Požiadavka tohto týždňa: Úplné hodnotenie iskier

Požiadavka tohto týždňa: Úplné hodnotenie iskier 1

Táto hra, ktorá je zábavná ako obchádzajúce bytosti, má ostré zuby, ktoré sú príliš ostré na to, aby z veľkých dôvodov vydržali veľké kúsky. Keď sa úrovne zvyšujú, ich zložitosť a veľkosť sa zvyšujú, začnete vidieť niekoľko rôznych pokusov a chýb z vašej strany.

Budete smiať, keď vaše hlúpe sušienky explodujú, keď omylom stlačíte nesprávne tlačidlo a zdvihnete stenu do tváre, ale nemusí to byť desiatykrát. Šanca je, že fyziku tiež považujete za trochu zaujímavú pre niektoré kúsky presných platforiem a trošku nepríjemné, pretože ich presunutím pred odchodom nemôžete dosiahnuť vyššiu úroveň.

Našťastie inovácie a rôzne úrovne dizajnu zaručujú, že táto iskra hry prežije frustrujúce chvíle. Toto je užitočné, keď za sekundu na chvíľu kňourate domom, aby ste si našli čas alebo lietali vysoko do vzduchu, keď sú vybavené sadou farebných rotorov. Skôr, ako začnete bláznivý režim Diamond Run, uistite sa, že je váš smartphone v ochrannom puzdre, spustite zo strany na stranu, aby ste chytili trblietky pred postriekaním.

Je tiež plný iskier iOS, Verzia pre Android bude uvedená na trh vo februári