Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Práca z domu? Uložiť 50 dolárov na iPad 7 10.2-palcový Retina Displej

Uložiť 50 dolárov na zbrusu nový iPad 7

Apple v súčasnosti ponúka 10.2-palcový iPad 7 s $50 zľavový pripojené. To znamená, že môžete vyzdvihnúť len 279 dolárov.

Chytiť 10.2-palcový iPad 7 Len za $279 na Obmedzený Čas, Dolu $329

Ak pracujete z domu a potrebujete ‘počítač” aby sa veci urobili pre lacné potom iPad je pekný malý nahradenie v súčasnosti. To zabalí silný A10 Fusion čip, veľkým displejom Retina a Inteligentný Konektor, ktorý vám umožní pripojiť Apple”s úradný Smart Keyboard príslušenstva. To všetko môže byť vaše za nízku cenu len $329 priamo z Apple. Ale samozrejme, nebudeme vám umožnia stráviť celý peniaze dnes. Ako funguje $279 zvuk ako? To je problém!

Akonáhle ste uchopiť iPad, môžete vziať veci ďalej vďaka iPadOS, ktorý je nabitý veľká malá funkcie, ktorá prináša to viac bližšie k stolovému počítaču alebo notebooku. To zahŕňa Safari, ktorý ťahá v ploche webové lokality skôr, ako sú mobilné tie, takže môžete pracovať na veci, ako je Google Listy, Dokumenty a ďalšie. Máte dokonca možnosť nákupu Apple Ceruzka s tabletom, ak chcete nakresliť cestu cez alebo možno podpísať niekoľko dokumentov.

Práca z domu? Uložiť 50 dolárov na iPad 7 10.2-palcový Retina Displej 1

Tu je rýchly prehľad špecifikácie iPad 7:

10. 2-palcový Retina displej
A10 Fusion čip
Dotyk ID snímača odtlačkov prstov
8MP fotoaparát späť, 1. 2MP FaceTime HD fotoaparát na prednej strane
Stereo reproduktory
802. 11ac Wi-Fi
Až 10 hodín výdrž batérie
Lightning konektor pre nabíjanie a príslušenstvo
Podpora pre Smart Keyboard a Apple Ceruzka

Model na predaj má 32 gb palubný skladovanie, ktoré je dosť, ak sa bude držať okolo s prehliadanie webových stránok úlohy. Tam je vstavaný Wi-Fi, ktoré vám, aby ste on-line.

Ak máte záujem o tento obchod potom uistite sa, že ste cez hlavu na odkaz nižšie. Tieto tablety majú tendenciu predávať naozaj rýchlo, a je úplne zrejmé, že Apple nemôžem celkom dosť, aby z nich, tak využite tento obchod zatiaľ, čo je to žiť.

Predám Nové Apple iPad (10.2-Palcový, Wi-Fi, 32GB) – Priestor Šedá (Najnovší Model) – Bol $329, teraz len za $279

Odoslať