Pozn├ívanie: Hudobn├Ż prehr├íva─Ź Poweramp (Android), viac energie pre v├ís

Poweramp Music Player je jedn├Żm z najlep┼í├şch prehr├íva─Źov hudby dostupn├Żch na platforme Android. Stalo sa tie┼ż mojou osobnou ob─ż├║benou aplik├íciou na prehr├ívanie hudby v smartf├│ne. Aj ke─Ć je aplik├ícia medzi pou┼ż├şvate─żmi Androidu ┼íialene popul├írna, ve─ża pou┼ż├şvate─żov si nie je celkom vedom├Żch jej ├║pln├Żch schopnost├ş. Nech├ípte ma zle, aplik├ícia je ├║┼żasne navrhnut├í a u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├í, ale povedzme si ├║primne, nie ka┼żd├Ż sa chce kr├║ti┼ą do aplik├ície ako ja.

Exploring je nov├í sekcia, v ktorej v├ím poviem v┼íetko o aplik├ícii a o tom, ako ju naplno vyu┼żi┼ą. Toto nie je recenzia aplik├ície, a preto v tomto ─Źl├ínku nebud├║ uveden├ę ┼żiadne sk├│re. Toto je ak├Żsi h─║bkov├Ż preh─żad aplik├ície, ak m├┤┼żete, pou┼ż├şvate─żsk├í pr├şru─Źka JoyofAndroid. Prieskum presk├║ma ┼ípi─Źkov├║ aplik├íciu v ┼ż├ínri bez obvykl├Żch okov pri ude─żovan├ş sk├│re a kritike.

Pozn├ímka: Hudobn├Ż prehr├íva─Ź Poweramp bol testovan├Ż na zariaden├ş Samsung Galaxy S3, Galaxy Pozn├ímka III, Galaxy Tablet Note IV, Xperia Z3 a Asus Memopad HD. T├║to aplik├íciu pou┼ż├şvam takmer osobne 3 u┼ż roky. Aplik├ícia funguje bezchybne na ka┼żdom zariaden├ş.

S├║visiace: Najlep┼í├ş prehr├íva─Ź hudby pre Android

1. Z├şskanie na telef├│ne

In┼ítal├ícia Powerampu je jednoduch├í vec, v┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je ├şs┼ą do Google Play Store a z├şskajte aplik├íciu. Ide v┼íak o to, ┼że je to len na─Źasovan├Ż pokus. Z nejak├ęho d├┤vodu ste e┼íte nemali vysk├║┼ía┼ą t├║to ├║┼żasn├║ hudobn├║ aplik├íciu, tu je odkaz:

Stiahnu┼ą na Google Play

Aby ste mohli prehr├íva─Ź hudby Poweramp pou┼ż├şva┼ą aj na─Ćalej, budete si musie┼ą k├║pi┼ą platen├║ verziu. Platen├í verzia v┼íak nie je skuto─Źnou aplik├íciou, ale iba odomknut├şm, ktor├ę je nain┼ítalovan├ę ako aplik├ícia do v├í┼ího smartf├│nu alebo tabletu. Dobr├í vec je, ┼że po zak├║pen├ş a in┼ítal├ícii Poweramp automaticky po┼żiada o skrytie aplik├ície zo z├ísuvky na aplik├íciu. Je to ├║h─żadn├í funkcia pre t├Żch, ktor├ş chc├║ v z├ísuvke aplik├ície minim├ílny neporiadok. Ak potrebujete viac mo┼żnost├ş z├ísuvky, vysk├║┼íajte jeden z najlep┼í├şch sp├║┼í┼ąa─Źov pre Android.

Stiahnu┼ą na Google Play

To je v┼íetko, teraz m├íte nain┼ítalovan├║ platen├║ hudobn├║ aplik├íciu ─Ź├şslo jedna a m├┤┼żete ju pou┼żi┼ą vo svojom zariaden├ş s Androidom. Pam├Ątajte si, ┼że bezplatn├í aplik├ícia je iba sk├║┼íobn├í verzia, ktor├í trv├í iba 15 dn├ş. Sk├║┼íobn├í verzia je plne vybaven├í, tak┼że ak chcete, m├┤┼żete si aplik├íciu vysk├║┼ía┼ą pri be┼żnom pou┼ż├şvan├ş a potom prejs┼ą na platen├║ verziu. Ak chcete viac mo┼żnost├ş alebo chcete prehr├íva─Ź porovna┼ą s ostatn├Żmi, pozrite sa na zoznam najlep┼í├şch prehr├íva─Źov hudby pre Android.

2. Pohyb okolo toho

Teraz jednoducho klepnite na aplik├íciu a zobraz├ş sa v├ím hlavn├í vstupn├í str├ínka aplik├ície. ─Äal┼íou skvelou vecou na prehr├íva─Źi hudby Poweramp je, ┼że ukazuje n├íznaky pri prvom zobrazen├ş nie─Źoho. V tomto pr├şpade sa pozriete na hlavn├ę rozhranie s mal├Żmi n├íznakmi jednoduchosti tla─Źidla. Ak nechcete ┼żiadne rady alebo u┼ż viete, ako aplik├ícia funguje, m├┤┼żete klikn├║┼ą na tla─Źidlo skry┼ą rady a aplik├ícia v├ím u┼ż nebude prek├í┼ża┼ą.

pomocou hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp,

Ak kliknete na tla─Źidlo hudby v prie─Źinku v pravom hornom rohu obrazovky, dostanete sa do zobrazenia prie─Źinka. Ozna─Ź├şm to na sn├şmke obrazovky, aby ste vedeli, o ─Źom hovor├şm.

pomocou hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp

Toto tla─Źidlo v├ís zavedie na t├║to podivne vyzeraj├║cu obrazovku, ktor├í mimochodom nie je pri pou┼ż├şvan├ş aplik├ície ├║plne z├ísadn├í. Ak ste predt├Żm pou┼ż├şvali ak├║ko─żvek aplik├íciu na spr├ívu s├║borov pre Android, okam┼żite budete vedie┼ą, ┼że tento prehr├íva─Ź m├í z├íkladn├Ż vzh─żad. Toto zobrazenie v├ím umo┼ż┼łuje ru─Źne vyh─żada┼ą ak├║ko─żvek hudbu, ktor├║ ste mohli vlo┼żi┼ą do pam├Ąte svojho zariadenia s Androidom. Ak sa v┼íak pozriete pozorne, aplik├ícia u┼ż preh─żad├íva prie─Źinky a h─żad├í potenci├ílne hudobn├ę s├║bory. T├íto funkcia pr├şde vhod, ak nechcete, aby sa tieto otravn├ę vyzv├í┼łacie t├│ny zobrazovali vo va┼íich zoznamoch skladieb.

pomocou hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp

Klepnite na tla─Źidlo Kni┼żnica v spodnej ─Źasti obrazovky a zobraz├ş sa zoznam hudby zaradenej do r├┤znych tried.

pomocou hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp

All Songs zobrazuje v┼íetky piesne vo va┼íom zariaden├ş. To zah┼Ľ┼ła v┼íetky prie─Źinky, ktor├ę ste vybrali v nastaveniach.

pomocou hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp

Albumy zobrazuj├║ albumy, ktor├ę m├┤┼żete ma┼ą. Tu je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że aplik├ícia je schopn├í s┼ąahova┼ą aj obr├ízky albumov sama. N├íjdenie ka┼żd├ęho obalu albumu pre va┼íu hudobn├║ kni┼żnicu v┼íak bude zrejme chv├ş─żu trva┼ą a bude vy┼żadova┼ą internetov├ę pripojenie. Obal albumu m├┤┼że niekedy zabera┼ą ve─ża miesta, napr├şklad m├┤j obr├ízok albumu spotrebuje pribli┼żne 200 kusov MB vn├║tornej pam├Ąte.

pomocou hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp

Ak m├íte obrovsk├║ hudobn├║ zbierku, je jednoduch┼íie filtrova┼ą konkr├ętny ┼ż├íner. Tu vid├şte, ┼że ma celkom zauj├şmaj├║ piesne Anime (som nerd). Tie┼ż milujem tie blues a country hudbu.

pomocou hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp

3. Play Some Music Man

Vyberte skladbu a jednoducho na ┼łu klepnite. Aplik├ícia v├ís op├Ą┼ą zavedie na t├║to dobre vyzeraj├║cu obrazovku a zobraz├ş obal albumu, ak existuje. ─Äal┼íou skvelou vecou aplik├ície je, ┼że ukazuje kvalitu s├║boru priamo na hlavnej obrazovke, nach├ídza sa priamo v spodnej strednej ─Źasti.

pomocou hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp

Teraz, ke─Ć hr├í hudba, je na─Źase doladi┼ą mel├│die (ur─Źen├ę slovnou hra─Źkou). Klepnite na tla─Źidlo ekvaliz├ęra umiestnen├ę vpravo hore v strede prie─Źinka a tla─Źidl├í hlasitosti a zobraz├ş sa v├ím t├íto obrazovka.

pomocou hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp

Tu sa deje k├║zlo. M├┤┼żete sa hra┼ą s posuvn├şkmi, k├Żm nez├şskate ob─ż├║ben├ę miesto, ktor├ę sa v├ím p├í─Źi. Odpor├║─Źam, aby ste v┼żdy nechali tla─Źidlo obmedzenia zapnut├ę, preto┼że obmedzuje v├Żstup, aby sa zabr├ínilo skresleniu zvuku. Ak nie─Źo pochop├şte, ulo┼żte predvo─żbu, ktor├║ ste urobili, pre bud├║ce pou┼żitie a jednoduch├ę prep├şnanie. Ak sa v├ím nie─Źo stane, kliknite na tla─Źidlo reset a gomb├şky sa vr├ítia na nulu.

Pou┼ż├şvanie programu Poweramp Music Player je ve─żmi intuit├şvne. Ak ste leniv├ş ako ja, m├┤┼żete si tie┼ż vybra┼ą z mno┼żstva skvel├Żch predvolieb. Osobne pou┼ż├şvam Bass Extreme so svojimi sl├║chadlami Steelseries a jednoduch├Ż rock s mojimi hands -free telef├│nmi CM Strom. Nie som audiofil a v├Ą─Ź┼íina mojich n├íkupov sa realizuje bu─Ć s oh─żadom na ─Źist├Ż hlas, alebo dobr├Ż hern├Ż v├Żkon. V─Ćaka prehr├íva─Źu hudby Poweramp znie ka┼żd├ę zvukov├ę v├Żstupn├ę zariadenie rovnako pr├şjemne.

pomocou hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp

Kliknite na tla─Źidlo T├│n/Hlasitos┼ą a zobraz├ş sa v├ím t├íto z├íkladn├í obrazovka.

pomocou hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp

Je to ve─żmi jednoduch├ę a ako som uviedol, pou┼ż├şvanie hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp je tie┼ż ve─żmi jednoduch├ę. Stereo X je jedin├í mo┼żnos┼ą, ktor├║ mo┼żno nepozn├íte. V z├ísade zvy┼íuje ┼í├şrku prehr├ívania zvuku, na niektor├Żch stop├ích je to ve─żmi n├ípadn├ę, na niektor├Żch to sotva rob├ş rozdiel. Obvykle to dr┼ż├şm zalomen├ę na polovicu a aby som bol ├║primn├Ż, nikdy som si na tom ni─Ź ├║┼żasn├ęho nev┼íimol.

4. Mimo aplikácie

V─Ćaka widgetom je pou┼ż├şvanie programu Poweramp Music Player lah├┤dkou. Aplik├ícia je dod├ívan├í s mimoriadne v┼íestrann├Żm widgetom a skuto─Źne v├ím pom├┤┼że s jednoduch├Żm po─Ź├║van├şm hudby. Dod├íva sa v troch ve─żkostiach, ktor├ę s├║ v z├ívislosti od v├í┼ího osobn├ęho vkusu dos┼ą ve─żk├ę. Pou┼ż├şvam 4├Ś2 verzia, preto┼że nechcem zaplni┼ą cel├║ obrazovku widgetom, ale to sa mi p├í─Źi.

pomocou hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp

Ak si chcete widget skuto─Źne prisp├┤sobi┼ą svojim vlastn├Żm potreb├ím, m├┤┼żete to tie┼ż urobi┼ą. Tu je nieko─żko sn├şmok obrazovky, ktor├ę ukazuj├║ obrovsk├Ż po─Źet mo┼żnost├ş, ktor├ę pri prisp├┤sobovan├ş miniaplik├ície existuj├║. M├┤┼żete zmeni┼ą vzh─żad pozadia; m├┤┼żete vybra┼ą preferovan├Ż text a tie┼ż jeho ve─żkos┼ą. M├┤┼żete tie┼ż zmeni┼ą farbu textu. Celkovo je to jeden z najlep┼í├şch hudobn├Żch widgetov, ktor├ę som testoval v syst├ęme Android.

pomocou hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp

5. Uzatvorenie dohody

Pou┼ż├şvanie programu Poweramp Music Player je skuto─Źn├Żm z├í┼żitkom a skuto─Źne zah┼Ľ┼ła ducha syst├ęmu Android. Mnoho OEM (p├┤vodn├Żch v├Żrobcov elektroniky) ur─Źite rob├ş dobr├ę hudobn├ę aplik├ície, najm├Ą Sony, ale t├íto aplik├ícia si vy┼żaduje korunu. Poweramp Music Player pre Android je plynul├Ż a pou┼ż├şva ve─żmi m├ílo syst├ęmov├Żch zdrojov. Teraz prestanem, preto┼że zn├şmam ako predava─Ź hudobn├ęho prehr├íva─Źa Poweramp.

Hlavn├Żm bodom je, ┼że je to nevyhnutn├í hudobn├í aplik├ícia, ak to s po─Ź├║van├şm hudby na svojom zariaden├ş so syst├ęmom Android mysl├şte v├í┼żne. D├║fam, ┼że som aplik├íciu dostato─Źne podrobne vysvetlil, ak mi nie─Źo ch├Żba (okrem samovysvet─żuj├║cich nastaven├ş), upozornite na to v koment├íroch a ja urob├şm pozme┼łuj├║ce a dopl┼łuj├║ce n├ívrhy.