posledná Apple iOS 12.1 beta 2 Poskytuje 70 nových emodži a opravuje problémy s nabíjaním

posledná Apple iOS 12.1 beta 2 Poskytuje 70 nových emodži a opravuje problémy s nabíjaním 1

Apple roluje sa Apple iOS 12.1 beta 2 čo dáva jednotkám veľa dôležitých zmien. Posledná aktualizácia má hmotnosť približne 332.6 MB a zahrnúť novú verziu softvéru 16B5068i, To je pokračovanie iOS 12.1 1: v beta verzii. Apple iOS 12.1 beta 2 prináša so sebou 70 nových emodži Apple Jednotky. Okrem toho teraz poskytuje podporu pre technológiu eSIM. V časti Informácie o vašom zariadení nájdete dve fyzické a digitálne polohy na SIM karte.

Apple    iOS 12.1 beta 2

Ak neviete, čo je to eSIM, jedná sa o digitálnu SIM kartu, ktorá vám umožňuje používať mobilný plán od akéhokoľvek telefónneho operátora. Na to nepotrebujete fyzickú kartu SIM.

Najdôležitejšie je, že najnovšia verzia systému iOS beta rieši problém s nabíjacím portom. Problém nastal, keď bolo zariadenie pripojené k nabíjaniu, ale nenabíja sa. Dúfajme, že sa načíta až po aktualizácii. Nasleduje ďalšia menšia zmena Apple iOS 12.1 beta 2 je zvuk kliknutia, ku ktorému dochádza pri prepínaní 3D dotyku.

posledná Apple iOS 12.1 beta 2 poskytuje tiež 52 nových farebných možností pre ciferník. Nájdete ho v aplikácii Watch. Toto ešte nie je u konca. Aktuálny beta softvér poskytuje novú funkciu v hĺbkovej kontrole v reálnom čase. To vám umožní upraviť hĺbku ostrosti vašich obrázkov pred ich nasnímaním. Doslova môžete režim portrétu ovládať podľa svojich požiadaviek.

Apple iOS 12.1 beta 2 je k dispozícii iba pre používateľov s Apple ID vývojára. Aktualizácia sa valí vzduchom a váži neuveriteľných 336.2 MB, Pretože sa jedná o významnú aktualizáciu, môžete ju stiahnuť pomocou siete Wi-Fi. Ísť do Nastavenia> Všeobecné> Aktualizácia softvéru. Skontrolujte, či aktualizácia ešte nebola spustená. Ak sa zobrazí OTA, stiahnite a nainštalujte ho.

Tak na čo čakáš..?! Najnovšia verzia beta je plná funkcií a opráv chýb. Je to dôležitá aktualizácia. Tak sa zmocnite Apple iOS 12.1 beta 2 teraz a užívajte si.