Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Postup: Uzamknite jednotliv├ę aplik├ície vo svojom zariaden├ş Galaxy S3 na z├íklade polohy

Postup: Uzamknite jednotliv├ę aplik├ície vo svojom zariaden├ş Galaxy S3 na z├íklade polohy 1

Ak niekomu po┼żi─Źiate svoj telef├│n, aj ke─Ć je to len na sekundu, existuje ┼íanca, ┼że vst├║pi do aplik├ície a uvid├ş nie─Źo, ─Źo by ste rad┼íej nerobili. Bez oh─żadu na to, ─Źi ide o osobn├Ż e -mail alebo s├║kromn├║ fotografiu, existuje mno┼żstvo d├┤vodov, pre─Źo by ste mali zabr├íni┼ą snoopingu v ur─Źit├Żch aplik├íci├ích.

U┼ż som v├ím uk├ízal, ako uchov├íva┼ą fotografie a vide├í ulo┼żen├ę v trezore obsahu, ako aj uzamkn├║┼ą aplik├ície pomocou App Lock, ale dnes v├ím uk├í┼żem lep┼í├ş sp├┤sob ochrany aplik├íci├ş prostredn├şctvom r├┤znych sp├┤sobov zabezpe─Źenia a potom sa hrajte na hlup├íkov, ke─Ć ich snoops nedok├í┼żu otvori┼ą.

Lockdown Pro, od v├Żvoj├írskeho t├şmu AppPlus.Mobi, v├ím umo┼żn├ş priradi┼ą vzor alebo pr├şstupov├Ż k├│d akejko─żvek aplik├ícii a dokonca vytvor├ş falo┼ín├ę chybov├ę hl├ísenie pre anonymn├ę vyhladzovanie. To, ─Źo sa l├ş┼íi od aplik├íci├ş, ako je App Lock, je jeho schopnos┼ą umo┼żni┼ą v├ím automatick├ę uzamknutie aplik├íci├ş v┼żdy, ke─Ć sa nach├ídzate na ur─Źenom mieste alebo pomocou ur─Źen├ęho hotspotu Wi-Fi. A je to zadarmo.

Krok 1: Nastavte vzor alebo ┼ípendl├şk

Po in┼ítal├ícii Lockdown Pro si najsk├┤r mus├şte vytvori┼ą heslo. Vyberte si klasick├Ż alebo vzor, ÔÇőÔÇőpotom ho zadajte na ─Ćal┼íej obrazovke a k├│d zopakujte na potvrdenie.

Ako uzamknete jednotliv├ę aplik├ície vo svojom zariaden├ş Galaxy S3 na z├íklade polohy
Ako uzamknete jednotliv├ę aplik├ície vo svojom zariaden├ş Galaxy S3 na z├íklade polohy

Krok 2: Nastavte bezpe─Źnostn├║ ot├ízku

V rozba─żovacej ponuke vyberte bezpe─Źnostn├║ ot├ízku, ktor├í sa pou┼żije v pr├şpade zabudnut├Żch vzorov alebo pr├şli┼í ve─ża ne├║spe┼ín├Żch pokusov.

Ako uzamknete jednotliv├ę aplik├ície vo svojom zariaden├ş Galaxy S3 na z├íklade polohy
Ako uzamknete jednotliv├ę aplik├ície vo svojom zariaden├ş Galaxy S3 na z├íklade polohy

Tento krok m├┤┼żete presko─Źi┼ą, ak chcete, ale je lep┼íie by┼ą v bezpe─Ź├ş, ako ─żutova┼ą.

Krok 3: Vyberte t├ęmu aplik├ície

Kliknut├şm na ikonu t├ęmy v pravom hornom rohu zmen├şte vzh─żad odomknutej obrazovky.

Krok 4: Uzamknite svoje aplikácie

Teraz k hlavnej udalosti. V hlavnej ponuke je po─Ź├ştadlo aplik├íci├ş, ktor├ę zobrazuje celkov├Ż po─Źet aplik├íci├ş, ktor├ę je mo┼żn├ę ÔÇ×uzamkn├║┼ąÔÇť, ako aj po─Źet aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ aktu├ílne uzamknut├ę. M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą Falo┼ín├Ż kryt oklama┼ą ─żud├ş, aby si mysleli, ┼że aplik├ícia na va┼íom zariaden├ş jednoducho nefunguje.

Ke─Ć vyberiete aplik├ície, ktor├ę sa maj├║ uzamkn├║┼ą, preklopen├şm prep├şna─Źov z ─Źervenej na zelen├║, uistite sa, ┼że je zapnut├Ż Lockdown Pro a budete chr├ínen├ş.

Krok 5: Vyberte polo┼żku Doplnkov├ę funkcie

Lockdown Pro jednoducho nezamkne va┼íe aplik├ície a nenech├í v├ís visie┼ą. Aplik├íciu m├┤┼żete tie┼ż skry┼ą zo z├ísuvky na aplik├íciu a z domovskej obrazovky, aby si nikto nemohol s va┼íimi nastaveniami pohr├íva┼ą. Ak ho chcete znova otvori┼ą, jednoducho vyto─Źte predvolen├ę ─Ź├şslo.

Novo nain┼ítalovan├ę aplik├ície m├┤┼żete tie┼ż zamkn├║┼ą jedn├Żm klepnut├şm, vytv├íra┼ą z├ímky pod─ża polohy pre ur─Źit├ę aplik├ície a meni┼ą vzory z├ímkov v z├ívislosti od v├í┼ího pripojenia Wi-Fi. Ak ste teda pripojen├ş k dom├ícej sieti Wi-Fi, va┼íe z├ímky je mo┼żn├ę vypn├║┼ą, zatia─ż ─Źo ich je mo┼żn├ę aktivova┼ą po pripojen├ş k nezn├ímym sie┼ąam Wi-Fi.

Lockdown Pro je skvel├í v┼íestrann├í skrinka na aplik├ície so super u┼żito─Źn├Żmi funkciami a ─Źist├Żm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm. Ak chcete uzamkn├║┼ą svoje aplik├ície a zabr├íni┼ą vykukovaniu ostatn├Żch ─Źedarov, je to skvel├í vo─żba. Teraz si tie selfie m├┤┼żete necha┼ą pre seba.