na organizovanie komunik├ície pod─ża t├ęm. Okrem toho m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia po─Źas rel├ície pou┼ż├şva┼ą aplik├ície zalo┼żen├ę na Microsoft, ako napr├şklad PowerPoint a Excel, ktor├ę ├║─Źastn├şci m├┤┼żu tie┼ż upravova┼ą alebo prispieva┼ą v re├ílnom ─Źase.

P├┤vodn├í s├║─Źas┼ą predplatn├ęho spolo─Źnosti Office 365 bola bezplatn├í verzia t├şmov vydan├í v septembri 2019 pre Windows, MacOS, iOS, Android, Linux a web. T├íto verzia platformy umo┼ż┼łuje iba 300 ─Źlenov na organiz├íciu, ├║lo┼żn├Ż priestor 2 GB na pou┼ż├şvate─ża a 10 GB zdie─żan├ęho, ÔÇőÔÇőpr├şstup pre host├ş, 1to-1 a skupinov├ę hovory pre audio a video, stretnutia kan├ílov a zdie─żanie obrazovky.

vo─żn├Ż

Pracujete z domu? Tu s├║ 6 Bezplatn├ę n├ístroje na spolupr├ícu, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu 4Niektor├ş to naz├Żvaj├║ seri├│znym bratrancom spolo─Źnosti Discord, hlavne v─Ćaka takmer podobn├ęmu vzh─żadu. vo─żn├Ż je propriet├írna platforma na odosielanie spr├ív, ktor├í pon├║ka funkcie internetov├ęho prenosu rozhovorov (IRC) vr├ítane diskusn├Żch miestnost├ş na t├ęmu, s├║kromn├Żch diskusn├Żch skup├şn a priameho zasielania spr├ív.

Okrem toho je mo┼żn├ę v slu┼żbe Slack vyh─żad├íva┼ą obsah vr├ítane s├║borov, rozhovorov a zoznam z├║─Źastnen├Żch ─Źlenov. Vidite─żn├Żch je v┼íak iba 10 000 najnov┼í├şch spr├ív a je mo┼żn├ę ich vyh─żada┼ą v bezplatnej verzii slu┼żby.

Platforma ─Ćalej pon├║ka integr├íciu viac ako 2, 000 aplik├íci├ş tret├şch str├ín vr├ítane Disku Google, Dropbox a Office 365. Jeho funkcia Teams umo┼ż┼łuje komunit├ím, skupin├ím alebo t├şmom pripoji┼ą sa k pracovn├ęmu priestoru prostredn├şctvom konkr├ętnej adresy URL alebo pozv├ínok zaslan├Żch spr├ívcom alebo ved├║cim pracovn├şkom.

Slack je k dispoz├şcii na stiahnutie na webe, iOS, Android a klientovi na MacOS, Windows, a Linux. Pon├║ka tie┼ż platen├ę pr├ęmiov├ę funkcie, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ neobmedzen├Ż po─Źet vyh─żad├ívan├ş spr├ív, integr├íciu aplik├íci├ş tret├şch str├ín a pou┼ż├şvate─żov.

Stretnutia Google

Pracujete z domu? Tu s├║ 6 Bezplatn├ę n├ístroje na spolupr├ícu, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu 5

Hangouts bola p├┤vodne s├║─Źas┼ąou dnes u┼ż zaniknutej platformy soci├ílnych m├ędi├ş Google+ a nesk├┤r sa stala samostatn├Żm produktom v roku 2013. T├íto platforma je jednotn├í komunika─Źn├í slu┼żba, ktor├í umo┼ż┼łuje dvom alebo viacer├Żm ─Źlenom z├║─Źast┼łova┼ą sa textov├ęho chatu, ako aj hlasov├Żch a hlasov├Żch slu┼żieb. videohovory.

T├íto slu┼żba je k dispoz├şcii v┼íetk├Żm pou┼ż├şvate─żom s ├║─Źtom Google zadarmo a nevy┼żaduje si in┼ítal├íciu, ak je aktivovan├í prostredn├şctvom webov├ęho prehliada─Źa Chrome. Stretnutia umo┼ż┼łuj├║ a┼ż 25 akt├şvnych pou┼ż├şvate─żov na rel├íciu a poskytuj├║ aj ─Ćal┼íie funkcie, ako napr├şklad zdie─żanie fotografi├ş, vstavan├ę zdie─żanie obrazovky a integr├ícia s in├Żmi aplik├íciami Google.

Aplik├ícia Google Hangouts je pr├şstupn├í na webe, zariadeniach so syst├ęmom Android a iOS, prenosn├Żch po─Ź├şta─Źoch a po─Ź├şta─Źoch. Verzia platformy pre podniky vhodn├í pre podniky, naz├Żvan├í Stretnutie stretnut├ş, je k dispoz├şcii aj pre pou┼ż├şvate─żov bal├şka G Suite, ─Źo umo┼ż┼łuje v├Ą─Ź┼í├ş po─Źet ├║─Źastn├şkov, ┼íifrovan├ę hovory a ove─ża viac.

Skype

Pracujete z domu? Tu s├║ 6 Bezplatn├ę n├ístroje na spolupr├ícu, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu 6

─Äal┼íia platforma pre spolupr├ícu spolo─Źnosti Microsoft, Skype je komunika─Źn├í aplik├ícia, ktor├í poskytuje s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőspr├ívy, ako aj hlasov├ę hovory a videohovory. Jedinou jedine─Źnou vlastnos┼ąou nach├ídzaj├║cou sa na platforme je mo┼żnos┼ą telefonova┼ą na pevn├ę linky a ─Ź├şsla mobiln├Żch telef├│nov.

Okrem toho slu┼żba umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom uklada┼ą ich Skype kontakty v adres├íri, zaznamen├íva┼ą zvukov├ę aj videohovory, iniciova┼ą s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőa ┼íifrovan├ę konverz├ície a poskytova┼ą zdie─żanie obrazovky pre fotografie a prezent├ície. Pre audio a video konferencie, Skype m├┤┼że hosti┼ą a┼ż 50 ─żud├ş na rel├íciu. Je k dispoz├şcii na zariadeniach Android a iOS, Windows, Mac, Linux a konzoly Xbox.

Apple FaceTime

Pracujete z domu? Tu s├║ 6 Bezplatn├ę n├ístroje na spolupr├ícu, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu 7

Patentovan├Ż v├Żrobok Apple, FaceTime je videokonferen─Źn├í slu┼żba exkluz├şvna pre zariadenia spolo─Źnosti vr├ítane telef├│nov iPhone, iPad, MacBook a iMacs. T├íto slu┼żba podporuje aj zvukov├ę hovory iba prostredn├şctvom d├ít, ktor├ę s├║ alternat├şvou volania z ─Ź├şsla na ─Ź├şslo.

Ponuka FaceTime je s├şce z h─żadiska funkci├ş dos┼ą ┼ítandardn├í, ale medzi pou┼ż├şvate─żmi v nej st├íle ide o ┼íiroko pou┼ż├şvan├║ slu┼żbu Apple ekosyst├ęm.

Pracujete z domu? Tu s├║ 6 Bezplatn├ę n├ístroje na spolupr├ícu, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu 8image: pxhere.com

D├║fajme, ┼że v├ím tieto n├ístroje m├┤┼żu poskytn├║┼ą z├íkladn├ę funkcie, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zv├Ż┼íi┼ą produktivitu a komunik├íciu pri pr├íci na dia─żku. Najd├┤le┼żitej┼íie je, aby ste sa starali o svoje zdravie a zostali v bezpe─Ź├ş.