Posledný deň prežitia na Zemi 1.16.4 Apk + Mod (bez koreňov / výdrž, zručnosti, mince, …) + Dáta pre Android

ONLINE

Nie je miesto pre priateľstvo, lásku a súcit. Keď príde apokalypsa, môžete dôverovať iba sebe a svojej zbrani.

Posledný deň na Zemi: Prežitie je akčná hra pre android.download poslednú verziu Posledný deň na Zemi: Prežitie Apk + 3 Mods (Root / No root) pre Android od revdl s priamym odkazom

Posledný deň na Zemi: Prežitie:

Posledný deň na Zemi: prežitie apk Nová, populárna a zábavná akčná arkádová hra z ateliéru kefir pre Android, ktorá je k dispozícii zadarmo na Google Play a za krátku dobu si ju používatelia Androidu stiahli z Google Play viac ako 500 000 krát okolo svet a Je to jedno z najpopulárnejších vyhľadávaní v priestore posledného dňa na Zemi, ktoré je plné nebezpečenstiev a hrozieb, ktoré ovláda skupina pozostalých, rozširujú vaše bývanie a prostredie ich posilňuje!

Posledný deň prežitia na Zemi

Posledný deň prežitia na Zemi

Vytvorte si skupinu so svojimi priateľmi a pokúste sa zostať nažive! Zažite absolútnu slobodu pri budovaní základne! skúmajte nové technológie a aktualizujte svoje zbrane, ktoré sa zúčastňujú rôznych bitiek, až dokážete ovládať zdroje, vytvoriť svoju základňu v režime absolútnej slobody a pomocou rôznych položiek vytvoriť ochranný kryt pre cestovanie do rôznych častí tohto sveta a zbierať zdroje pre seba a alebo zaútočiť život a prostredie ďalších hráčov a zažite jednu z najkrajších akčných hier pre Android!

Posledná hra na Zemi: apk mod prežitia je momentálne v hodnotení Obchod Play 4,5 z 5,0 predstavili sme najnovšie a najnovšie verzie s modifikovanou verziou pre milovníkov akčných hier! V revdl. V tejto hre prevezmete kontrolu nad

hlavná postava.Môžete sa pohybovať pomocou dotykových tlačidiel na obrazovke. Interakcia s existujúcimi objektmi je tiež široká škála nepriateľov s vašimi zbraňami a päsťami, môžete ich poraziť jeden po druhom a byť zaneprázdnení celé hodiny!

Posledný deň na Zemi: Prežitie

Posledný deň na Zemi: Prežitie

Medzi všeobecné črty hry je možné poukázať na príklady, ktoré zahŕňajú vylepšenie vašich schopností získaním zbraní a nástrojov, vybudovanie silnej základne na ochranu seba a svojich zdrojov, boj so širokou škálou nepriateľov a zombie, objavovanie nových teritórií komunikujúcich s ostatnými hráčmi pomocou vyhradený chatovací systém a skvelý dizajn s jeho návykovou hrateľnosťou.

pozor: posledný deň na Zemi: hra prežitie je online hra

Aktualizácia zmien:

 • – Čas na nájdenie najšikovnejších preživších našej postapokalyptickej pustiny. Pomalí nepriatelia, kritické údery a ďalšie škody – režimy zbraní s aktívnymi schopnosťami sú pridané do hry!
 • – Teraz môžete vyskúšať rôzne modifikácie, uložiť najlepšie predvoľby a použiť ich jediným tlačidlom. To vám ušetrí veľa času.

Mod (nie je potrebný žiadny root):

 • – Tvorba zadarmo
 • – Neobmedzené množstvo zlatých mincí – pri každom vkladaní mincí použite mince (na mape, resetujte zručnosti, zakúpite XP podporu)
 • – Neobmedzené remeselné a stavebné materiály – Môžete remeselne vyrábať bez toho, aby ste mali zdroje (drevo / kameň atď.)
 • – Neobmedzený počet bodov za zručnosť – zvýšenie
 • – Duplikujte rozdelením
 • – Maximálna trvanlivosť
 • – Neobmedzená energia
 • – Bezplatný XP Booster
 • – Nekonečné palivo
 • – Working Magic Split

Pokyny na inštaláciu a spustenie hry:

, Najskôr prevezmite a nainštalujte inštalačný súbor.

, Stiahnite a rozbaľte dátový súbor. Skopírujte priečinok -zombie.survival.craft.z- do interného úložiska zariadenia -android / obb-.

, Spustite hru

Inštalácia :1, Nainštalujte Apk2. Rozbaľte a skopírujte priečinok „zombie.survival.craft.z“ do priečinka „Android / Obb /“3, Hrajte a užívajte si to

Funkcie mod:

Na nákup nič nepotrebujete zlaté mince ani body, môžete si kúpiť neobmedzenú energiu! Na výrobu, modernizáciu alebo výrobu produktov nie sú potrebné žiadne materiály. * Položky s trhovou objednávkou 0: nie je možné zakúpiť

Posledný deň na Zemi: Prežitie

Posledný deň na Zemi: Prežitie

Related Articles

Back to top button