Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Powerbeats 4 únik pomocou nového zvukového čipu a dlhšia výdrž batérie

Powerbeats 4 únik pomocou nového zvukového čipu a dlhšia výdrž batérie 1

AppleEšte neboli oznámené Powerbeaty 4 po prvýkrát unikli online a v práci je niekoľko vylepšení, pretože lepšia výdrž batérie a nový bezdrôtový čip prichádzajú k obľúbeným slúchadlám.

Je to už takmer štyri roky od vydania Powerbeats značky Dre 3, ktoré predávajú za približne 200 dolárov a ponúkajú „dynamický“ vysoko výkonný zvuk.

Zatiaľ čo výkon zostáva silný pre každého, kto vyžaduje robustný pár pukov s rozhraním Bluetooth, fanúšikovia hľadajú aktualizáciu.

Nádeje sa objavili v januári, keď sa Powerbeats 4 ikona sa objavila v systéme iOS 13.3,1, a nový únik na nemeckom webe WinFuture ponúka prvý pohľad na to, čo sa očakáva, že bude oficiálnym vydaním v tomto roku.

Nová sada pukov zabalí veci do nového zvukového čipu H1, ktorý je súčasťou najnovšej verzie AirPods Pro.

Batéria bude mať aj 15 hodín výdrže, čo je dosť na to, aby sa napájala najdlhšími cvičeniami a tri hodiny viac ako predchádzajúci model.

Používatelia budú mať tiež prístup k funkcii „Hej, Siri“, aby mohli dokončiť určité úlohy.

Vytečené obrázky ukazujú novú formu kabeláže, ktorá spája tieto puky, aby sa uľahčilo ich nosenie počas a po použití.

Okrem tejto jemnej zmeny zostane púčik rovnaký.

To znamená, že je pravdepodobné uvoľnenie v čiernej, bielej a červenej farbe Apple ešte neoznámila nič o možnostiach alebo potenciálnom dátume vydania.

Aktuálny výkon 3 sú k dispozícii za 200 dolárov, preto sa od najnovšieho modelu očakáva maloobchodný predaj za približne rovnakú cenu, čo je o 50 dolárov menej ako v prípade produktu Powerbeats Pro.

Nedávne fámy tiež naznačujú, že model bezdrôtových AirPods základnej úrovne by sa mohol čoskoro uviesť na trh ako doplnok štandardných a prémiových jednotiek.

Predtým ako pôjdeš

Po viac ako 20 rokoch strávených prácou s Macmi, starými aj novými, je podľa môjho názoru užitočný nástroj pre každého majiteľa Macu, ktorý má problémy s výkonom.

CleanMyMac je najvyššia hodnotená všestranná čistiaca aplikácia pre Mac, dokáže rýchlo diagnostikovať a vyriešiť celý rad bežných (ale niekedy únavných problémov) problémov jediným kliknutím. Tiež sa stáva, že vyrieši mnoho problémov, ktoré sa nachádzajú v časti venovanej zrýchleniu tejto stránky, takže stiahnite si CleanMyMac, aby ste dnes svoj počítač Mac urýchlili.

mac-pc