Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Posledn├í aktualiz├ícia spolo─Źnosti Rocket League pre vydania Mac a Linux 10. marca

Posledn├í aktualiz├ícia spolo─Źnosti Rocket League pre vydania Mac a Linux 10. marca 1

správy

V├Żvoj├ír Rocket League Psyonix podrobne pop├şsal, ─Źo sa chyst├í Aktualiz├ícia marca pre hru, ktor├í bude tie┼ż kone─Źnou aktualiz├íciou pre verzie Mac a Linux.

Aktualiz├ícia pre v┼íetky platformy men├ş nieko─żko predvolen├Żch nastaven├ş pre fotoapar├ít a ovl├ídacie prvky, prid├íva tri predvo─żby dynamick├ęho rozsahu pre zvukov├Ż z├íznam HDR v hre a pon├║ka schopnos┼ą obchodova┼ą s piatimi pl├ínmi tej istej s├ęrie a raritou za vy┼í┼íiu raritu.

Aktualiz├ícia z marca tie┼ż zak├í┼że v┼íetky online funkcie pre verzie Mac a Linux, ako napr├şklad dohazov├ín├ş a n├íkupy v hr├ích.

V janu├íri toto ┼ít├║dio ozn├ímilo, ┼że ukon─Ź├ş podporu verzi├ş Rocket League pre Mac a Linux. Psyonix uviedol, ┼że d├┤vodom ukon─Źenia podpory bolo to, ┼że pl├ínuje aktualiz├íciu syst├ęmu Windows Verzia pre PC od Direct X9 do Direct X11 koncom tohto roka a aktualiz├ícia nat├şvnych klientov Mac a Linux, aby odr├í┼żali, ┼że zmena by bola viac pr├íce, ne┼ż by st├íla za to.

Psyonix uviedol, ┼że po─Źet akt├şvnych hr├í─Źov v po─Ź├şta─Źoch Mac a Linux predstavuje menej ako 0,3% na┼íej akt├şvnej hr├í─Źskej z├íkladne.

Zatia─ż ─Źo online funkcie pre tieto platformy bud├║ po oprave deaktivovan├ę, hra bude st├íle hrate─żn├í offline. Aj t├ş, ktor├ş s├║ ovplyvnen├ş hr├í─Źmi Steam, bud├║ ma┼ą pr├şstup k internetu Windows Verzia hry a dostane pln├║ funk─Źnos┼ą prepnut├şm na PC.

Aktualiz├ícia bude k dispoz├şcii pre v┼íetky platformy 10. marca o 1 popoludnie. ET. Psyonix povedal, ┼że hr├í─Źi Mac a Linux, ktor├ş chc├║ vr├íti┼ą hru, musia tak urobi┼ą do 10. j├║na 2020, bez oh─żadu na to, kedy bola zak├║pen├í alebo ko─żko ─Źasu hral.