posledn├í Apple iOS 12.1 beta 2 Poskytuje 70 nov├Żch emod┼żi a opravuje probl├ęmy s nab├şjan├şm

posledn├í Apple iOS 12.1 beta 2 Poskytuje 70 nov├Żch emod┼żi a opravuje probl├ęmy s nab├şjan├şm 1

Apple roluje sa Apple iOS 12.1 beta 2 ─Źo d├íva jednotk├ím ve─ża d├┤le┼żit├Żch zmien. Posledn├í aktualiz├ícia m├í hmotnos┼ą pribli┼żne 332.6 MB a zahrn├║┼ą nov├║ verziu softv├ęru 16B5068i, To je pokra─Źovanie iOS 12.1 1: v beta verzii. Apple iOS 12.1 beta 2 prin├í┼ía so sebou 70 nov├Żch emod┼żi Apple Jednotky. Okrem toho teraz poskytuje podporu pre technol├│giu eSIM. V ─Źasti Inform├ície o va┼íom zariaden├ş n├íjdete dve fyzick├ę a digit├ílne polohy na SIM karte.

Apple    iOS 12.1 beta 2

Ak neviete, ─Źo je to eSIM, jedn├í sa o digit├ílnu SIM kartu, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą mobiln├Ż pl├ín od ak├ęhoko─żvek telef├│nneho oper├ítora. Na to nepotrebujete fyzick├║ kartu SIM.

Najd├┤le┼żitej┼íie je, ┼że najnov┼íia verzia syst├ęmu iOS beta rie┼íi probl├ęm s nab├şjac├şm portom. Probl├ęm nastal, ke─Ć bolo zariadenie pripojen├ę k nab├şjaniu, ale nenab├şja sa. D├║fajme, ┼że sa na─Ź├şta a┼ż po aktualiz├ícii. Nasleduje ─Ćal┼íia men┼íia zmena Apple iOS 12.1 beta 2 je zvuk kliknutia, ku ktor├ęmu doch├ídza pri prep├şnan├ş 3D dotyku.

posledn├í Apple iOS 12.1 beta 2 poskytuje tie┼ż 52 nov├Żch farebn├Żch mo┼żnost├ş pre cifern├şk. N├íjdete ho v aplik├ícii Watch. Toto e┼íte nie je u konca. Aktu├ílny beta softv├ęr poskytuje nov├║ funkciu v h─║bkovej kontrole v re├ílnom ─Źase. To v├ím umo┼żn├ş upravi┼ą h─║bku ostrosti va┼íich obr├ízkov pred ich nasn├şman├şm. Doslova m├┤┼żete re┼żim portr├ętu ovl├ída┼ą pod─ża svojich po┼żiadaviek.

Apple iOS 12.1 beta 2 je k dispoz├şcii iba pre pou┼ż├şvate─żov s Apple ID v├Żvoj├íra. Aktualiz├ícia sa val├ş vzduchom a v├í┼żi neuverite─żn├Żch 336.2 MB, Preto┼że sa jedn├í o v├Żznamn├║ aktualiz├íciu, m├┤┼żete ju stiahnu┼ą pomocou siete Wi-Fi. ├Źs┼ą do Nastavenia> V┼íeobecn├ę> Aktualiz├ícia softv├ęru. Skontrolujte, ─Źi aktualiz├ícia e┼íte nebola spusten├í. Ak sa zobraz├ş OTA, stiahnite a nain┼ítalujte ho.

Tak na ─Źo ─Źak├í┼í..?! Najnov┼íia verzia beta je pln├í funkci├ş a opr├ív ch├Żb. Je to d├┤le┼żit├í aktualiz├ícia. Tak sa zmocnite Apple iOS 12.1 beta 2 teraz a u┼ż├şvajte si.