povrch 3 s 4 GB RAM a 64 GB za 650 eur, máte záujem?

Existuje a tretia verzia povrchov├ęho tabletu 3 s 4 GB RAM a 64 GB podpora ├║lo┼żiska, Stredn├Ż bod medzi dvoma moment├ílne pon├║kan├Żmi mo┼żnos┼ąami, za cenu, ktor├í sa v Nemecku l├ş┼íi v z├ívislosti od online predajcu, ale je to okolo 660 eur,

Microsoft Surface 3 01

Okam┼żite uvedieme, ┼że sme sa op├Żtali spolo─Źnosti Microsoft Italy, ─Źi existuj├║ nejak├ę dovozn├ę projekty tohto modelu aj na Belpaese, ale odpovedali, ┼że v s├║─Źasnosti o ┼łom nie s├║ ┼żiadne inform├ície. ┼átandardn├Ż vzorec, ktor├Ż nepopiera a nepotvrdzuje, skr├ítka mus├şme po─Źka┼ą.

Medzit├Żm sa v┼íak pok├║sime pochopi┼ą d├┤vod tohto tretieho vydania, ktor├ę je pre disk identifikovan├ę skratkou LC5-00003, V s├║─Źasnosti t├ş, ktor├ş chc├║ povrch zhrn├║┼ą 3 m├í dve mo┼żnosti: 64 GB a 2 GB RAM za 609,90 ÔéČ alebo 128 ÔéČ GB e 4 GB RAM za 729,90 EUR (ofici├ílne ceny).

V┼żdy existuje prostriedok s obmedzen├Żm ├║lo┼żn├Żm priestorom, s cloudom alebo s kartou microSD, zatia─ż ─Źo RAM sa nedotkne. Z toho vypl├Żva, ┼że t├ş, ktor├ş maj├║ obmedzen├Ż rozpo─Źet, sa musia tie┼ż uspokoji┼ą s rozsahom RAM Windows nie je to najlep┼íie. Presne na tento ├║─Źel m├í tretia mo┼żnos┼ą zmysel: flash pam├Ą┼ą je rovnak├í, RAM zdvojn├ísobuje a vyva┼żuje ├║─Źet s hornou hranicou rozsahu, za cenu (neofici├ílne), ktor├í je prostrednou zemou medzi ostatn├Żmi dvoma.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż: Povrch 3 Pri sk├║┼íke uv├ídzame v┼íetky siln├ę a slab├ę str├ínky nov├ęho tabletu Microsoft

Produkt, o ktorom hovor├şme, sa nepred├íva v obchode Microsoft Store, ale iba na kan├íloch elektronick├ęho obchodu, preto v s├║─Źasnosti ch├Żba ofici├ílna ponuka. T├íto my┼ílienka je v┼íak zauj├şmav├í, preto┼że zdvojn├ísobenie pam├Ąte RAM vedie k lep┼íej pou┼żite─żnosti aplik├íci├ş vzh─żadom na to, ┼że procesor Atom nem├┤┼że robi┼ą z├ízraky. K├║pili by ste ju, ak by pri┼íla do Talianska?