Povo─żte re┼żim zaostrovania MIUI 11 na akomko─żvek zariaden├ş Xiaomi: Tu je postup

zd├í sa, ┼że Xiaomi prinesie do syst├ęmu MIUI 11 v┼íetky funkcie syst├ęmu Android 10, ktor├ę ─Ź├şnsky technologick├Ż gigant upustil od uvedenia prvej aktualiz├ície.

V novembri spolo─Źnos┼ą Xiaomi ozn├ímila, ┼że pou┼ż├şvatelia dostan├║ svoj vlastn├Ż re┼żim zaostrenia. Aj ke─Ć t├íto funkcia e┼íte nebola ofici├ílne uveden├í, existuje sp├┤sob, ako m├┤┼żete teraz pou┼żi┼ą re┼żim zaostrovania MIUI 11.

─îo je re┼żim zaostrenia v MIUI 11?

Re┼żim zaostrenia MIUI 11

Re┼żim zaostrenia je s├║─Źas┼ąou programu Digital Wellbeing, ktor├Ż spolo─Źnos┼ą Google uviedla ako jednu z funkci├ş syst├ęmu Android 10. Tento n├ístroj umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom pozastavi┼ą vybran├ę aplik├ície na zadan├║ dobu. In├Żmi slovami, nebudete ma┼ą pr├şstup k deaktivovan├Żm aplik├íci├ím a nebudete dost├íva┼ą ani upozornenia.

T├íto funkcia v┼íak funguje trochu inak ako jej n├íprotivok v syst├ęme Android 10. Re┼żim zaostrenia v MIUI 11 nielen pozastav├ş aplik├ície, ale uzamkne pou┼ż├şvate─żov aj mimo telef├│nu.

Zariadenie zostane nepou┼żite─żn├ę, k├Żm ho nere┼ítartujete. ┼Żiadne upozornenia nem├┤┼żu prejs┼ą a telef├│n sa automaticky nastav├ş na tich├ę. M├┤┼żete si vybra┼ą z piatich r├┤znych ─Źasov├Żch limitov, vr├ítane 20 min├║t, 30 min├║t, 45 min├║t, 60 min├║t a 90 min├║t.

Re┼żim zaostrenia je s├║─Źas┼ąou funkcie MIUI 11 ÔÇ×Screen TimeÔÇť, ktor├í nakoniec nahrad├ş ÔÇ×Digital WellbeingÔÇť nach├ídzaj├║ci sa v nastaveniach zariadenia v zariaden├ş Xiaomi. smartphones aktualizovan├ę na MIUI 11.

┼átvorcov├Ż banner javascriptu s rozmermi 340 x 296 (1)

Ako zapn├║┼ą re┼żim zaostrovania MIUI 11 v zariadeniach Xiaomi?

Uistite sa, ┼że si stiahnete a nain┼ítalujete aplik├íciu Sp├║┼í┼ąa─Ź aktiv├şt z internetu Google Play Store,

  1. Stiahnite si a nainštalujte najnovšiu verziu aplikácie Mi Settings
  2. Otvorte Sp├║┼í┼ąa─Ź aktiv├şt a do vyh─żad├ívacieho panela nap├ş┼íte ÔÇ×UsageStatsMainActivityÔÇť
    Ako zapn├║┼ą re┼żim zaostrovania v MIUI 11
  3. Klepnite na ┼átatistika pou┼żitia na karte Nastavenia. T├Żm sa otvor├ş ─Źas obrazovky MIUI 11.
  4. V dolnej ─Źasti n├íjdete re┼żim zaostrenia.

Pred vysk├║┼ían├şm novej funkcie MIUI 11 nezabudnite vytvori┼ą skratku ─îasu obrazovky. Takto je to: – Klepnite na ikonu Nastavenia na obrazovke ─îas obrazovky a potom klepnite na ÔÇ×Vytvori┼ąÔÇť ved─ża polo┼żky ÔÇ×Skratka na domovskej obrazovkeÔÇť.

─îasov├Ż re┼żim obrazovky zaostrovacieho re┼żimu MIUI 11

Je d├┤le┼żit├ę si uvedomi┼ą, ┼że Xiaomi t├║to funkciu st├íle testuje, a preto by ste pri pou┼ż├şvan├ş funkcie Screen Time a jej funkci├ş mohli zaznamena┼ą chyby.

Mnoho nastaven├ş obrazovky je okrem toho uveden├Żch v ─Ź├şn┼ítine, ako sa d├í poveda┼ą. Preto je najlep┼íie vyhn├║┼ą sa vylep┼íeniu nastaven├ş.

─îas obrazovky (v angli─Źtine) bol pr├şstupn├Ż cez Sp├║┼í┼ąa─Ź aktiv├şt e┼íte pred in┼ítal├íciou novej aplik├ície Nastavenia. To znamen├í, ┼że bud├║ca verzia aplik├ície Mi Settings pravdepodobne vyrie┼íi v┼íetky probl├ęmy v ─Źase obrazovky vr├ítane textu nap├şsan├ęho v ─Ź├şn┼ítine.

java-and-android-square-ad-1