Posledn├Ż z n├ís, ─Źas┼ą II pre Sony PS1? Tento v├Żvoj├ír to umo┼żnil

Posledn├Ż z n├ís, ─Źas┼ą II pre Sony PS1? Tento v├Żvoj├ír to umo┼żnil 1

Posledn├í ─Źas┼ą z n├ís ─Źas┼ą II bola hodnoten├í tak vysoko, je prirodzen├ę, ┼że niektor├ş fan├║┼íikovia si mysleli, ┼że uved├║ hru na prv├║ Sony PlayStation. Nov├ę vydanie hry odpoved├í na v┼íetky va┼íe ot├ízky o tom, ako by hra vyzerala, keby sa uvo─żnila u┼ż v 90. rokoch.

Demake (neofici├ílny term├şn pre remake hier, ktor├Ż ho mus├ş v skuto─Źnosti zmierni┼ą, aby be┼żal na star┼í├şch zariadeniach). V├Żvoj├ír hry vytvoril pixelovan├║ verziu hry v univerz├ílnej platforme na tvorbu hier Dreams, Media Molecules. Video sa objavilo na YouTube s videom hry, ke─Ć sa hr├í na PlayStation prvej gener├ície. YouTuber, Bearly Regal, tie┼ż prepracoval Cyberpunk 2077 do hry PS1.

Sledujte: Prv├ę notebooky Asus uveden├ę na trh v roku 2020

Nov├Ż demake II. ─îasti z n├ís posledn├ęho je ├║┼żasn├í rekre├ícia hry, ktor├í je tie┼ż ve─żmi presn├í. Vysok├í grafika hier sa redukuje na polygon├ílne tvary, ktor├ę patria do star┼íej ├ęry videohier. V├Żvoj├írovi sa dokonca podarilo hodi┼ą do celej hry pochm├║rny gitarov├Ż soundtrack. K dispoz├şcii s├║ tie┼ż nap├Ąt├ę v├Żkriky zombie klik├í─Źikov. Stra┼íideln├ę zombie s├║ v┼íak teraz redukovan├ę na ─Źudn├ę ru┼żov├ę humanoidn├ę tvary.

Ako vyzer├í posledn├Ż z n├ís, ─Źas┼ą II, na PS1

Video o v├Żvoj├írov YouTube demon┼ítruje blokovan├║ verziu putovania Ellie na rovnak├Żch miestach, ak├ę sme videli v hrate─żnom demu p├┤vodnej hry. Nasleduje video, ktor├ę ukazuje, ako je Ellie loven├í skupinou vychyt├íva─Źov Humy. Pozoruhodn├í podobnos┼ą, ktor├í sa zaznamenala vo verzii PS1, je to, ako sa Ellie podar├ş chyti┼ą a vy┼íplha┼ą sa na verandy, aby poskytla pou┼ż├şvate─żom v├Żhodn├Ż bod. Podobn├Ż scen├ír bol sk├║man├Ż aj v re├ílnom demo hr├ích, ke─Ć Ellie strie─żal na nepriate─ża z ─Ćaleka.

Barely Regal, v├Żvoj├ír sa stal zn├ímym na YouTube za jeho prerobenie popul├írnych hier pre PS1. Za jeho ├║silie v ─Źasti Posledn├Ż z n├ís, ─Źas┼ą, aj Neil Druckmann, kreat├şvny riadite─ż a viceprezident Naughty Dog zdie─żali video na Twitter, Ocenil dokonca aj v├Żvoj├íra hudby. Video m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą tu.