Ponuky Cyber ​​Monday – najlepšie ponuky prichádzajú online!

Ponuky Cyber ​​Monday - najlepšie ponuky prichádzajú online! 1

Pre tých, ktorí správu nedostali, sa Cyber ​​Monday oficiálne začne budúci týždeň!…

Nemôžeme sa dočkať, až dostaneme do našich rúk najlepšie ponuky na Cyber ​​Monday! Ale pred decembrom 2 prichádza, Čierny piatok sa spustil dopredu po Dni vďakyvzdania. Počiatočné ponuky sú v skutočnosti pre kupujúcich dobrý nápad.

Poznámka: 15. decembra sú Trumpove tarify na ceste a tieto dane sa vás môžu týkať pri nákupe darčekov k sviatku!

Nechceme vás však stresovať. Dnes je najlepší deň, keď si treba dávať pozor na ponuky Cyber ​​Monday.

Wow…

Maloobchodníci naďalej ponúkajú výrobky z Čierneho piatku, niektorí dokonca znižujú ceny ešte viac. Radi by sme však upozornili, že Cyber ​​Monday je predajná udalosť iba online.

Pre kupujúcich sa tak stane prístupnejším a jednoduchším. Nakupujúci môžu jednoducho zamieriť k svojim obľúbeným online predajcom a prezrieť si veci, na ktoré sa tešia.

Teraz máte iba týždeň na zoznam všetkých darčekov, ktoré chcete kúpiť na Vianoce! Vezmite si pero a papier a začnite písať zoznam!

Najlepšie ponuky kybernetického pondelka

Najlepšie ponuky, na ktoré sa môžete tešiť!

1. LG Nano 8 Séria ThinQ NanoCell TV 65 palcov

Ponuky Cyber ​​Monday - LG Nano 8 Séria TVLG Nano 8 Séria TV

Spoločnosť LG predstavila svoje Nano 8 séria Smart TV. Odhalí svet pomocou nanočlánkového displeja, ktorý na 65 -palcovej obrazovke predstavuje ostrý a živý displej. Má LED podsvietenie, ktoré dokáže osvetliť scény vášho obľúbeného filmu. Vďaka modelu α7 Gen je všetko na dosah 2 Inteligentný procesor! Od dominantného displeja po pokročilú zvukovú technológiu. Laboratóriá Dolby podporujú LG Nano 8 Série Dolby Vision a Dolby Atmos vám poskytnú životný zážitok v každom filme, ktorý sledujete.

Okrem toho rad LG Nano 8 televízia je inteligentná. LG ThinQ AI dokáže počúvať, premýšľať a odpovedať na otázky, ktoré vám uľahčia život. Navyše je podporovaný vstavaným systémom Alexa a Google Assistant. Táto inteligentná televízia poskytuje svojim používateľom slobodu prispôsobiť si zábavu.

Špecifikácia výrobku:

Typ displeja: Nano Cell Displej Veľkosť obrazovky: 65 ″ Procesor: α7 Gen 2 Inteligentný procesor 4K Cinema HDR Vstavaný s Amazon Alexa alebo Google Assistant Smart TV Dolby Atmos 2.0

tlačidlo nákupu amazon

2. Vonkajšia bezpečnostná kamera NestCam

Kybernetické pondelkové ponuky - NestCamVonkajšia bezpečnostná kamera NestCam

NestCam je jednou z najvýraznejších monitorovacích kamier na trhu. Kamera dokáže otočiť 130-stupňový širokouhlý záber. Navyše zaznamenáva živé video 24/7. Má tiež režim nočného videnia, ktorý dokáže v noci zaznamenávať kvalitu 1080p HD. Ak fotoaparát rozpozná podozrivé činnosti, dokáže ho detekovať a upozorní na to telefón alebo vám pošle snímku na e -mail.

K aplikácii Nest môžete svoj telefón alebo počítač pripojiť ZADARMO. Predáva sa na trhu v a 2-súprava fotoaparátu. No to je zľava? Chyť jeden! Cez prázdniny je najlepšie byť v bezpečí s vonkajšou bezpečnostnou kamerou Nest Cam.

Špecifikácia výrobku:

24/7 Živé video Širokouhlý záber 130 stupňov Vstavaný mikrofón a reproduktor

tlačidlo nákupu amazon

3. Lenovo Chromebook C330

Hľadáte Chromebook, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu? Lenovo Chromebook C330 je pre vás ideálny! Všetko, čo potrebujete, je v tomto Chromebooku. Vďaka operačnému systému Chrome sa musíte prihlásiť iba do svojho účtu Google. O zabudovaný antivírus sa už nemusíte starať, to už má.

Chromebook má 11.6″ IPS HD displej, na ktorom si môžete vychutnať svoje obľúbené filmy. Navyše je konvertibilný a môžete ho používať v stojane, prenosnom počítači, stane alebo tablete. Jeho výkon je vynikajúci, môže vám pomôcť pri každodenných úlohách. Na čo čakáš? Teraz môžete zlepšiť svoj každodenný výkon v nasledujúcich rokoch.

Špecifikácia výrobku:

11.6″ Procesor DisplayPro: 2.1 GHz MediaTek Operačný systém: Chrome OS Úložisko: 64 GB RAM: 4 GB

tlačidlo nákupu amazon

Časté otázky

Sú ponuky Cyber ​​Monday iba online?

Čiastočne áno. Tí, ktorí sú tradičnými maloobchodníkmi, však majú na Cyber ​​Monday exkluzívne ponuky. Títo maloobchodníci to označujú ako ponuky iba na webových stránkach. Kybernetický pondelok je neoficiálnym začiatkom sezóny online nakupovania cez prázdniny.

Robí Amazon ponúkať ponuky Cyber ​​Monday?

Áno, musíte sa pripraviť ako Amazon oficiálne oznámila svoj štart pre ich ponuky Cyber ​​Monday. Zostaňte naladení na svoje oznámenia, pretože výpredaje budú spustené v decembri tohto roku 2, prvý pondelok po Amazonšialenstvo Čierneho piatku.

Aký je účel kybernetického pondelka?

Cyber ​​Monday je marketingová stratégia pre analytikov v USA. Online predajcovia sa vyzývajú, aby mali porovnateľnú ponuku predaja s Black Friday. Vďaka tomu môžu malí online maloobchodníci konkurovať väčším reťazcom, pretože ľudia sú lákaní nakupovať online.

Prečo sa mu hovorí Čierny piatok?

Tí, ktorí nepoznajú Black Friday, je to nákupná udalosť po Dni vďakyvzdania. Termín čierny piatok vznikol kvôli veľkému počtu nakupujúcich v deň akcie. Nakupujúci spôsobili chaos, čo malo za následok dopravné nehody a čo je horšie, aj násilie. Preto keď zamierite k maloobchodníkom, uistite sa, že ste vždy v bezpečí.

Záver

Vieme, že na ponuky Cyber ​​Monday je ešte trochu skoro, ale je najlepšie zapnúť si upozornenia na náskok! Akcie Cyber ​​Monday aj naďalej slúžia kupujúcim veci, ktoré potrebujú, za zľavnenú cenu. Počas čakania na kybernetický pondelok ste dokázali dostať to najlepšie Amazon Black Friday ponuky? Stavíme sa, že ste to urobili! Teraz poďte a pripojte sa k odpočítavaniu, kým nepojde na ponuky Cyber ​​Monday!

Ste nadšení z prichádzajúcich ponúk Cyber ​​Monday? Podeľte sa s nimi o tento článok a dajte svojim priateľom vedieť, čo môžu očakávať. Chceme tiež vidieť, čo ste získali počas obchodov na Čierny piatok, povedzte nám o tom v nižšie uvedených komentároch.