Posledná šanca prejsť na iOS 13.3 v A12 / A13 pre možné…

Posledná šanca prejsť na iOS 13.3 na A12 / A13 za akékoľvek povolenie na útek z väzenia 2

Novinky, že výskumník v oblasti iOS hacker a bezpečnostný agent Brandon Azad vydá tfp0 pomocou POC pre iPhone 11 na iOS 13.3 spôsobil búrku v komunite útek z väzenia a čoskoro neskúsený vývojár P020wnd reagoval plánmi aktualizácie bez toho, aby oznámil, kedy bude spustený.

Mnoho otázok sa týka toho, či tento prieskum bude fungovať na starších zariadeniach alebo či bude podporovať staršie verzie systému iOS. Našťastie má Pwn20wnd Twitter odpovedať na mnohé z týchto otázok a pripraviť komunitu pre útek z väzenia na veľké veci, ktoré prídu.

Posledná šanca prejsť na iOS 13.3 na A12 / A13 za akékoľvek povolenie na útek z väzenia 3

Pokiaľ to dokážeme dospieť k záveru, bude vykorisťovanie fungovať na starších zariadeniach, ale Pwn20wnd plánuje uprednostniť podporu A12 (X) -A13, pretože odtiaľ podporuje väzenie z väzenia checkra1n. Okrem toho Pwn20wnd dodáva, že by mal fungovať aj na systéme iOS 13.0-13.3, čo znamená, že každý v systéme iOS 13.3,1 Odporúča sa okamžite prepnúť na iOS 13.3 zatiaľ čo majú stále šancu.

Celkom zaujímavé Apple prestaňte sa prihlásiť na odber televízie verzie 13.3 minulú noc, ale iOS 13.3 v čase písania stále podpísané. Teraz iOS 13.3,1 zmizol asi týždeň, akcia Apple zobrazuje, že okno odberu systému iOS 13 bude čoskoro k dispozícii.3 Zatvorené

TL; DR, ak máte zariadenie A12 (X) -A13 a chcete zvýšiť svoje šance na útek z väzenia, chcete toto zariadenie dostať na iOS 13.3 čo najskôr ľudsky Apple zabrániť degradácii.

Pwn20wnd tiež uvádza, že tí, ktorí boli úspešne zatknutí na iOS 12, by mali zostať na svojom mieste. V opačnom prípade by ste sa stavili, že nebude existovať žiadne útek z väzenia pre vyššie uvedenú verziu zariadenia a softvéru.

Ako vždy, môžete trénovať online nástroj IPSW.me, aby ste skontrolovali, či je podpísaná konkrétna verzia systému iOS.

Rozhodli ste sa, čo robiť? Diskutujte v komentároch.