Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Práca z domu náležitosti: obchodov na notebooky, monitory, headsety a ďalšie

Práca z domu náležitosti: obchodov na notebooky, monitory, headsety a ďalšie 1

Uľahčenie prechodu z kancelárie do domu môže byť náročné, najmä ak nemáte nástroje na efektívne vykonávanie svojej práce. Našťastie spoločnosť Dell v súčasnosti drží svoj polročný predaj, ktorý zahŕňa fantastické ponuky na to, aby ste mohli pracovať z domu v žiadnom momente. Na obmedzený čas môžete ušetriť na výbere prenosných počítačov, monitorov, náhlavných súprav a počítačového príslušenstva.

Medzi najlepšie práce spoločnosti Dell z domácich obchodov patrí úplne nový laptop Inspiron 15 5000 v predaji za 373,49 dolárov, notebook XPS 13 v predaji za 971,09 dolárov a 27-palcový monitor Dell v predaji za 153,54 dolárov. Ak hľadáte výhodné počítačové príslušenstvo, spoločnosť Dell ponúka bezdrôtovú náhlavnú súpravu Logitech Zone za cenu 190,07 USD a kombináciu bezdrôtovej klávesnice a myši za 74,69 dolárov.

Pri použití systému Dell môžete ušetriť ďalších 17% na väčšine práce spoločnosti Dell z domu kupónový kód EXTRA17 pri pokladni. Nižšie si môžete kúpiť viac práce spoločnosti Dell pracujúcej z domu a majte na pamäti, že všetky tieto ponuky sa dodávajú zadarmo.

  • Tu nakupujte všetky práce spoločnosti Dell pracujúce z domu

Práca z domácich obchodov:

  • Nakupujte všetky ponuky notebookov Dell
  • Nakupujte všetky ponuky monitorov Dell
  • Nakupujte všetky ponuky náhlavných súprav Dell
  • Nakupujte všetky ponuky príslušenstva pre klávesnice, myši a počítače od spoločnosti Dell

Prezrite si ďalšie ponuky na internete Najlepšie lacné laptop ponuky a najlepší lacný monitorový predaj,

Môžete tiež vidieť viac najlepšie lacné ponuky a ceny notebookov Dell,