Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Posielajte veľké súbory zadarmo pomocou programu Smash

Karanténny proces výrazne zvýšil štatistiku používania videohovorov a iných užitočných online nástrojov na prácu doma. Ďalšou z týchto potrieb, ktorá sa otvorila prostredníctvom práce na diaľku, je odosielanie a prijímanie veľkých súborov, pretože my, nie v kancelárii, ich nemôžeme iba vložiť do priečinka v sieti. E-mail a platformy, ako je WhatsApp, majú obmedzenia v hmotnosti súborov, a hoci sú k dispozícii služby ukladacieho priestoru v cloude, dnes chceme predstaviť veľmi ľahko použiteľný mechanizmus.

Jedná sa o službu Smash, webovú stránku navrhnutú na odosielanie veľkých súborov najrýchlejším a najbezpečnejším spôsobom s výnimkou toho, že si nezaslúži žiadnu platbu.

Posielajte súbory všetkých veľkostí

Posielajte veľké súbory zadarmo pomocou programu Smash 1

Práca na diaľku nás prinútila hľadať alternatívy, ktoré nám umožňujú riešiť potreby, ako je napríklad odosielanie súborov. Hoci e-mail bude vždy k dispozícii, keď súbor, ktorý sa má odoslať, presiahne 25 MB, musíme nájsť iný spôsob, ako ho dosiahnuť, a preto existuje Smash. Je to bezplatná služba, ktorú môžete použiť tak, že prejdete na web a kam môžete posielať súbory ľubovoľnej veľkosti.

Posielajte veľké súbory zadarmo pomocou programu Smash 2

Ak chcete začať používať program Smash, prejdite na stránku kliknutím na odkaz na konci tohto článku. Okamžite dostanete správu s podmienkami, ktoré musíte prijať, aby ste mohli pokračovať v ďalšom kroku. Potom prejdete do pracovného priestoru, kde je všetko o pretiahnutí súboru, ktorý chcete odoslať, a potom čakáte na proces načítania.

Po nahraní príslušného súboru stačí skopírovať odkaz vygenerovaný stránkou a zdieľať ho s príjemcom, aby sa dal stiahnuť.

Dokázať to, kliknite na tento odkaz,