Pozn├ímka Redmi 8 sa za─Źne v ─î├şne 29. augusta s Redmi …

Pod zna─Źkou Xiaomi spolo─Źnosti Redmi sa v ─î├şne uskuto─Źn├ş 29. augusta podujatie, na ktorom sa predstav├ş spolo─Źnos┼ą Redmi TV. Gener├ílny riadite─ż spolo─Źnosti Lei Jun potvrdil, ┼że spolo─Źnos┼ą Redmi sa ve─żmi o─Źak├íva 8 Za─Źne sa tie┼ż v ten ist├Ż de┼ł. Jun distribuoval plag├íty na spustenie telev├şzie Redmi na identifik├ítore Weibo. V sekcii koment├íre sa u┼ż├şvate─ż op├Żta, ─Źi Pozn├ímka 8 spust├ş sa v ten ist├Ż de┼ł a odpovie palcom emod┼żi. Potvrdzuje sa t├Żm, ┼że smartphone pr├şde s Redmi TV.

Pozn├ímka Redmi 8  sa za─Źne v ─î├şne 29. augusta s Redmi TV 2

Redmi prich├ídza Pozn├ímka 8 je n├ístupn├şcka pozn├ímka 7, a o─Źak├íva sa, ┼że pr├şde s v├Żrazn├Żmi zlep┼íeniami. Za─Źiatkom tohto mesiaca spolo─Źnos┼ą Redmi GM Lu Weibing t├║to pozn├ímku odhalila 8 Bude to v├Żkonn├ę zariadenie a bude ma┼ą lep┼íiu kameru, v├Żdr┼ż bat├ęrie a vy┼í┼í├ş pomer obrazovky k telu ako jeho predchodca. Spolo─Źnos┼ą Xiaomi ned├ívno ozn├ímila 64MP technol├│giu kamery a zosmie┼ínila sa, ┼że nov├Ż smartphone bude poh├í┼łan├Ż nov├Żm procesorom Helio G90. Mo┼żno si to v┼íimnite 8 m├┤┼żu dosiahnu┼ą tieto ┼ípecifik├ície. ─Äal┼íie podrobnosti t├Żkaj├║ce sa tohto zariadenia nie s├║ zn├íme. Nie je tie┼ż jasn├ę, ─Źi Pozn├ímka 8 Prich├ídza v ┼ítandardnej a profesion├ílnej verzii.

Pokia─ż ide o telev├şziu Redmi, plag├íty ukazuj├║, ┼że telev├şzor bude ma┼ą ve─żk├║ 70-palcov├║ obrazovku. O─Źak├íva sa, ┼że pon├║kne rozl├ş┼íenie 4 kB s podporou zvuku HDR a Dolby. Na nasleduj├║com telev├şzore sa spust├ş opera─Źn├Ż syst├ęm PatchWall.

Te┼í├şme sa na spr├ívne ozn├ímenie spolo─Źnosti Redmi Note 8 v nasleduj├║cich d┼łoch. Na ─Ćal┼íie podrobnosti mus├şme ─Źaka┼ą na ofici├ílne za─Źatie podujatia 29. augusta.

Tag: Redmi Note 8Redmi TVXiaomi