Pozrite sa na najlepšie funkcie spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka 7

Samsung Galaxy Poznámka 7 obrázok funkcie

Samsung Galaxy Poznámka 7 je konečne tu a je tu s veľkou ranou! Nehovorím tu o vybuchujúcich batériách – aj keď to je prípad niektorých jednotiek. Hovorím o nových a nikdy predtým nevidených funkciách, ktoré Galaxy Poznámka 7 prináša so sebou. Spoločnosť Samsung ako vždy neprehliadla svojim najnovším vlajkovým smartfónom.

Pri príležitosti miestneho uvedenia na trh som sa podrobnejšie pozrel na smartfón a vzhľad smartfónu ma veľmi zaujal. Používam Galaxy S7 Edge ako môj každodenný vodič a musím povedať, že poznámka 7 v rukách som sa cítil bezpečnejšie ako klzký, tenký Edge. Ignorujúc výbuchy, porozprávajme sa o tom, čo spoločnosť Samsung urobila správne so svojou vlajkovou loďou.

Poznámka 7’s Design

Väčší Samsung Galaxy Poznámka 7 môže sa zdať, že je to obrovská vec, ale držanie bolo prekvapivo pohodlné. Smartfón nepôsobí tak široko ako predchádzajúci smartfón Note a dokonca mal väčšiu obrazovku ako oni.

Dvojitý dizajn Note 7 robí ho náchylným na ľahký dotyk vašou dlaňou. Zvlášť ak máte mäsité dlane ako ja, potom sa pri používaní telefónu jednou rukou určite dotkne obrazovky. Okrem toho je telefón dokonalým vyhodnotením niečoho, čo vyzerá elegantne a čo sa dizajnu týka.

Dizajn

Kvalita zostavenia poznámky 7

Spoločnosť Samsung používala na výrobu lepkavých plastov smartphones Pred niekoľkými rokmi. Spoločnosť sa však rozhodla pre prémiu a skutočne zintenzívnila svoju materiálnu hru. Dedičstvo Galaxy S6 pokračuje aj tu, smartfón je zahalený kovom a sklom. Prémiová kovová povrchová úprava a sklenená zadná strana uľahčujú držanie.

Sklo na zadnej strane môže potenciálne spôsobiť, že bude smartphone klzký, ale preboha! vyzerá to báječne. Vrelo by som odporučil pozrieť sa na smartphone v reálnom živote, pretože žiadne množstvo videí a fotografií nevyhovuje kráse telefónu. Aj keď nie som veľkým fanúšikom zlato-modrej verzie telefónu, oceňujem spoločnosť Samsung, že vyskúšala niečo nové.

Budujte kvalitu

Veľká krásna nota 7 Obrazovka

Samsung Galaxy Poznámka 7 je dodávaný so super AMOLED kapacitným dotykovým displejom, ktorý je 5.7 palcov vo veľkosti. Smartfón má vynikajúci pomer obrazovky k telu 78% a rozlíšenie quad HD. 1440 x 2560 pixelov zvyšuje hustotu pixelov na 518 PPI. Musím priznať, že som veľkým fanúšikom displejov AMOLED od spoločnosti Samsung a tento nie je iný.

Čierna je skutočná čierna a farby sú na displeji živé. Niet pochýb o tom, že so sledovaním videí pomocou najlepších prehrávačov videa pre Android na tomto zariadení budete mať výnimočný zážitok.

Obrazovka

Poznámka 7 fotoaparát

Fotoaparát v telefóne Samsung Galaxy Poznámka 7 je úplne rovnaký ako ten, ktorý sa nachádza na Samsungu Galaxy S7 Edge. A aby som bol úprimný, je to sakra fotoaparát. S týmto zariadením som urobil viac fotografií, ktoré som pravdepodobne urobil za celý svoj život. The Galaxy Poznámka 3 má po dvoch rokoch používania asi 50 fotografií a S7 Edge ich má 300 za tri mesiace.

Som si teda celkom istý, že si so Samsungom užijete veľa zábavy Galaxy Poznámka 7fotoaparát tiež. Je to bezpochyby jedna z najlepších funkcií spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka 7. Je to 12-megapixelová strieľačka, ktorá sa dodáva s clonou F/1.7 ohnisková vzdialenosť a clona 26 mm. Optická stabilizácia obrazu vám pomôže vytvárať skvelé snímky, aj keď sa vám trasú ruky. Celkovo je fotoaparát jedným z najlepších na trhu so smartfónmi.

fotoaparát

Poznámka 7 S Pen

Nové a vylepšené pero S Pen, ktoré ponúka Samsung Galaxy Poznámka 7 umožňuje urobiť oveľa viac ako predchádzajúce iterácie. Pero napríklad dokáže prekladať text, vytvárať inovatívne súbory GIF a dokonca ľahko snímať posúvané snímky obrazovky. Pero je tiež prepracované tak, aby perfektne pasovalo aj do šasi smartfónu.

Aj keď je pero trochu kratšie, nebudete s ním písať na obrazovke žiadne problémy. K peru S Pen je k dispozícii množstvo rôznych funkcií a takmer všetky sú prístupné hneď, ako pero vyberiete z puzdra.

S Pen

Vstavaný skener clony

Toto je nová funkcia, ktorá sa zatiaľ nepozorovala smartphones predtým. Skener Iris umožňuje smartfónu skenovať vaše oči z bezpečnostných dôvodov a odomknúť telefón bez toho, aby ste sa ho dotkli. Skúsil som to s nasadenými okuliarmi a zdá sa, že to nefunguje, ale funguje to dobre, keď som si ich zložil.

To môže byť problém pre ľudí, ktorí nosia okuliare väčšinu času, ale ostatní to môžu ľahko použiť. Všetko, čo musíte urobiť, je zarovnať tvár so smartfónom a naskenuje vaše oči a odomkne ho.

Tiež mi to prišlo o niečo pomalšie ako snímač odtlačkov prstov, takže ak dostanem Samsung Galaxy Poznámka 7, Pravdepodobne nebudem používať skener Iris. Tu je potrebné poznamenať, že je bezpečnejšie ako bežný odtlačok prsta, takže podnikatelia orientovaní na toto zaradenie určite ocenia.

Iris Scanner

Slot na kartu microSD

Pamätajte si, kedy naposledy Galaxy Všimli ste si, že smartfón nemal slot na kartu microSD? Áno, veľa silových užívateľov si to všimlo a bolo o vylúčení dosť hlasných. Našťastie Samsung vypočul výčitky a rozhodol sa problém napraviť. Samsung Galaxy Poznámka 7 je dodávaný so slotom na kartu microSD, ktorý podporuje až 256 GB karty micro-SD.

Skombinujte to s úctyhodným vnútorným úložiskom a máte mediálnu veľmoc. Či už chcete nosiť celú svoju hudobnú knižnicu v najlepšom hudobnom prehrávači pre Android alebo chcete sledovať videá vo vysokom rozlíšení na svojom smartfóne, úložný priestor vám nikdy neutečie.

Slot na kartu microSD

Poznámka 7Dual Edge

Tejto témy som sa dotkol v časti návrhu článku, ale zaslúži si to zdôrazniť. Dvojitý okraj Samsungu Galaxy Poznámka 7 je jemný veľtrh a nie je taký výrazný ako ostatné hrany smartphones od spoločnosti Samsung. Má však svoje vlastné použitie, keď sa okrajový panel vysunie, keď ho potrebujete.

Môžete tiež zobrazovať upozornenia na okraji, ak chcete, a smartphone na to použije oveľa menej energie z batérie. Osobne výlučne používam okrajový panel na telefonovanie obľúbeným kontaktom a bol prekvapivo užitočný pri každodennom používaní.

Dual Edge

Väčšia batéria

Okrem zjavných do očí bijúcich problémov s tým, že batéria náhle explodovala, sa Samsung pokúsil batériu vylepšiť. Batéria 3500 MAH je veľká elektráreň, ktorá vydrží dlho svietiť. Nie je to taký veľký upgrade, ako som očakával, a bol som úprimne povedané sklamaný, keď som videl, že Samsung len mierne narážal zo S7 Edge.

Ľudia, ktorí smartfón používali, si však pochvaľujú jeho schopnosť vydržať nejaký čas. Skombinujte to s funkciami rýchleho nabíjania a máte v rukách veľmi účinné zariadenie.

Väčšia batéria

Príslušenstvo pre Note 7

Ak kupujete ďalšie dobroty pre svoje smartphonesBudete radi, že Samsung Galaxy Poznámka 7 ponúka široký sortiment príslušenstva prvej strany. Od inteligentných hodiniek po virtuálne náhlavné súpravy a od energetických bánk po štýlové puzdrá si tento smartphone získava veľkú pozornosť výrobcov prvej strany aj výrobcov tretích strán. Ak hľadáte dobrý reproduktor Bluetooth, existuje veľká pravdepodobnosť, že spoločnosť Samsung Galaxy Poznámka 7 bude s nimi perfektne fungovať.

Príslušenstvo

Záver

Samsung Galaxy Poznámka 7 je pozoruhodný smartphone a je škoda, že sa naň musí tak skoro po štarte spomínať. Našťastie sa po niekoľkých týždňoch dostaneme za tento počiatočný problém a budeme si užívať zariadenie tak, ako malo. Napriek problémom s batériou je to jeden z najlepších smartphones na milosť sveta Android a som si istý, že ak mu dáte šancu, budete sa pri jeho používaní skvele baviť.

Ak máte ďalšie otázky alebo návrhy týkajúce sa smartfónu, pokojne sa s nami porozprávajte v komentároch.

Kredity za obrázky