Poznámka Redmi 8 sa začne v Číne 29. augusta s Redmi …

Pod značkou Xiaomi spoločnosti Redmi sa v Číne uskutoční 29. augusta podujatie, na ktorom sa predstaví spoločnosť Redmi TV. Generálny riaditeľ spoločnosti Lei Jun potvrdil, že spoločnosť Redmi sa veľmi očakáva 8 Začne sa tiež v ten istý deň. Jun distribuoval plagáty na spustenie televízie Redmi na identifikátore Weibo. V sekcii komentáre sa užívateľ opýta, či Poznámka 8 spustí sa v ten istý deň a odpovie palcom emodži. Potvrdzuje sa tým, že smartphone príde s Redmi TV.

Poznámka Redmi 8  sa začne v Číne 29. augusta s Redmi TV 2

Redmi prichádza Poznámka 8 je nástupnícka poznámka 7, a očakáva sa, že príde s výraznými zlepšeniami. Začiatkom tohto mesiaca spoločnosť Redmi GM Lu Weibing túto poznámku odhalila 8 Bude to výkonné zariadenie a bude mať lepšiu kameru, výdrž batérie a vyšší pomer obrazovky k telu ako jeho predchodca. Spoločnosť Xiaomi nedávno oznámila 64MP technológiu kamery a zosmiešnila sa, že nový smartphone bude poháňaný novým procesorom Helio G90. Možno si to všimnite 8 môžu dosiahnuť tieto špecifikácie. Ďalšie podrobnosti týkajúce sa tohto zariadenia nie sú známe. Nie je tiež jasné, či Poznámka 8 Prichádza v štandardnej a profesionálnej verzii.

Pokiaľ ide o televíziu Redmi, plagáty ukazujú, že televízor bude mať veľkú 70-palcovú obrazovku. Očakáva sa, že ponúkne rozlíšenie 4 kB s podporou zvuku HDR a Dolby. Na nasledujúcom televízore sa spustí operačný systém PatchWall.

Tešíme sa na správne oznámenie spoločnosti Redmi Note 8 v nasledujúcich dňoch. Na ďalšie podrobnosti musíme čakať na oficiálne začatie podujatia 29. augusta.

Tag: Redmi Note 8Redmi TVXiaomi