Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pou┼ż├şvatelia hl├ísia probl├ęmy s YouTube Telev├şzna aplik├ícia zapnut├í Apple TV

Pou┼ż├şvatelia hl├ísia probl├ęmy s YouTube Telev├şzna aplik├ícia zapnut├í Apple TV 1

The YouTube aplik├ícia sa spr├íva trochu divne Apple 4K telev├şzne boxy v poslednej dobe. Mnoho pou┼ż├şvate─żov nahl├ísilo a YouTube Probl├ęm s telev├şznou aplik├íciou na serveri Apple 4K telev├şzor. S├║vis├ş to s kvalitou videa a streamovan├şm a niektor├ş dokonca tvrdia, ┼że vide├í sa v├┤bec nena─Ź├ştavaj├║.

Podrobnosti na YouTube Probl├ęm s telev├şznou aplik├íciou na serveri Apple 4K telev├şzor

Za posledn├Ż t├Ż┼żde┼ł sa mnoho pou┼ż├şvate─żov obr├ítilo na platformy soci├ílnych m├ędi├ş a produktov├ę f├│ra, kde sa s┼ąa┼żuj├║ YouTube Probl├ęm s telev├şznou aplik├íciou na serveri Apple 4K telev├şzor. Pod─ża s┼ąa┼żnost├ş sa video uklad├í do vyrovn├ívacej pam├Ąte a potom sa na─Ź├ştava pr├şli┼í dlho. Pou┼ż├şvatelia sa tie┼ż s┼ąa┼żuj├║ na zl├║ kvalitu obrazu. Niektor├ş pou┼ż├şvatelia sa tie┼ż s┼ąa┼żuj├║, ┼że sa vide├í v├┤bec nena─Ź├ştavaj├║ a vidia len to─Źenie kolesa.

V├Ą─Ź┼íina postihnut├Żch pou┼ż├şvate─żov tvrd├ş, ┼że aplik├ícia za─Źala sp├┤sobova┼ą probl├ęmy v novembri, ale predt├Żm bolo v┼íetko v poriadku.

Pou┼ż├şvatelia tvrdia, ┼że vysk├║┼íali mnoho r├┤znych vec├ş, ale YouTube Probl├ęm s telev├şznou aplik├íciou na serveri Apple 4K telev├şzor pretrv├íva. Niektor├ş hovoria, ┼że aplik├íciu dokonca testovali na dvoch r├┤znych Apple TV 4K a maj├║ rovnak├Ż probl├ęm. So streamovac├şmi zariadeniami Roku v┼íak nemali ┼żiadne probl├ęmy.

“Testoval som YouTube Telev├şzna aplik├ícia na dvoch rozdieloch [sic] AppleTV 4K. Oba s├║ pevne zapojen├ę. Ke─Ć vyberiem kan├íl, spust├ş sa vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą 10 sek├║nd pred spusten├şm kan├íla a potom sa zobraz├ş n├şzke rozl├ş┼íenie 3-4 min├║t pred spusten├şm HD. Sk├║sil som aplik├íciu na Roku a bez probl├ęmov, ÔÇŁuviedol jeden z pou┼ż├şvate─żov Apple f├│rum.

Pou┼ż├şvatelia tie┼ż hovoria, ┼że sa pok├║sili aktualizova┼ą softv├ęr a re┼ítartova┼ą zariadenie, ale probl├ęm zost├íva. Jeden pou┼ż├şvate─ż uviedol, ┼że probl├ęm v tomto pr├şpade pretrv├íva aj pri ÔÇ×pevnom k├íblovom internetovom pripojen├ş (935 mbs), WiFi (225 mbs) a zd├í sa, ┼że ni─Ź nefunguje. Ke─Ć to za─Źne by┼ą fuzzy, m├┤┼żem sledova┼ą ten ist├Ż kan├íl v inej telev├şzii [sic] s├║─Źasne prostredn├şctvom Roku a je to kri┼ít├í─żovo ─Źist├ę. ÔÇť

Na z├íklade s┼ąa┼żnost├ş sa zd├í, ┼że probl├ęm je pravdepodobne v YouTube sk├┤r ako s Apple Telev├şzne zariadenie. Pou┼ż├şvatelia tie┼ż tvrdia, ┼że za vyrie┼íenie probl├ęmu je zodpovedn├í spolo─Źnos┼ą Google.

YouTube je si vedom├Ż probl├ęmu. Platforma na streamovanie videa odpovedala na s┼ąa┼żnosti t├Żkaj├║ce sa Twitters t├Żm, ┼że pracuje na oprave. Spolo─Źnos┼ą tie┼ż navrhla ÔÇ×prein┼ítalova┼ą YouTube Telev├şzna aplik├ícia a/alebo obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş ÔÇťu niektor├Żch pou┼ż├şvate─żov fungovalo.

Ak sa tie┼ż stret├ívate s t├Żmto probl├ęmom, m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą tieto alternat├şvne rie┼íenia, ale je pravdepodobn├ę, ┼że tento probl├ęm nebude vyrie┼íen├Ż.

Posledn├í ve─żk├í aktualiz├ícia na YouTube aplik├ícia pre tvOS

Google vytla─Źil posledn├║ ve─żk├║ aktualiz├íciu s├║boru YouTube aplik├ícia pre Apple Telev├şzia vo febru├íri. V tom ─Źase bola aplik├ícia aktualizovan├í o nov├Ż dizajn pre r├┤zne platformy. Rozhranie v┼íak nebolo prisp├┤soben├ę rozhraniu Apple TV; sk├┤r to bolo podobn├ę tomu, ─Źo m├í aplik├ícia na in├Żch platform├ích. In├Żmi slovami, the YouTube aplik├ícia nebola optimalizovan├í pre dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź Siri ani pre in├Ż unik├ít Apple Mo┼żnosti telev├şzora.

Mnoho pou┼ż├şvate─żov aktualiz├íciu kritizovalo kv├┤li t├Żmto ch├Żbaj├║cim funkci├ím. Av┼íak, YouTube vyrie┼íil niektor├ę probl├ęmy aktualiz├íciou v auguste. Aktualiz├ícia zlep┼íila navig├íciu a priniesla ─Ćal┼íie vylep┼íenia rozhrania a vylep┼íenia pos├║vania.

Aktualiz├ícia u─żah─Źila prech├ídzanie s├║borom YouTube aplik├ícia Pred aktualiz├íciou bolo rolovanie v aplik├ícii podobn├ę ako pomocou D-padu, ale po aktualiz├ícii sa dalo ─żahko pos├║va┼ą ako v in├Żch aplik├íci├ích tvOS. Zmeny sa vykonali aj v rozhran├ş na domovskej str├ínke, ktor├ę u─żah─Źuje preh─żad├ívanie vide├ş.

Apple 4K telev├şzia z├şskava na popularite

V inom Apple Telev├şzne spr├ívy, zariadenie si z├şskava na popularite, preto┼że pou┼ż├şvatelia za─Ź├şnaj├║ nakupova┼ą po─Źas pr├ízdnin. Pod─ża d├ítovej spolo─Źnosti Thinknum Apple Telev├şzor 4K je teraz na druhom mieste za Amazon Fire TV Dr┼żte sa predajov. Poradie spolo─Źnosti Thinknum je zalo┼żen├ę na ├║dajoch o predajn├Żch hodnot├ích Best Buy.

Pod─ża ├║dajov poradia predaja Amazon je l├şdrom v oblasti streamovac├şch zariaden├ş 4K so svojou Fire TV Stick 4K za 35 dol├írov. 32 GB Apple Telev├şzor 4K je na druhom mieste v zozname napriek cenovej pr├ęmii 180 dol├írov. Roku Premiere 4K s cenou 40 dol├írov bola na tre┼ąom mieste.