Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Pou┼ż├şvajte telegram na svojom smartf├│ne bez toho, aby ste ho museli in┼ítalova┼ą pomocou tohto triku

V adres├íri programov, ktor├ę pou┼ż├şvatelia ─Źasto pou┼ż├şvaj├║, Telegram si vytvoril poz├şciu a m├í v ├║mysle pokra─Źova┼ą v lezen├ş. Aplik├ícia m├í nesporne vynikaj├║ci v├Żkon a navy┼íe m├í ve─żmi zauj├şmav├ę funkcie, ktor├ę nen├íjdeme na serveri WhatsApp, ako s├║ s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőrozhovory, skupinov├ę roboty a ─Ćal┼íie. Je v┼íak pravdepodobn├ę, ┼że mnoh├Żm pou┼ż├şvate─żom ch├Żbaj├║ tieto funkcie, preto┼że nemaj├║ na smartf├│ne dostatok miesta ani zdrojov, aby v┼íetko fungovalo spr├ívne.

Z tohto d├┤vodu v├ím predstav├şme jednoduch├Ż sp├┤sob pou┼ż├şvania telegramu na va┼íom smartf├│ne bez in┼ítal├ície aplik├ície.

Pou┼ż├şvajte telegram bez in┼ítal├ície

Pou┼ż├şvajte telegram na svojom smartf├│ne bez toho, aby ste ho museli in┼ítalova┼ą pomocou tohto triku 1

Mo┼żnos┼ą pou┼żitia programu bez jeho in┼ítal├ície sa zd├í trochu divn├í, ale je to celkom mo┼żn├ę v─Ćaka tzv. Progres├şvnym aplik├íci├ím. Hovor├şme o mechanizme, ktor├Ż umo┼ż┼łuje t├Żmto slu┼żb├ím s webov├Żmi verziami integrova┼ą pr├şstup do smartf├│nu, aby k nim mali pr├şstup s v├Ą─Ź┼íinou funkci├ş, ktor├ę pon├║ka. To je presne to, ─Źo urob├şme s programom Telegram, ke─Ć┼że slu┼żba m├í webov├║ verziu, ku ktorej m├íme pr├şstup jednoduch├Żm vstupom do prehliada─Źa. T├Żmto sp├┤sobom, ak m├íte t├şm s obmedzen├Żmi zdrojmi alebo priestorom, m├┤┼żete t├║to modalitu pou┼żi┼ą, aby ste nevynechali pou┼żitie tejto aplik├ície.

Ak chcete proces spusti┼ą, otvorte v zariaden├ş prehliada─Ź a zadajte t├║to adresu: web.telegram.com.

Pou┼ż├şvajte telegram na svojom smartf├│ne bez toho, aby ste ho museli in┼ítalova┼ą pomocou tohto triku 2

T├Żm sa otvor├ş webov├í verzia a ak ste si nevytvorili svoj ├║─Źet alebo ste sa neprihl├ísili, urobte tak pre pr├şstup k servisn├ęmu rozhraniu.

Pou┼ż├şvajte telegram na svojom smartf├│ne bez toho, aby ste ho museli in┼ítalova┼ą pomocou tohto triku 3

Po dokon─Źen├ş tohto kroku m├íte pred svojimi kontaktmi a mo┼żnos┼ą za─Źa┼ą konverz├íciu, ale ak chcete ukon─Źi┼ą proces in┼ítal├ície Telegramu ako progres├şvnej aplik├ície, sta─Ź├ş prejs┼ą na ikonu pre 3 bod a klepnite na mo┼żnos┼ą ÔÇ×Prida┼ą na plochuÔÇť.

Na konci tohto procesu uvid├şte ikonu aplik├ície Telegram v aplik├íci├ích smartf├│nu a ke─Ć ju otvor├şte, m├┤┼żete telefonova┼ą a vyu┼ż├şva┼ą ve─żk├║ v├Ą─Ź┼íinu funkci├ş platformy.