Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Postup: Vo svojom Samsungu si r├Żchlej┼íie zobrazte str├ínky Google Play pre nain┼ítalovan├ę aplik├ície Galaxy Pozn├ímka 3

Postup: Vo svojom Samsungu si r├Żchlej┼íie zobrazte str├ínky Google Play pre nain┼ítalovan├ę aplik├ície Galaxy Pozn├ímka 3 1

Pri viac ako jednej pr├şle┼żitosti som sa chcel pozrie┼ą na str├ínku Google Play pre aplik├íciu, ktor├║ pr├íve pou┼ż├şvam, ─Źi u┼ż z├şska┼ą kontaktn├ę inform├ície alebo si pre─Ź├şta┼ą ned├ívne recenzie a zisti┼ą, ─Źi ostatn├ş nemaj├║ probl├ęmy s mnou.

Na to by som musel vysko─Źi┼ą zo svojej aktu├ílnej aplik├ície, ├şs┼ą do aplik├ície Google Play a za─Źa┼ą h─żada┼ą. Ak sa ma to p├Żtate, je to pr├şli┼í pomal├ę, ale m├┤┼że to by┼ą r├Żchlej┼íie, pokia─ż m├íte kore┼ł s nain┼ítalovan├Żm Xposed Framework.

Ozval sa nov├Ż modul Xposed od v├Żvoj├íra DayLemK Liu ViewInPlay prid├íva tla─Źidlo ÔÇ×Zobrazi┼ą v hreÔÇť na nieko─żko miest vo va┼íom Samsungu Galaxy Pozn├ímka 3. Tieto tla─Źidl├í v├ím umo┼ż┼łuj├║ ─żahko zobrazi┼ą ─żubovo─żn├║ aplik├íciu na jej str├ínke Google Play, ─Źo v├ím poskytuje ─żahk├Ż pr├şstup k zmen├ím denn├şkov, inform├íci├ím o aplik├ícii a mo┼żnosti r├Żchlo zdie─ża┼ą alebo odin┼ítalova┼ą aplik├íciu.

Inštalácia ViewInPlay do poznámky 3

Na rozdiel od v├Ą─Ź┼íiny re┼żimov Xposed to nie je k dispoz├şcii prostredn├şctvom ├║lo┼żiska v aplik├ícii, tak┼że si stiahnite ViewInPlay priamo do svojho zariadenia (alebo ho preneste z po─Ź├şta─Źa) a kliknut├şm na s├║bor ho nain┼ítalujte. Po in┼ítal├ícii cho─Ćte na Xposed Installer, n├íjdite ViewInPlay v Moduly sekciu a za─Źiarknite pol├ş─Źko, aby bolo povolen├ę.

Ako si vo svojom Samsungu r├Żchlej┼íie zobraz├şte str├ínky Google Play pre nain┼ítalovan├ę aplik├ície Galaxy Pozn├ímka 3
Ako si vo svojom Samsungu r├Żchlej┼íie zobraz├şte str├ínky Google Play pre nain┼ítalovan├ę aplik├ície Galaxy Pozn├ímka 3

Obrázok cez wonderhowto.com

Potom re┼ítartujte zariadenie. Majte na pam├Ąti, ┼że tento re┼żim funguje konzistentne iba s Androidom 4.3 a hore. Ak teda z nejak├ęho d├┤vodu neaktualizujete svoje zariadenie, va┼íe v├Żsledky sa bud├║ l├ş┼íi┼ą.

Pou┼żitie ViewInPlay vo va┼íej pozn├ímke 3

Teraz by ste mali ma┼ą mo┼żnos┼ą ÔÇ×Zobrazi┼ą v hreÔÇť v oboch Ned├ívne aplik├ície menu, ako aj v Spr├ívca aplik├íci├ş. Mod m├í m┼Ľtve jednoduch├ę nastavenie s tromi mo┼żnos┼ąami prep├şnania:

  • Zobrazi┼ą v ned├ívnom paneli – Na poslednom paneli ├║loh povo─żuje funkciu ÔÇ×Zobrazi┼ą v hreÔÇť.
  • Zobrazi┼ą na informa─Źnej obrazovke aplik├ície – V nastaveniach umo┼ż┼łuje v Spr├ívcovi aplik├íci├ş funkciu ÔÇ×Zobrazi┼ą v slu┼żbe PlayÔÇť. Ak pou┼ż├şvate sp├║┼í┼ąa─Ź tretej strany, ako je Apex alebo Nova, t├║to obrazovku z├şskate tak, ┼że dlho stla─Ź├şte aplik├íciu a vyberiete polo┼żku ÔÇ×Inform├ície o aplik├íciiÔÇť.
  • Priame zobrazenie v slu┼żbe Google Play – Zak├í┼że zobrazovanie v┼íetk├Żch obchodov s aplik├íciami tret├şch str├ín.

Aj ke─Ć sa pou┼żitie tejto funkcie m├┤┼że na prv├Ż poh─żad zda┼ą trochu z├íhadn├ę, na┼íiel som nieko─żko skvel├Żch pr├şpadov pou┼żitia, v─Ćaka ktor├Żm je tento re┼żim pre m┼ła nevyhnutnos┼ąou.

  • Odoslanie e -mailu v├Żvoj├írovi o probl├ęme.
  • ─î├ştanie recenzi├ş o aktu├ílnom probl├ęme, ktor├Ż m├┤┼żete ma┼ą.
  • Zdie─żanie aplik├ície s priate─żmi a rodinou.
  • Aktualiz├ícia alebo odin┼ítalovanie.
  • Po aktualiz├ícii aplik├ície sa pozer├íte do zoznamu zmien.

Na ─Źo by ste to pou┼żili?