Posledná časť z nás 2: Sprievodca bezpečným kombinovaním pre supermarkety

Posledná časť z nás 2: Sprievodca bezpečným kombinovaním pre supermarkety 1

Posledný z nás 2 má veľa skrytých miest a trezorov, ktoré môžu vziať obrovské množstvo koristi vzhľadom na to, aké veľké úsilie ste vložili. Svojím spôsobom môžeme povedať, že hra je vzrušujúca a plná vzrušenia. Aby bola táto hra pre hráčov ešte zaujímavejšia, náš súčasný sprievodca pomáha s kódmi bezpečného kombinovania supermarketu.

Rovnako ako jeho predpona, hra má veľa hádaniek. Poďme na to, aby sme otvorili Supermarket Safe pomocou kombinačného kódu teraz, bez toho, aby sme urobili čokoľvek iné.

Posledná časť z nás 2: Sprievodca bezpečným kombinovaním pre supermarkety

Posledný z nás 2: Sprievodca bezpečným kombinovaním pre supermarkety

Keď hráči dosiahnu hornú hranicu podlahy supermarketu Supermarket v kapitole Patrol, vidia zamestnanie Board of the Month. Choďte priamo k dverám pred nimi. Vo vnútri uvidíte trezor uzamknutý.

Artefakt Good Boy Combo bude umiestnený na stole vedľa neho. Čítalo by to „Dátum, kedy moja dobrá pokuta dostala zamestnanca mesiaca.“ Vráťte sa na tabuľu a vyhľadajte psa alebo „dobrého chlapca“. Zoznam bude uvedený v júli 2013. V tomto zozname bude jasne uvedené, že bezpečnostný zámok má kombináciu – 07 20 13.

Posledná časť z nás 2: Sprievodca bezpečným kombinovaním pre supermarkety

Tento kód zaregistrujte v trezore. Po otvorení trezoru nájdete rôzne predmety, ako napríklad výrobné materiály, potravinové doplnky a alkohol. Dúfame, že vám náš sprievodca bude užitočný, keď otvoríte trezor v supermarkete. Naše ďalšie príručky nájdete na Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sociálne médiá, iPhone triky a triky Android pre viac sprievodcov. Prihláste sa na odber nášho YouTube channel vám môžu pomôcť vyhrať našu súťaž 150 dolárov. Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo spätnú väzbu, uveďte nižšie svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Happy Gaming.