Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ponuka RED by SFR na 80 GB mobilnom programe je st├íle k dispoz├şcii!

U┼ż po nieko─żk├Żkr├ít sme na┼íli neprehliadnute─żn├Ż mobiln├Ż program, ktor├Ż zostane dostupn├Ż e┼íte nieko─żko dn├ş.


Ak ste e┼íte st├íle nena┼íli pl├ín svojich snov, potom je t├íto ponuka RED 80 GB ur─Źen├í pr├íve v├ím. Jeho obsah je skuto─Źne mimoriadne zauj├şmav├Ż a jeho cena pomerne atrakt├şvna. N├ísleduj vodcu !

Plán RED by SFR v skratke

  • Mesa─Źn├í internetov├í ob├ílka 80 GB
  • Nez├ív├Ązn├í ponuka
  • Neobmedzen├ę volania a SMS/MMS

Hne─Ć na ├║vod treba poznamena┼ą, ┼że tento sl├ívny bal├ş─Źek RED by SFR 80 GB je pon├║kan├Ż za 14 ÔéČ / mesiac.

N├íjdite bal├ş─Źek RED by SFR 80 GB za 14 ÔéČ/mesiac

Mobiln├Ż program za spr├ívnu cenu

V┼íetci oper├ítori vyu┼ż├şvaj├║ leto na v├Żpredaj svojich mobiln├Żch programov. To je najm├Ą pr├şpad RED by SFR, ktor├Ż v s├║─Źasnosti pon├║ka 80 GB vzorec, ktor├Ż je pre z├íkazn├şka ve─żmi v├Żhodn├Ż. Na predplatn├ę m├íte ─Źas do 22. augusta. Sk├┤r ne┼ż sa dostaneme k podstate veci, mus├şme bezpodmiene─Źne zd├┤razni┼ą skuto─Źnos┼ą, ┼że cena tohto vzorca sa m├┤┼że zv├Ż┼íi┼ą bez v├í┼ího s├║hlasu. Preto budete musie┼ą sledova┼ą v┼íetky svoje ├║─Źty, aby ste sa vyhli nemil├ęmu prekvapeniu.

Predplatn├ę v┼íak budete ma┼ą mo┼żnos┼ą kedyko─żvek zru┼íi┼ą, preto┼że toto predplatn├ę je nez├ív├Ązn├ę. Okrem toho bude t├íto ponuka 4G schopn├í prisp├┤sobi┼ą sa 5G v├Żberom mo┼żnosti na 5 ÔéČ/mesiac. Napokon, aktiva─Źn├í cena za SIM kartu je pri predplaten├ş 10 ÔéČ.

RED by SFR pon├║ka ve─żmi atrakt├şvnu ponuku

Ak ste zvyknut├ş prech├ídza┼ą si na┼íu sekciu za v├Żhodn├Żmi ponukami, nasleduj├║ce prvky by v├ís nemali prekvapi┼ą. Skuto─Źne, tento RED bal├şk st├íle obsahuje rovnak├ę v├Żhody. To znamen├í internetov├║ ob├ílku 80 GB pre metropolitn├ę Franc├║zsko. Ve─Źn├ę ┼ítyri mo┼żn├ę n├íplne z 1 GB ka┼żd├Ż mesiac (pre 2 ÔéČ za jednotku) s├║ samozrejme aktu├ílne.

Rovnak├ę pozorovanie na strane neobmedzen├Żch volan├ş na mobily a pevn├ę linky v kontinent├ílnom Franc├║zsku, ako aj v z├ímorsk├Żch departementoch (okrem Mayotte). SMS/MMS je tie┼ż mo┼żn├ę ─żubovo─żne posiela┼ą v┼íetk├Żm oper├ítorom vo Franc├║zsku. Pam├Ątajte, ┼że konverz├ícia nem├┤┼że presiahnu┼ą trvanie 3 hodiny. V platnosti je ─Ćal┼íie obmedzenie stanoven├ę na 200 pr├şjemcov mesa─Źne.

Napokon, pri cest├ích v r├ímci Eur├│pskej ├║nie a v z├ímorsk├Żch departementoch zost├ívaj├║ hovory a SMS/MMS z t├Żchto destin├íci├ş logicky neobmedzen├ę. Na t├Żchto ├║zemiach mo┼żno pou┼żi┼ą aj 15 GB ├║dajov odpo─Ź├ştan├Żch z va┼íej n├írodnej ob├ílky. Skr├ítka, ─îERVEN├ü v├ís bude ma┼ą po─Źas sviatkov zahalen├║.

RED od SFR 80 GB bal├şk ┬ę RED od SFR

N├íjdite bal├ş─Źek RED by SFR 80 GB za 14 ÔéČ/mesiac

Ak sa chcete dozvedie┼ą e┼íte viac o v┼íetk├Żch podmienkach a v├Żhod├ích poskytovan├Żch oper├ítorom, odpor├║─Źame v├ím pozorne si pre─Ź├şta┼ą na┼íu recenziu RED by SFR.

Bal├ş─Źky pre v┼íetky potreby

Ak si potrebujete pred v├Żberom porovna┼ą moment├ílne najzauj├şmavej┼íie ponuky, tu je na┼íe porovnanie najlep┼í├şch moment├ílne dostupn├Żch mobiln├Żch programov. V┼íetci hlavn├ş oper├ítori s├║ uveden├ş.