povrch 3 s 4 GB RAM a 64 GB za 650 eur, máte záujem?

Existuje a tretia verzia povrchového tabletu 3 s 4 GB RAM a 64 GB podpora úložiska, Stredný bod medzi dvoma momentálne ponúkanými možnosťami, za cenu, ktorá sa v Nemecku líši v závislosti od online predajcu, ale je to okolo 660 eur,

Microsoft Surface 3 01

Okamžite uvedieme, že sme sa opýtali spoločnosti Microsoft Italy, či existujú nejaké dovozné projekty tohto modelu aj na Belpaese, ale odpovedali, že v súčasnosti o ňom nie sú žiadne informácie. Štandardný vzorec, ktorý nepopiera a nepotvrdzuje, skrátka musíme počkať.

Medzitým sa však pokúsime pochopiť dôvod tohto tretieho vydania, ktoré je pre disk identifikované skratkou LC5-00003, V súčasnosti tí, ktorí chcú povrch zhrnúť 3 má dve možnosti: 64 GB a 2 GB RAM za 609,90 € alebo 128 € GB e 4 GB RAM za 729,90 EUR (oficiálne ceny).

Vždy existuje prostriedok s obmedzeným úložným priestorom, s cloudom alebo s kartou microSD, zatiaľ čo RAM sa nedotkne. Z toho vyplýva, že tí, ktorí majú obmedzený rozpočet, sa musia tiež uspokojiť s rozsahom RAM Windows nie je to najlepšie. Presne na tento účel má tretia možnosť zmysel: flash pamäť je rovnaká, RAM zdvojnásobuje a vyvažuje účet s hornou hranicou rozsahu, za cenu (neoficiálne), ktorá je prostrednou zemou medzi ostatnými dvoma.

Prečítajte si tiež: Povrch 3 Pri skúške uvádzame všetky silné a slabé stránky nového tabletu Microsoft

Produkt, o ktorom hovoríme, sa nepredáva v obchode Microsoft Store, ale iba na kanáloch elektronického obchodu, preto v súčasnosti chýba oficiálna ponuka. Táto myšlienka je však zaujímavá, pretože zdvojnásobenie pamäte RAM vedie k lepšej použiteľnosti aplikácií vzhľadom na to, že procesor Atom nemôže robiť zázraky. Kúpili by ste ju, ak by prišla do Talianska?