Používajte viac modov a navštevujte smartfóny so systémom Android

Môžete použiť viac smartfónov, ako by ste ich mohli používať.

Väčšina aplikácií, ktoré používajú Android, de uma forma ou de outra, os seus telefones para outra pessoa alguma ocasião. Môžete použiť viac smartfónov, ako by ste ich mohli používať. Porém, quando cedemos o nosso dispositivo, não queremos que a outra pessoa veja o que não deve. Ako prekážka môže dôjsť k oslabeniu mozgu, ako aj k zmenám mensagénov, o Dostupné operačné systémy Android. Niektoré podem bloquear aplicação com impressão digital, mas também podemos usar o modo visitante, também conhecido por Režim pre hostíČo môžete urobiť, aby ste mohli používať smartphone.

Návšteva bez Androidu

Všetky možnosti návštevy sú uvedené nižšie smartphones K dispozícii je Android, väčšina modelov Samsung a niekoľko ďalších funkcií. O čo viac moda faz a abrar uma conta de convidado, o que permitirá que outra pessoa use o smartphone. čo je podstatné, je to neskutočné všetky dokumenty, ktoré sú dokumentárne. A outra pessoa poderá usar aplicaçes no dispositivo, mas sem aceder aos dados. Nada do que essa pessoa faça será guardado no telefone. Asim que a suchao endar, podem regressar à conta normal and usar or smartphone novamente.

Para criar uma conta de convidado, devem seguir estas etapas (elas podem variar entre marcas).

Súvisiace články: Huawei Connect 2021, hlavná globálna technická a informačná oblasť, komunikácia a komunikácia

  1. Abra ako konfigurácia telefónu.
  2. Vako a utilizadores e contas (em algumas skins, está no Sistema).
  3. Všetci užívatelia.
  4. Kliknite na tlačidlo Pridať k obľúbeným.
  5. Atribuam um nome a esta conta. Esperem que a conta seja criada.
  6. Používajte všetko, čo potrebujete, aby ste využili telefón.
  7. Všetky možnosti sa môžu líšiť od ostatných avatarov. Vyberte a kontaktujte nás.

Napríklad “convidado” pode, assim, use or smartphone Android, sem usar and vossa conta to Google, por exampleplo. Väčšina transakcií je k dispozícii a má jednu konfiguračnú časť, ktorá obsahuje všetky možnosti prechodu.

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3