Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Poof, Furious Five, AudioSnack a ďalšie aplikácie na vyskúšanie tento víkend

Aplikácie týždňa

V tomto týždňovom kole Aplikácií týždňa máme zoznam krátkych zrakových úloh, cvičebnú aplikáciu pre ľudí s malým množstvom voľného času a aplikáciu na vytváranie a vyhľadávanie zvukových úryvkov. A ako vždy, pre výber sme vybrali dve skvelé nové hry.

Zoznam úloh po 24 hodinách

Poof, Furious Five, AudioSnack a ďalšie aplikácie na vyskúšanie tento víkend 1

Ďalší deň, ďalšia aplikácia. Poof sa však odlišuje od ostatných s presvedčením, že „ciele musia byť dosiahnuteľné, nie deštruktívne“. Používateľské rozhranie sa sústreďuje na nastavenie vykonateľných úloh do 24 hodín s funkciami, ako je farebné kódovanie, inteligentné upozornenia a podpora tmavého režimu. Existujú niektoré kritické IAP, ale ak to bude pre vás tá správna aplikácia v oblasti produktivity, bude to viac ako hodnota $3,

Stiahnite si zadarmo

Furious Five

Poof, Furious Five, AudioSnack a ďalšie aplikácie na vyskúšanie tento víkend 2

Myslel som si, že táto aplikácia môže byť relevantná, pretože sme stále v okne „Novoročné uznesenia“. Furious Five obsahuje kompiláciu intenzívneho cvičenia na zvýšenie telesnej hmotnosti, ktoré môžete robiť – uhádli ste -5 minút. Existujú celotelové boje, rôzne cvičenia zamerané na silu, pálenie tukov a tonizovanie, a dokonca sa dajú zbierať aj medaily.

Stiahnite si zadarmo

AudioSnack

Poof, Furious Five, AudioSnack a ďalšie aplikácie na vyskúšanie tento víkend 3

AudioSnack je zaujímavá aplikácia, ktorá vám umožňuje nahrávať, upravovať a vytvárať si vlastné zvukové klipy s ľahkým občerstvením. Myslite na tieto klipy ako na podobné GIFy, ale so zvukom a bez GIFov. Dáva zmysel? Môžete označiť a nahrať svoje vlastné klipy, alebo prehľadávať a prehľadávať knižnicu klipov s množstvom návštevníkov.

Stiahnite si zadarmo

Pascal's Wager

Poof, Furious Five, AudioSnack a ďalšie aplikácie na vyskúšanie tento víkend 4

Ak sa tento víkend ocitnete s dostatkom voľného času, môžete vyskúšať službu Pascal's Wager by Giant Network. Je to epická temná fantázia ARPG a všetko o nej kričí názov horného pultu. Grafika podobná konzole, bohatý príbeh s obsahom viac ako 20 hodín a zvukový doprovod od svetového orchestra. K dispozícii je plná podpora radiča a žiadne IAP.

Stiahnuť za $7

Mineblast !!

Poof, Furious Five, AudioSnack a ďalšie aplikácie na vyskúšanie tento víkend 5

Ak hľadáte niečo trochu viac arkádové, pozrite sa na Mineblast !!. Je to plošinovka s ničiteľným prostredím. Musíte vyhodiť do povetria múry, aby ste otvorili cestu, výbuch pôdy a debny, aby ste našli drahokamy, a vyberte drevené plošiny, aby ste ich mohli použiť ako most. Medzi vlastnosti patrí kvalitné pixelové umenie a hudba naladenie čipov, skryté tajomstvá a úrovne a ďalšie.

Stiahnite si zadarmo

Ďalšie správy súvisiace s aplikáciou