Posledn├í ─Źas┼ą z n├ís 2: Ako otvori┼ą zaplaven├║ br├ínu bezpe─Źn├║ kombin├íciu

Posledn├í ─Źas┼ą z n├ís 2: Ako otvori┼ą zaplaven├║ br├ínu bezpe─Źn├║ kombin├íciu 1

Posledn├Ż z n├ís del 2, existuje ve─ża ve─żr├Żb a na ich otvorenie potrebujete kombin├íciu k├│dov. Ale nebojte sa, m├íme ich spolu s nami. N├í┼í sprievodca dnes pom├┤┼że hr├í─Źom z n├ís minul├ęho roku bezpe─Źne otvori┼ą zatopen├║ br├ínu pomocou k─ż├║─Źovej kombin├ície.

Posledn├Ż z n├ís 2 obsahuje hororov├ę prvky na pre┼żitie, hr├í─Źi m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą streln├ę zbrane, improvizovan├ę zbrane a tajnos┼ą na obranu proti nepriate─żom a kanibalistick├Żm tvorom infikovan├Żm hubami Cordyceps. Hr├í─Źi ─Źakali z├║falo na pr├şchod, preto┼że to Sony tie┼ż oneskorilo 2 kr├ít za sebou.

Posledn├í ─Źas┼ą z n├ís 2: Ako otvori┼ą zaplaven├║ br├ínu bezpe─Źn├║ kombin├íciu

Ako otvori┼ą bezpe─Źn├║ kombin├íciu Flooded Gate?

Hr├í─Źi sa najsk├┤r musia dosta┼ą k oblasti br├ín lode. Potom uvid├şte vpravo oploten├║ ─Źas┼ą. Pri poh─żade z tejto sekcie si v┼íimnete, ┼że vo vn├║tri pol├şc a in├Żch zvy┼íkov je trezor. Ak tam chcete ├şs┼ą, mus├şte postupova┼ą pod─ża krokov uveden├Żch ni┼ż┼íie.

Cho─Ćte na druh├║ stranu miestnosti, ktor├í je na─żavo od br├íny. Vyliez┼ą na schody a potom prejs┼ą dverami. N├íjdite miestnos┼ą s m┼Ľtvym telom le┼żiacim spolu s pozn├ímkou.Posledn├í ─Źas┼ą z n├ís 2: Ako otvori┼ą zaplaven├║ br├ínu bezpe─Źn├║ kombin├íciu 2V tejto pozn├ímke je zabezpe─Źen├Ż k├│d nap├şsan├Ż ako 70-12-64. V tejto miestnosti n├íjdete tie┼ż voz├şk, ktor├Ż mus├şte preliez┼ą cez mal├║ dieru. Mus├şte sa plazi┼ą cez mal├║ dieru, aby ste dosiahli blokovan├║ oblas┼ą. Teraz n├íjdete trezor na zadnej strane, ke─Ć sko─Ź├şte dole. Teraz zadajte bezpe─Źnostn├Ż k├│d.

Po otvoren├ş trezora dostanete ve─ża doplnkov spolu s ─Źistiacimi ─Źas┼ąami a alkoholom. N├íjdete tu aj strelivo pre brokovnice a revolvery.

To je v┼íetko, ─Źo pre v├ís m├íme, ako otvori┼ą zaplaven├║ kombin├íciu bezpe─Źnej br├íny. D├║fame, ┼że v├ím tento sprievodca pomohol. Na┼íe ─Ćal┼íie pr├şru─Źky n├íjdete na Windows Sprievodcovia, hern├ş sprievodcovia, soci├ílne m├ędi├í, tipy a triky pre iPhone a tipy a triky pre Android pre Android, kde n├íjdete viac sprievodcov. Prihl├íste sa na odber n├í┼ího YouTube channel v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą vyhra┼ą na┼íu s├║┼ąa┼ż 150 dol├írov. Ak m├íte ak├ęko─żvek pochybnosti alebo sp├Ątn├║ v├Ązbu, uve─Ćte ni┼ż┼íie svoje meno spolu s e-mailov├Żm identifika─Źn├Żm ─Ź├şslom a my v├ím ─Źoskoro odpovieme. Happy Gaming.