Potrebujem účet Xbox Live, aby som mohol hrať v hre Sea of ​​Thieves v službe Steam

Potrebujem účet Xbox Live, aby som mohol hrať v hre Sea of ​​Thieves v službe Steam 1

Všetkým používateľom služby Steam tam, v tomto sprievodcovi dotazníkmi, sme chceli odpovedať na niektoré kľúčové otázky, ktoré fanúšikovia položili od oznámenia príchodu zlodeja mora v apríli v službe Steam v apríli.

Hra je momentálne k dispozícii na zakúpenie na platforme Steam. Dúfame, že pokryjeme všetky dôležité pochybnosti o požiadavkách programu Sea of ​​Thief, a to sú režimy kompatibility.

Potrebujem účet Xbox Live, aby som mohol hrať v hre Sea of ​​Thieves v službe Steam

Potrebujem účet Xbox Live, aby som mohol hrať v Sea of ​​Thieves?

Aby mohli hráči začať hru, musia sa po zobrazení výzvy s účtom Xbox Live prihlásiť do svojho účtu. Ak hráči už hrajú s účtom Xbox Live alebo a Windows 10 sa nemusia báť. Pretože sa môžu ľahko prihlásiť pomocou prepojeného účtu Xbox Gamertag.

Pre nováčikov môžu rýchlo vytvoriť účet tak, že navštívia oficiálnu webovú stránku Xbox Live. Výberom možnosti „Vytvoriť účet“ a podľa ďalších pokynov by sa používatelia mali mať možnosť úspešne sa zaregistrovať.

Našťastie pre všetkých nadšencov Sea of ​​Thieves nepotrebujú na hranie hry predplatný balík Xbox Live Gold a vytvorenie nového účtu Xbox Live je úplne zadarmo! Yaay!

Tu je niekoľko ďalších otázok, o ktorých sa zdá, že majú hráči pochybnosti.

Kedy dostanem Zlodejské more?

Sea of ​​Thieves je možné zakúpiť 3 Jún 2020 ďalej na oficiálnej platforme Steam za 39,99 USD.

potrebujem Windows 10 hrať?

Je dôležité, aby hráči vedeli, že musia hrať na Sea of ​​Thieves Windows 10 beží ako jeho operačný systém.

Funguje cross-play vo verzii Steam?

Áno! Cross-play je podporovaný. Čo znamená, že fanúšikovia Sea of ​​Thieves môžu hrať spolu bez ohľadu na to, na akej hernej platforme sú. Hráči, ktorí už používajú Xbox a Windows budú môcť hrať so svojimi spoluhráčmi cez Steam.

Umožní Steam postup hry?

Oh, oh! Hráči budú môcť prenášať svoj herný postup prostredníctvom svojho účtu Xbox Live. To znamená, že všetka herná kozmetika, hodnotenie, body a odomknuté úspechy budú rovnaké od poslednej relácie.

Existuje zámok hry FPS?

Nikdy! V mori zlodejov neexistuje žiadny zámok FPS.

Bude hra zadarmo v službe Steam, ak už je vo vlastníctve?

Hráči bohužiaľ nedostanú svoju bezplatnú kópiu služby Steam.

Bude v mojom regióne k dispozícii zlodeji?

Hráči sa môžu starať o túto hru vo všetkých regiónoch, ktoré podporujú Steam.

To je všetko od nás, dúfame, že na všetky vaše pochybnosti odpovieme po prečítaní nášho sprievodcu. Ak chcete získať viac takéhoto obsahu, môžete si prečítať naše hry, tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android. Prihláste sa na odber našej súťaže 150 $ YouTube channel, Prosím, zanechajte akúkoľvek spätnú väzbu alebo otázky nižšie s vaším menom a e-mailovým ID. Happy Gaming.