Poweramp vs Playerpro vs Neutron: Najlep┼íie aplik├ície pre prehr├íva─Ź hudby pre Android

Hudobn├ę prehr├íva─Źe s├║ neoddelite─żnou s├║─Źas┼ąou ┼żivota ka┼żd├ęho z n├ís. Najpopul├írnej┼í├şm prehr├íva─Źom hudby je pravdepodobne iTunes a za─Ź├şname vyu┼ż├şva┼ą r├┤zne predplatn├ę slu┼żby, ako napr├şklad Spotify, aby si ─żudia mohli do zna─Źnej miery po┼żi─Źa┼ą ak├║ko─żvek hudbu, ktor├║ chc├║. Jedin├Ż probl├ęm, ktor├Ż m├ím s t├Żmito slu┼żbami predplatn├ęho, ÔÇőÔÇője ten, ┼że na ich pou┼ż├şvanie potrebujete internet. Je tie┼ż potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że iTunes nem├í funkcie, ktor├ę maj├║ prim├írne aplik├ície na po─Ź├║vanie hudby pre Android. Pozreli sme sa na najlep┼íie aplik├ície na bezplatn├║ hudbu a najlep┼íie aplik├ície na s┼ąahovanie hudby vo form├íte MP3, ale teraz je na─Źase postavi┼ą proti sebe tie najlep┼íie aplik├ície na prehr├ívanie hudby.

Je to bitka aplik├íci├ş Poweramp vs Playerpro vs Neutron pre Android a d├║fajme, ┼że v├ím to pom├┤┼że pochopi┼ą, ktor├Ż z├í┼żitok z po─Ź├║vania hudby je pre v├ís najlep┼í├ş.

Len kr├ítka pozn├ímka, ne┼ż za─Źneme ni┼ż┼íie: Ka┼żd├í z t├Żchto aplik├íci├ş prehr├íva─Źa hudby pon├║ka bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ verziu, aby ste si na ne zvykli a pochopili, ─Źi si ju chcete alebo nechcete k├║pi┼ą. Uviedol som odkazy na bezplatn├ę sk├║┼íobn├ę verzie, preto┼że sa domnievam, ┼że nikto by nemal za tieto aplik├ície plati┼ą, k├Żm ich nevysk├║┼íate. T├íto recenzia je skvel├Żm miestom na za─Źatie v├Żskumu, ale v┼íetky pon├║kaj├║ r├┤zne mo┼żnosti a funkcie, preto by som v├ím odporu─Źil vysk├║┼ía┼ą si sk├║┼íobn├ę verzie a potom n├íjs┼ą platen├ę verzie na tej istej str├ínke, ke─Ć n├íjdete t├║, ktor├í sa v├ím p├í─Źi.

S├║visiace: 10 najlep┼í├şch prehr├íva─Źov aplik├íci├ş pre Android pre PC

Naše hodnotenia:

Poweramp: 4.0 mimo 5 hviezdy

Playerpro: 4.8 mimo 5 hviezdy

Neutr├│n: 4.0 mimo 5 hviezdy

Hodnotenia a odkazy na Google Play:

Poweramp: 4.5 mimo 5 hviezdy

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Playerpro: 4.6 mimo 5 hviezdy

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Neutr├│n: 4.1 mimo 5 hviezdy

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Poweramp – hladk├Ż prehr├íva─Ź, ale nepreh─żadn├Ż

Dobro

Rozhranie Poweramp je na za─Źiatku plynul├ę na prehr├ívanie hudby. Bez probl├ęmov m├┤┼żete r├Żchlo presko─Źi┼ą na nasleduj├║cu skladbu, pozastavi┼ą a previn├║┼ą dopredu. P├í─Źilo sa mi, ┼że obsahuje tla─Źidl├í pre opakovanie a n├íhodn├ę prehr├ívanie priamo na hlavnej obrazovke, tak┼że ich nemus├şte h─żada┼ą. Toto rozhranie tie┼ż obsahuje n├ízov va┼íej trasy v spodnej ─Źasti obrazovky.

Poweramp m├í tie┼ż siln├Ż t├şm podpory s peknou webovou str├ínkou a mo┼żnos┼ąami, ako v pr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok zavola┼ą alebo posla┼ą e -mail t├şmu podpory. Najlep┼íie na tom je, ┼że m├┤┼żete prejs┼ą na ich f├│rum a porozpr├íva┼ą sa s in├Żmi pou┼ż├şvate─żmi, ktor├ş maj├║ rovnak├ę probl├ęmy ako vy. Zd├í sa, ┼że ich ┼ítandardn├ę t├şmy podpory nie s├║ najspo─żahlivej┼íie, preto vyu┼żite tieto f├│ra vo svoj prospech.

poweramp prehrávajúci hudbu

Poweramp je ide├ílny na kategoriz├íciu va┼íich skladieb. Ke─Ć som si do tabletu stiahol nieko─żko skladieb, trvalo iba nieko─żko sek├║nd, k├Żm aplik├ícia Poweramp rozpoznala, ┼że m├ím nov├ę m├ędi├í. Potom sa hudba prestala pou┼ż├şva┼ą v spr├ívnych ┼ż├ínroch a kateg├│ri├ích interpretov. Tie┼ż si v┼íimnete, ┼że zoznamy skladieb sa daj├║ ─żahko vytv├íra┼ą, a na zoznamy skladieb m├┤┼żete v┼żdy odkazova┼ą na karte nastaven├ş na obrazovke prim├írnej stopy. Skladby m├┤┼żete v┼żdy hodnoti┼ą pri ich prehr├ívan├ş a potom klikn├║┼ą na najlep┼íie hodnoten├║ oblas┼ą a po─Ź├║va┼ą veci, ktor├ę v├ís najviac bavia.

Mobiln├í aplik├ícia Poweramp obsahuje aj mo┼żnos┼ą Queue, ktor├í u─żah─Źuje umiestnenie skupiny skladieb na p├írty alebo in├ę stretnutia. Niekedy va┼íe zoznamy skladieb nevystrihn├║, tak┼że mus├şte vytvori┼ą front v priebehu nieko─żk├Żch min├║t. T├║to funkciu pou┼żite na prid├ívanie na posledn├║ chv├ş─żu. ─Äal┼íou pr├şjemnou vecou na Poweramp je bezpe─Źnos┼ą. Aplik├ícia neberie ┼żiadne va┼íe inform├ície a pou┼ż├şva ich na ├║─Źely zisku alebo na zdie─żanie s in├Żmi spolo─Źnos┼ąami. Nemus├şte sa b├í┼ą, ┼że by ste dostali svoj e -mail alebo kontaktn├ę ├║daje.

kateg├│rie poweramp

Zl├Ż

Hlavn├Żm d├┤vodom, pre─Źo Poweramp nie je pre ka┼żd├ęho, je to, ┼że doplnky s├║ zdrvuj├║ce. Po─Źiato─Źn├ę rozhranie je v poriadku, ale akon├íhle sa za─Źnete pozera┼ą na nastavenia a mo┼żnosti mie┼íania, uvid├şte, o ─Źom hovor├şm. Aplik├ícia m├í tla─Źidl├í a gomb├şky na nastavenie vec├ş, ako s├║ basy a t├│ny. Jedin├Żm probl├ęmom je, ┼że priemern├Ż pou┼ż├şvate─ż by sa toho nikdy nedotkol. M├┤┼żu si s n├şm dokonca hra┼ą, pre z├íbavu a nakoniec pokazi┼ą kvalitu svojho zvuku. Najlep┼íie je necha┼ą tieto funkcie na profesion├íloch, ktor├ş by ich mohli pou┼ż├şva┼ą pri pr├íci alebo hobby.

Druh├Żm probl├ęmom Powerampu je prezent├ícia piesn├ş. Sk├║sil som importova┼ą desa┼ą piesn├ş a ┼żiadna z nich neobsahovala obal albumu. Zaka┼żd├Żm, ke─Ć som videl nudn├ę logo Poweramp, bolo to menej pekn├ę. O─Źividne to nem├í ni─Ź spolo─Źn├ę so sp├┤sobom, ak├Żm aplik├ícia prehr├íva hudbu, ale pod─ża m├┤jho n├ízoru je obal albumu s├║─Źas┼ąou celkov├ęho z├í┼żitku. A ke─Ć┼że ─Ćal┼íia aplik├ícia v tomto zozname obsahuje pozoruhodn├ę obr├ízky albumov, Poweramp v tomto oh─żade zlyhal.

poweramp nobs

Spodn├Ż riadok

Poweramp je vhodn├Ż hudobn├Ż prehr├íva─Ź pre ka┼żd├ęho, kto chce ma┼ą so sebou svoju hudobn├║ zbierku. Ak pl├ínujete svoju zbierku ulo┼żi┼ą v cloude, mo┼żno budete chcie┼ą zvoli┼ą in├ę rie┼íenie. Aplik├ícia Poweramp je skvel├í na po─Ź├║vanie hudby, ale nie v┼żdy vid├şte obal albumu, ktor├Ż je pre m┼ła prek├í┼żkou. Aplik├ícia je skvel├í aj pre ─żud├ş, ktor├ş si chc├║ pohra┼ą s ekvaliz├ęrom a mnoh├Żmi ─Ćal┼í├şmi mo┼żn├Żmi ├║pravami nastavenia. Nie je to moja ┼í├ílka ─Źaju a som si ist├Ż, ┼że ve─ża ─żud├ş tieto funkcie ├║plne presko─Ź├ş, ale stoj├ş to za to, ak skuto─Źne pozn├íte veci o zvuku.

Playerpro – n├í┼í najlep┼í├ş prehr├íva─Ź hudby

Dobro

Playepro je najintuit├şvnej┼íia aplik├ícia pre prehr├íva─Ź hudby pre priemern├ęho pou┼ż├şvate─ża. Prevezme v┼íetok v├í┼í obsah do telef├│nu a okam┼żite ho kategorizuje, tak┼że sa nemus├şte o ni─Ź stara┼ą. Aplik├ícia pon├║ka aj podporu pre vide├í a prekon├íva niektor├ę z ─Ćal┼í├şch zn├ímych aplik├íci├ş na prehr├ívanie hudby na trhu.

Ni┼ż┼íie si v┼íimnete, ┼że navig├ícia v aplik├íci├ích je elegantn├í a ┼ít├Żlov├í, potiahne v┼íetky obaly albumov a polo┼ż├ş ich ved─ża seba, aby ste presne vedeli, ─Źo sa hr├í ─Ćalej. P├í─Źi sa mi nastavenie ponuky aplik├ície viac ako ostatn├ę dve aplik├ície prehr├íva─Źa hudby, preto┼że je umiestnen├í priamo v hornej ─Źasti str├ínky a m├┤┼żete preskakova┼ą z karty na kartu bez toho, aby ste z ponuky museli od├şs┼ą.

Zoznamy skladieb a prie─Źinky s├║ podporovan├ę v aplik├ícii Playerpro, ─Źo u─żah─Źuje umiestnenie skladieb do r├┤znych oblast├ş v pr├şpade, ┼że si potrebujete vytvori┼ą zoznam skladieb na cest├ích pre svoju cestu do Kalifornie. Playerpro nem├í ┼żiadne obavy t├Żkaj├║ce sa ochrany osobn├Żch ├║dajov, tak┼że je bezpe─Źn├ę uklada┼ą va┼íe osobn├ę inform├ície do telef├│nu. Niektor├ę aplik├ície sa dostan├║ do va┼íich kontaktov alebo z├şskaj├║ pr├şstup k va┼íej e -mailovej adrese, ale t├íto aplik├ícia ni─Ź z toho nerob├ş.

Playerpro m├í z t├Żchto troch aplik├íci├ş pre prehr├íva─Ź hudby najkraj┼íiu webov├║ str├ínku podpory. M├┤┼żete ├şs┼ą na web a n├íjs┼ą e -mailov├║ adresu, pomocou ktorej m├┤┼żete nie─Źo odosla┼ą priamo t├şmu podpory. Spolo─Źnos┼ą m├í aj str├ínku s ─Źast├Żmi ot├ízkami a f├│rom, na ktorej sa m├┤┼żete zhov├íra┼ą s in├Żmi ─żu─Ćmi a porozumie┼ą t├Żm, ak├ę s├║ naj─Źastej┼íie probl├ęmy s aplik├íciou. Je bezpe─Źn├ę poveda┼ą, ┼że toto je jedna z lep┼í├şch str├ínok podpory, ktor├ę som kedy videl pre ka┼żd├║ mobiln├║ aplik├íciu. Poskytne v├ím v┼íetko, ─Źo potrebujete, bez toho, aby ste sa pok├║┼íali skry┼ą priame odkazy na kontakty. Webov├í str├ínka podpory v├ím dokonca pon├║ka priame odkazy na bezplatn├ę s┼ąahovanie skinov. Zme┼łte vzh─żad svojho hr├í─Źa pomocou t├Żchto skinov.

kateg├│rie hr├í─Źov

Zl├Ż

Pokia─ż ide o priemern├ęho pou┼ż├şvate─ża, skuto─Źne som nena┼íiel ni─Ź, ─Źo by bolo zl├ę na aplik├íciu Playerpro. Je to elegantn├ę a efekt├şvne a v┼íetky funkcie s├║ k dispoz├şcii, tak┼że nemus├şte ni─Ź h─żada┼ą.

Jedna vec, ktor├║ som si v┼íimol, je, ┼że Playerpro pon├║ka n├íro─Źn├ę funkcie na ├║pravu zvuku a pou┼ż├şvanie vec├ş, ako je ekvaliz├ęr. Ak chcete pou┼ż├şva┼ą tieto v├Żkonnej┼íie funkcie, chv├ş─żu trv├í, k├Żm zist├şte, kde sa nach├ídzaj├║. Mysl├şm si, ┼że Powerpro skuto─Źne chce by┼ą aplik├íciou pre priemern├ęho pou┼ż├şvate─ża a jednoducho nasadili pokro─Źilej┼íie funkcie pre pr├şpad, ┼że by ich chceli in├ş. Jedin├Żm probl├ęmom je, ┼że urobili skvel├║ pr├ícu, ke─Ć ich skryli pred rozhran├şm.

playerpro prehrávanie hudby

Spodn├Ż riadok

Playerpro je z─Ćaleka najlep┼íia vo─żba pre priemern├ęho posluch├í─Źa hudby. Aplik├ícia bezchybne predstavuje obaly albumov a predstavuje ich v celom va┼íom z├í┼żitku, aby v├ím pripomenula, ─Źo h─żad├íte. Spolu s r├┤znymi ─Ćal┼í├şmi funkciami, ako s├║ ovl├ídanie uzamknutej obrazovky, ├║pravy n├íhlavnej s├║pravy a intuit├şvna kni┼żnica, je Playerpro na prvom mieste v tomto zozname ako najlep┼í├ş hudobn├Ż prehr├íva─Ź vo svojom odbore.

Neutr├│n – v poriadku, ale s├║kromie je faktor

Dobro

Aplik├ícia hudobn├ęho prehr├íva─Źa Neutron poskytuje bezstratov├ę prehr├ívanie pre t├Żch, ktor├Żch zauj├şma dokonal├ę prostredie po─Ź├║vania. Toto prehr├ívanie bohu┼żia─ż z├ívis├ş od v├í┼ího hardv├ęru. Z├şskate v├Żkonn├ę funkcie na nastavenie ─Źasov, hod├şn a sp├┤sobov v├Żstupu. Nastavenia ekvaliz├ęra a kr├ş┼żov├ęho posuvu s├║ ─żahko dostupn├ę pre t├Żch, ktor├ş chc├║ n├íjs┼ą perfektn├Ż zvuk. Aplik├ícia je vhodn├í pre zvukov├Żch fan├║┼íikov, ktor├ş sa radi hraj├║ so zvukmi a nastaveniami.

nastavenia neutr├│nov

Pokia─ż ide o kategoriz├íciu, aplik├ícia Neutron vlo┼ż├ş v┼íetky va┼íe m├ędi├í do nieko─żk├Żch sek├║nd. Nez├şskate podporu videa, ale aplik├ícia podporuje takmer v┼íetky typy s├║borov pre piesne a zvukov├ę klipy. Presu┼łte sa okolo skladieb do poradia alebo si vytvorte zoznam skladieb pre nadch├ídzaj├║cu cestu. Zariadenie m├┤┼żete tie┼ż skenova┼ą kedyko─żvek pomocou tla─Źidla r├Żchleho skenovania umiestnen├ęho v pravom hornom rohu. Je podporovan├ę prehr├ívanie na pozad├ş, tak┼że si m├┤┼żete po telef├│ne poskakova┼ą a robi┼ą ─Źo chcete, a pritom po─Ź├║va┼ą svoje ob─ż├║ben├ę mel├│die.

kateg├│rie neutr├│nov

Zl├Ż

Neutron hr├í hudbu dobre, ale to nie je v dne┼ínej dobe ni─Ź prekvapuj├║ce. Rozhranie bohu┼żia─ż nie je tak├ę intuit├şvne, preto┼że tla─Źidl├í v hornej ─Źasti neobsahuj├║ ┼żiadne vysvetlenia a sta─Ź├ş na ne klikn├║┼ą, aby ste zistili, ─Źo robia. To sa ─Źasto st├íva v mnoh├Żch aplik├íci├ích, ale tieto tla─Źidl├í zrejme v├┤bec nekore┼íponduj├║ so str├ínkou, na ktor├║ v├ís zaved├║. Rozhranie hlavn├ęho prehr├íva─Źa pod─ża m┼ła tie┼ż vyzer├í preplnene. Je to vlastne celkom podobn├ę Powerampu, ale t├íto aplik├ícia m├í viac tla─Źidiel a test n├ízvu albumu a piesne je pr├şli┼í ve─żk├Ż, tak┼że pri po─Ź├║van├ş hudby nem├┤┼żete ani vidie┼ą cel├ę.

neutrón prehrávajúci hudbu

Aplik├ícia Neutron n├íhodne vyberie obal albumu, ale povedal by som, ┼że 90 percent pr├şpadov sa to nepodarilo. V─Ćaka tomu je rozhranie nev├Żrazn├ę, preto┼że nem├┤┼żete vidie┼ą, ─Źo po─Ź├║vate, ani pochopi┼ą, na ─Źo umelci pri tvorbe piesne ┼ítylisticky mysleli. ─Äal┼í├şm d├┤vodom, pre─Źo je Neutron najhor┼í├şm hr├í─Źom na tomto zozname, je ten, ┼że m├í ako jedin├Ż obavy o s├║kromie. Aplik├ícia sa m├┤┼że dosta┼ą do va┼íich ├║─Źtov a n├íjs┼ą v├í┼í e -mail. To znamen├í, ┼że v├í┼í e -mail m├┤┼że by┼ą predan├Ż in├Żm spolo─Źnostiam, aby v├ím mohli v bud├║cnosti pon├║ka┼ą. Neexistuje ┼żiadny d├┤vod, pre─Źo by prehr├íva─Ź hudby potreboval pr├şstup k va┼íej e -mailovej adrese, tak┼że by som predpokladal, ┼że skuto─Źne zar├íbaj├║ na predaji e -mailov├Żch adries.

neutrón prehrávajúci hudbu

Spodn├Ż riadok

Neutron je moja najmenej ob─ż├║ben├í aplik├ícia pre prehr├íva─Ź hudby pre Android, ale pon├║ka ve─ża funkci├ş pre z├íujemcov o v├Żkonn├Ż prehr├íva─Ź. Jedin├Ż d├┤vod, pre─Źo ho umiest┼łujem na posledn├ę miesto, je ten, ┼że rozhranie je preplnen├ę. K dispoz├şcii s├║ v┼íetky funkcie, ale nevyzer├í to tak skvele. Aplik├ícia obsahuje dve ve─żk├ę tla─Źidl├í so ┼í├şpkami, ktor├ę s├║ o─Źividne navrhnut├ę tak, aby ─żu─Ćom pomohli r├Żchlo prejs┼ą z jednej str├ínky na druh├║, ale zd├í sa, ┼że tla─Źidl├í poch├ídzaj├║ z 90. rokov. Nehovoriac o tom, ┼że tabu─żkov├í ponuka v hornej ─Źasti bude v┼żdy jednoduch┼íia ako listovanie piatimi stranami, aby ste sa dostali tam, kam chcete.

Záver

To je v┼íetko pre bitku aplik├íci├ş Poweramp vs Playerpro vs Neutron pre Android. D├║fam, ┼że za─Ź├şnate ch├ípa┼ą, pre─Źo s├║ v┼íetky tieto aplik├ície l├şdrami na trhu aplik├íci├ş pre hudobn├ę prehr├íva─Źe. Playerpro je najlep┼íou vo─żbou pre t├Żch, ktor├ş chc├║ kr├ísne rozhranie a prijate─żn├ę prehr├ívanie. V┼íetci hr├í─Źi s├║ v pohode, pokia─ż ide o prehr├ívanie hudby a preskakovanie, aby ste na┼íli svoje ob─ż├║ben├ę skladby. Playerpro v├ím prin├í┼ía ─Ćal┼íiu v├Żhodu v prehr├ívan├ş vide├ş, tak┼że ak v├ís t├íto funkcia bav├ş, cho─Ćte do tejto aplik├ície.

Poweramp je pln├Ż pokro─Źil├Żch funkci├ş, v─Ćaka ktor├Żm je pre m├┤j ┼ít├Żl pr├şli┼í m├Ąt├║ci a preplnen├Ż. Predpokladal by som v┼íak, ┼że v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş, ktor├ş chc├║ tieto funkcie, by si vybrala Poweramp pred ostatn├Żmi dvoma mo┼żnos┼ąami. Neutron je ve─żmi podobn├Ż Powerampu, preto┼że m├í probl├ęmy s ┼ąahan├şm obalu albumu a jednoducho vyzer├í ako ┼ítandardn├Ż prehr├íva─Ź hudby. Osobne si mysl├şm, ┼że rozhranie je v Neutrone menej atrakt├şvne, preto by som vybral tento prehr├íva─Ź hudby po ostatn├Żch.

Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov, ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa bitky o aplik├íciu Poweramp vs Playerpro vs Neutron pre Android. Hudobn├ę prehr├íva─Źe pou┼ż├şvame neust├íle, preto je nevyhnutn├ę, aby sme skontrolovali tie najlep┼íie a zistili, ktor├ę s├║ pre priemern├Żch a n├íro─Źn├Żch pou┼ż├şvate─żov najlep┼íie. Na┼í┼ąastie v├ím t├íto recenzia pom├┤┼że.