Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Poslali ti ve─żmi dlh├║ hlasov├║ pozn├ímku? U┼íetrite ─Źas pomocou technol├│gie FastTalker

Hlasov├ę spr├ívy zohr├ívali obrovsk├║ ├║lohu pri mo┼żnostiach komunik├ície prostredn├şctvom smartf├│nu. Jeho ve─żkou v├Żhodou je, ┼że s├║ ove─ża r├Żchlej┼íie ako odosielanie spr├ív alebo telefonovanie s├║─Źasne, a to bez dodato─Źn├Żch n├íkladov. Existuj├║ v┼íak ─żudia, ktor├ş maj├║ tendenciu odosiela┼ą mimoriadne dlh├ę hlasov├ę spr├ívy, a je pravda, ┼że je ┼ąa┼żk├ę venova┼ą pozornos┼ą 10 min├║tach tomu, ─Źo hovor├ş spr├íva, napriek tomu sme na┼íli aplik├íciu, ktor├í n├ím v t├Żchto pr├şpadoch m├┤┼że pom├┤c┼ą.

Vol├í sa FastTalker a je to aplik├ícia, ktorej funkciou je vytv├íra┼ą hlasov├ę pozn├ímky, ktor├ę dost├ívame na WhatsApp, a zvy┼íova┼ą r├Żchlos┼ą ich prehr├ívania.

Zv├Ż┼íte r├Żchlos┼ą hlasov├Żch pozn├ímok

Poslali ti ve─żmi dlh├║ hlasov├║ pozn├ímku? U┼íetrite ─Źas pomocou technol├│gie FastTalker 1

Mnoh├ş maj├║ pravidl├í t├Żkaj├║ce sa hlasov├Żch pozn├ímok, tak┼że nepo─Źuj├║ nikoho, kto by pre┼íiel ur─Źit├Ż po─Źet min├║t. To je ├║plne zrozumite─żn├ę, vzh─żadom na to, ak├ę vy─Źerp├ívaj├║ce m├┤┼że by┼ą po─Ź├║vanie hlasov├Żch pozn├ímok na viac ako 5 min├║t. FastTalker v┼íak na┼íiel perfektn├Ż sp├┤sob, ako n├ís v tomto probl├ęme podpori┼ą, a pon├║ka pr├şle┼żitos┼ą na ur├Żchlenie reprodukcie hlasovej pozn├ímky, aby sa skr├ítil ─Źas, ktor├Ż sme si vypo─Źuli.

Pou┼ż├şvanie technol├│gie FastTalker je ve─żmi jednoduch├ę a u┼íetr├ş tie┼ż ve─ża ─Źasu pri po─Ź├║van├ş hlasov├Żch pozn├ímok. Ak chcete za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą, je to v┼íetko o prechode na WhatsApp a v├Żbere hlasovej pozn├ímky, ktor├║ chceme zr├Żchli┼ą. Potom stla─Źte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Zdie─ża┼ąÔÇť a nesk├┤r vyberte mo┼żnos┼ą FastTalker.

T├Żm sa prenesie hlasov├í pam├Ą┼ą do aplik├ície, kde ju m├┤┼żeme prehra┼ą a tie┼ż z nej bude ma┼ą ├║┼żitok 6 Vstavan├ę r├Żchlosti na zr├Żchlenie zvuku. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete skr├íti┼ą polovicu ─Źasu potrebn├ęho na po─Ź├║vanie dlhej hlasovej pozn├ímky. Je to ve─żmi d├┤myseln├Ż mechanizmus a je ve─żmi u┼żito─Źn├Ż pre t├Żch, ktor├ş zvy─Źajne komunikuj├║ so zvukom.

Ak ju chcete zn├ş┼żi┼ą, kliknite na tento odkaz,