Posledn├í WhatsApp v2.18.338 prin├í┼ía nov├ę chyby aplik├ície Emojis a opravy aplik├íci├ş

Posledn├í WhatsApp v2.18.338 prin├í┼ía nov├ę chyby aplik├ície Emojis a opravy aplik├íci├ş 1

WhatsApp v2.18.338 je moment├ílne k dispoz├şcii ako oprava hotfix pre pou┼ż├şvate─żov verzie beta, ktor├ş nain┼ítalovali star┼íiu verziu. Prekurzor WhatsApp v2.18.335 zaviedol s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőodpovede v skupine WhatsApp. T├íto verzia v┼íak obsahuje chybu, ktor├í zlyh├í v pr├şpade, ┼że pou┼ż├şvate─ż odstr├íni ak├Żko─żvek medi├ílny s├║bor. Cie─żom WhatsApp v2.18.338 je vyrie┼íi┼ą to ist├ę.

WhatsApp tie┼ż s novou verziou predstavuje nov├║ sadu emod┼żi z Unicode 11. Mus├şte aktualizova┼ą na najnov┼íiu 20,18,338 za┼żi┼ą emod┼żi. Okrem toho je aktu├ílna aktualiz├ícia WhatsApp exkluz├şvna pre Android smartphones,

WhatsApp v2.18.338

Toto je aktualiz├ícia aplik├ície beta. Ak chcete, aby bol v├í┼í WhatsApp opraven├Ż z chyby a u┼żil si nov├ę emod┼żi, mus├şte by┼ą zapnut├Ż WhatsApp program Google Play Beta, Ke─Ć hovor├şme o emod┼żi, mus├ş by┼ą odosielate─ż aj pr├şjemca v najnov┼íej verzii, tj WhatsApp v2.18.338, aby sme videli nov├ę emod┼żi.

Predt├Żm aplik├ícia Whats App zaviedla re┼żim Picture-in-Picture pre platformu Android cez v2.18.301. Whats App na─Ćalej zvy┼íuje u┼ż├şvate─żsk├║ sk├║senos┼ą pridan├şm nov├Żch a inovat├şvnych funkci├ş do aplik├ície. Ned├ívno sa uviedlo, ┼że WhatsApp ─Źoskoro bude hosti┼ą reklamu na ├║─Źely pr├şjmu. Reklamy sa zobrazia v stave WhatsApp.

zdroj